Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Konferencja Naukowo-Techniczna
Konferencja Naukowo-Techniczna

Aktualności

 

W nowe wymiary z AMB 2018

2017-07-04

Termin rejestracji AMB 2018 upłynął 30 czerwca 2017 r.
Oznacza to, że zespół projektowy musi teraz przeanalizować zarejestrowane zgłoszenia i przygotować propozycje umieszczania na stoiskach wystawienniczych.

 

W nowe wymiary z AMB 2018

Ostateczny termin rejestracji dla AMB 2018
Zwiększona ilość przestrzeni wystawienniczej otwiera nowe możliwości

 

"Ponieważ AMB wyczerpało w ostatnich latach wszystkie swoje możliwości w centrum targowym, nie było możliwe uwzględnienie każdego wniosku wystawcy. Kolejne 15 000 metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej brutto będzie dostępne w nowej hali Paul Horn Hall (hala 10). Będziemy zatem mogli zaspokoić zapotrzebowanie wystawców i zwiększyć atrakcyjność targów dla zwiedzających, prezentując jeszcze więcej produktów i innowacji ", powiedział Ulrich Kromer von Baerle, prezes Messe Stuttgart. 

Dodatkowa przestrzeń umożliwi również optymalizację przydziału istniejących terenów wystawienniczych.


AMB 2018: dostępnych będzie ponad 120 000 metrów kwadratowych (brutto),
tj. obszar w przybliżeniu odpowiadający rozmiarowi 17 boisk piłkarskich. Zdjęcie: Messe Stuttgart

 

AMB 2018 zostanie poddany tematycznej restrukturyzacji:

L-Bank Forum (hala 1) oraz w hali nr 3 znajdą się narzędzia do obróbki skrawaniem i narzędzia mocujące. 

Hala 4 i Hala Oskar Lapp Hall (hala 6) skupi się na tokarkach i automatach. 

W hali nr 5 znajdą się urządzenia szlifierskie, szlifierki narzędziowe i wszystko, co się wiąże z tym tematem.

Alfred Kärcher Hall (hala 8) zaprezentuje innowacje w szlifierkach tnących i odcinających, technologiach powierzchniowych, systemach oznaczeń, urządzeniach grzewczych i hartowniczych, smarowanie i chłodzenie, a także w zakresie bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Hala 7, 9 i nowa hala Paul Horn Hall (Hala 10) zaprezentują program wystawienniczy dla frezarek, obrabiarek do obróbki metalu, systemów pomiarowych i zapewnienia jakości, jak również elastyczne komórki / systemy produkcyjne, centra obróbkowe, przecinarki i wiertarki.

"Digital Way"  odbędzie się po raz pierwszy podczas AMB 2018 i będzie poświęcony zwiększaniu digitalizacji w produkcji. "Nowa koncepcja obejmuje kongres, towarzyszącą wystawę i pokazy. Odwiedzający będą mogli na żywo doświadczać rzeczywistych i najlepszych praktyk. W ciągu roku uruchomimy konkretne propozycje udziału w wystawie i towarzyszącej konferencji ", powiedział Gunnar Mey, Dyrektor Departamentu Przemysłu w Messe Stuttgart.

Więcej / more

Źródło: Messe Stuttgart

 

 

Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.