Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Konferencja Naukowo-Techniczna
Konferencja Naukowo-Techniczna

Aktualności

 

Warsaw Industry Week

2017-09-06

Zeszłoroczna, edycja targów Warsaw Industry Week- Miedzynarodowych Targów Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych spotkała się z doskonałym oddźwiękiem w branży przemysłowej. W czasie imprezy zaprezentowały się wszystkie gałęzie sektora gospodarki: maszyny i narzędzia do obróbki metalu, drewna, przetwórstwa tworzyw sztucznych, automatyzacja i robotyzacja procesów przemysłowych. Nie zabrakło oprogramowania, metrologii przemysłowej, cięcia i szlifowania a także firm z sektora badań i rozwoju czy BHP.

 

Warsaw Industry Week
Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych

 

 

Jednym zdaniem – Warsaw Industry Week było pełnym inspiracji wydarzeniem z udziałem liderów rynku. Na dodatek pierwszym, które w jednym miejscu skupiło cały innowacyjny przemysł. A ponieważ ta branża to nasza przyszłość, ranga targów w warszawskim Nadarzynie rośnie. 

Od 14 do 16 listopada 2017 roku na halach F i E na powierzchni 50 000 m2 ponad 600 firm będzie prezentować swoje najnowocześniejsze rozwiązania. To dla nich organizatorzy stworzyli dedykowane salony tematyczne: 

 • Strefa Maszyn i Narzędzi
 • Strefa Automatyki i Robotyki
 • Strefa Spawalnictwa
 • Strefa Lakiernictwa
 • Strefa Hydrauliki&Pneumatyki
 • Strefa Lasery 4:0
 • Strefa Druku 3D
 • Strefa Inżynier 4:0
 • Strefa Lutowania Przemysłowego
  Pawilon Polskich Instytutów

 

Główny nacisk organizatorzy położyli na Industry 4.0, czyli nabierającą właśnie rozpędu, czwartą rewolucję przemysłową. 

Właśnie dlatego w trakcie Warsaw Industry Week odbędzie się konferencja "Instrumenty Przemysłu 4.0" Jej głównym tematem będzie przemysłowy internet rzeczy oraz koncepcja przemysłu 4.0 w środowisku polskich przedsiębiorstw, które wdrażają innowacyjne rozwiązania technologiczne. Poruszone zostaną m.in. tematy IIoT w branżach powiązanych z lotnictwem, energetyką, transportem, a także cyberbezpieczeństwa i zabezpieczenia danych. Organizatorom bardzo zależy na tym, by spotkanie miało wymiar praktyczny i jak najbardziej pomogło polskim przedsiębiorcom.

Dlatego powołano specjalną Radę Programową, w skład której weszli przedstawiciele świata nauki i biznesu. Jej przewodniczącym jest Radosław Domagalski, prezes zarządu KGM Polska Miedź SA. zaś w skład rady weszli także m.in. rektor Politechniki Warszawskiej czy przedstawiciele Warszawskiej Akademii Technicznej oraz firm Ursus, Siemens, Astor, Trumpf, IBM ,FANUC, ABB czy YA MAZAKI Mazak.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nowościami w branży przemysłowej do  rejestracji na
www.industryweek.pl

 
Źródło: Ptak Warsaw Expo
 
Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.