Nr 5-6
Nr 5-6

Numer 5-6 (maj-czerwiec/2010) będzie kolportowany na targach Mach-Tool w Poznaniu od 8 do 11 czerwca. Zapraszamy do hali 3A, stoisko 7a.

W numerze:

 

„Serce świata tworzyw sztucznych i kauczuku bije w Düsseldorfie”. W Warszawie odbyła się konferencja prasowa zorganizowana przez targi w Dusseldorfie. Organizatorzy przedstawili aktualny stan przygotowań do kolejnej edycji targów dedykowanej przemysłowi tworzyw sztucznych i kauczukowi.
„Latający Holender”. Wywiad z Robem Hubertsem, biznesmenem z Holandii, który opowiada o swoim życiu, początkach kariery biznesowej i osiągnięciach w działalności gospodarczej. Właściciel holenderskiej firmy RHTC radzi też osobom rozpoczynającym własny biznes, żeby wierzyli w swoje siły.
„HTEC- szansa na lepsze jutro?”. Artykuł naukowy pracowników i doktorantów z Politechniki Warszawskiej.
„Z wiatrem po energię”. W jaki sposób można wykorzystać wiatr do wytwarzania prądu? Jak zbudowane są wiatraki? Na te pytania odpowiedź w artykule.
„Szlifierka segmentowa z głowicą planetarną”. Drugi artykuł w numerze napisany przez pracowników Politechniki Warszawskiej.
„Nakładka programowa ShopTurn dla toczenia,wiercenia lub frezowania” to artykuł opracowany przez specjalistów z firmy Siemens.
W numerze także reklamy polskich i zagranicznych firm. W dziale informacje prasowe wybrane ciekawostki i nowości z firm, które nadsyłają swoje materiały prasowe do redakcji.