Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Konferencja Naukowo-Techniczna
Konferencja Naukowo-Techniczna

Aktualności

 

DeburringEXPOEXPO - Innowacyjne rozwiązania

2017-06-27

Coraz większą uwagę zwraca się na gratowanie, zaokrąglanie i wykończenie powierzchni dzięki wysoce wymagającym specyfikacjom w odniesieniu do tolerancji i jakości powierzchni przy produkcji elementów precyzyjnych. Wraz ze 125 wystawcami, którzy zarezerwowali stoiska (na15 czerwca 2017 r.), DeburringEXPO zaprezentuje na światowym poziomie kompleksową ofertę w dziedzinach obejmujące innowacje, dalszy rozwój i sprawdzone rozwiązania.

 

 

II Targi Targów Technologii Gratowania i Precyzyjnego Wykańczania Powierzchni,
od 10 do 12 października 2017 r. w Karlsruhe (Niemcy)

DeburringEXPOO
Innowacyjne rozwiązania w zakresie usuwania zadziorów
i precyzyjnego wykańczania powierzchni

 

Drugie targi technologii gratowania i precyzyjnego wykończenia powierzchni zapewnią cenne know-how, zwłaszcza na forum ekspertów dwujęzycznych. Impreza odbędzie się w dniach od 10 do 12 października 2017 roku w Karlsruhe Exhibition Center (Niemcy).

Niezależnie od faktu, że wymagania dotyczące wykańczania powierzchni elementów precyzyjnych różnią się w zależności od produktu, zastosowania i sektora przemysłu, stają się one wyzwaniem dla firm produkcyjnych.

Przykładowo, nie wymagające zgniecenia elementy i detale o określonych krawędziach i zaokrągleniach muszą być wytwarzane z coraz większą precyzją. Zwraca się również uwagę na wykończenie powierzchni, które minimalizuje tarcie, zużycie i hałas, a także zwiększa wydajność i wydłuża żywotność.

Jako platforma zaopatrzenia i komunikacji dla gratowania, zaokrąglania i precyzyjnej produkcji wykończenia powierzchni, DeburringEXPO przedstawia innowacyjne i zaawansowane produkty, procesy i usługi, aby móc w sposób efektywny i niezawodny spełnić te rosnące wymagania.


Foto: EMAG ECM GmbH

 

Cross-Industry and Cross-Technology Exhibition Portfolio

Niezależnie od tego, czy chodzi o branżę motoryzacyjną, technologię automatyki, technologię napędową i przekładniową, kosmonautykę, produkcję maszyn, inżynierię medyczną, zastosowania sanitarne, przemysł zegarmistrzowski czy narzędzia i formowanie, program wystawienniczy oferowany przez DeburringEXPO obejmuje całe spektrum gratowania, zaokrąglania Oraz precyzyjne wykończenie powierzchni.

Oprócz reprezentatywnego przeglądu różnych procesów, sprzętu i oprzyrządowania, a także metod testowania, pomiaru i analizy, targi umożliwiają również zebranie ukierunkowanych informacji dotyczących trendów i aktualnych wydarzeń.

DeburringEXPO przedstawi także różne rozwiązania do obróbki krawędzi i obróbki kształtek formowanych wtryskowo, prasowanych i obrabianej części z tworzyw sztucznych. Obejmują one na przykład kriogeniczne gratowanie, które prowadzi się z ciekłym azotem w kombinacji z granulkami z tworzywa sztucznego w temperaturach do minus 150 ° C, a także z gruntowaniem lodem z dwutlenkiem węgla (suchy lód). Usuwanie wewnętrznych i zewnętrznych zadziorów z części wykonanych z termoplastów - nawet w miejscach trudno dostępnych - jest możliwe dzięki specjalnym systemom do termicznego gratowania.


Foto: DeburringEXPO

 

Forum Ekspertów - Wartość dodana dla zwiedzających i wystawców

Trzydniowe, zintegrowane forum ekspertów omawiać będzie oferty DeburringEXPO. Wszystkie prezentacje będą tłumaczone symultanicznie (niemiecki <> angielski). Uzyskamy informacje na tematy podstawowe, jak również specjalistyczną wiedzę dotyczącej innowacyjnych technologii gratowania i precyzyjnego wykończenia powierzchni za pomocą praktycznych przykładów i wzorcowych rozwiązań.

 
Więcej informacji, cały program wystawienniczy
oraz wstępna lista wystawców
dostępne są  na stronie
 
 
Źródło: SCHULZ. PRESSE. TEXT. / fairXperts GmbH & Co. KG 
 
Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.