Nr 3 - 4
Nr 3 - 4

W numerze 3-4/2017: SZLIFIERKA UNIWERSALNA KŁOWA DO WAŁKÓW - BEZPIECZEŃSTWO PRACY cz.II * Doświadczenie i fachowe doradztwo techniczne * Submikronowe dokładności szlifowania - rozwiązanie Nr 1 dostępne w Polsce * Moulding Expo - Międzynarodowe Targi Tworzenia Form, Narzędzi do Form i Modelowania * Maksymalna elastyczność dzięki koncepcji sterowania HURCO Win-Max * ITM Polska w hołdzie dla innowacyjności * Automatyzacja pomiarów w linii produkcyjnej * INDUSTRYmeeting - specjalistyczne wydarzenie zakończone udanymi kontraktami * Efektywne frezowanie kieszeni z OptiMill-UNI-HPC-Pocket * Polska przemysłowa drukarka 3D od OMNI3D - dostępna już w 13 krajach! * PORĘBA Machine Tools rozpoczęła pracę w Grupie RAFAMET * Złoty Medal MTP może być Twój! * AVIA S.A na targach STOM-TOOL w Kielcach * DOM JUTRA. JUŻ DZIŚ.

 

 

 

SZLIFIERKA UNIWERSALNA KŁOWA DO WAŁKÓW - BEZPIECZEŃSTWO PRACY cz.II

Uniwersalna szlifierka do wałków typu RUP-280.45 przeznaczona jest do szlifowania powierzchni obrotowych zewnętrznych i wewnętrznych zarówno cylindrycznych jak i stożkowych oraz do szlifowania płaskich czół przedmiotów i kołnierzy. Przedmiot obrabiany . może być mocowany w kłach lub w uchwycie w zależności od potrzeb. Bogate wyposażenie szlifierki umożliwia wykonywanie szerokiego zakresu różnorodnych operacji. Zastosowanie urządzenia kontrolno-sterującego będącego na wyposażeniu specjalnym zwiększa wydajność oraz pozwala na zmniejszenie do minimum możliwości powstawania braków.
Czytaj więcej

DOŚWIADCZENIE I FACHOWE DORADZTWO TECHNICZNE

Dostępne w naszej ofercie przecinarki taśmowe bądź tarczowa zapewnia płynną pracę oraz doskonałe efekty. Urządzenia są niezwykle proste w obsłudze i umożliwiają działanie na różnego rodzaju materiałach. W asortymencie znajduje się profesjonalny sprzęt do metalu oraz materiałów nieżelaznych. Postawiliśmy na sprzęt doskonałej jakości, uznanej w branży marki. Firma produkcyjna dostarcza na rynek rozwiązania sprawdzone i wyjątkowo funkcjonalne. 
Czytaj więcej

 Submikronowe dokładności szlifowania - rozwiązanie Nr 1 dostępne w Polsce

Jeśli obróbka finalna detali ma być superdokładna, powtarzalna i wydajna to należy sięgnąć po sprawdzone rozwiązania oferowane przez światowych liderów. Rozwój przemysłu wymagającego precyzyjnej obróbki i wyzwania jakościowe z tym związane spowodowały wzrost zainteresowania urządzeniami do superdokładnej obróbki finalnej także w obszarze produkcji wielkoseryjnej.

 Moulding Expo Międzynarodowe Targi Tworzenia Form, Narzędzi do Form i Modelowania

Targi Moulding Expo to nowe wydarzenie (premiera w 2015 r.) organizowane przy współpracy związków branżowych MFB, VDWF, VDW, VDMA i Targów Stuttgarckich w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na nową imprezę wystawienniczą dla branży formierskiej, na której będą prezentowane produkty i rozwiązania pochodzące z rynku europejskiego. Wybór Stuttgartu nie był przypadkowy - jest to stolica regionu, który jest jednym z największych skupisk rynku narzędziowego i formierskiego na Starym Kontynencie
Czytaj więcej

Maksymalna elastyczność dzięki koncepcji sterowania HURCO Win-Max 

Konstrukcja systemu sterowania Max5 wyposażonego w dwa 19-calowe ekrany i zdejmowany pilot zdalnego sterowania z wyświetlaczem LCD zapewnia użytkownikowi maksymalny komfort pracy na maszynie oraz maksymalną kontrolę. Dwa dotykowe ekrany 19-calowe służą do wprowadzania danych i umożliwiają graficzne sterowanie obróbką. Pilot LCD pozwala użytkow-nikowi ustawić się względem maszyny w taki sposób, aby mógł obserwować pracę pod kątem zapewniającym najlepszą możliwą widoczność. Oferuje wszystkie najważniejsze funkcje takie jak „START CYKLU”, „STOP”, „POSUW”, „POSUW SZYBKI” oraz „POTENCJOMETR PRĘD-KOŚCI OBROTOWEJ”, pozwalające na kształtowanie przebiegu i realizacji programu.
Czytaj więcej

ITM Polska w hołdzie dla innowacyjności
6-9 czerwca 2017 r.

Innowacyjność, dynamika, promocja nowości i nieszablonowych rozwiązań to wartości, które targom poznańskim przyświecają od blisko 100 lat. Były istotne w 1921 roku, gdy Międzynarodowe Targi Poznańskie rozpoczynały swoją drogę i są ważne dziś, w przededniu największych targów dedykowanych branży przemysłowej - ITM Polska.
Czytaj więcej

Automatyzacja pomiarów w linii produkcyjnej

Coraz częściej w fabrykach uruchamiane są automatyczne linie produkcyjne ze zintegrowanym systemem kontroli jakości. Współrzędnościowa maszyna pomiarowa ALTERA Nikon Metrology wraz z laserową głowicą skanującą oraz oprogramowaniem CAMIO 8 daje taką możliwość.
Czytaj więcej

INDUSTRYmeeting - specjalistyczne wydarzenie zakończone udanymi kontraktami

W dniach od 28 lutego do 2 marca br. w sosnowieckim Expo Silesia odbyła się premierowa edycja wydarzenia skierowanego do branży przemysłowej – Targi Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting, na które złożyły się: Targi Technologii Cięcia ExpoCUTTING, Targi Technologii Szlifowania GRINDexpo, Salon Technologii Lutowania i Zgrzewania BRAZINGexpo oraz Salon Technologii i Materiałów Kompozytowych KOMPOZYTmeeting. Targi te stanowiły doskonałą platformę wymiany poglądów i doświadczeń w najbardziej uprzemysłowionym regionie Polski. 
Czytaj więcej

Efektywne frezowanie kieszeni z OptiMill-UNI-HPC-Pocket

Polska przemysłowa drukarka 3D od OMNI3D - dostępna już w 13 krajach!

PORĘBA Machine Tools rozpoczęła pracę w Grupie RAFAMET

Złoty Medal MTP może być Twój!

AVIA S.A na targach STOM-TOOL w Kielcach

DOM JUTRA. JUŻ DZIŚ.

 
REKLAMY