Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Konferencja Naukowo-Techniczna
Konferencja Naukowo-Techniczna

Aktualności

 

Targi nie do podrobienia

2017-09-07

Świat maszyn i urządzeń do obróbki mechanicznej mocno się zmienia. Aby za tymi zmianami nadążyć, poszerzać wiedzę i w przyszłości móc korzystać z najnowszych technologii należy wybrać się na 22. Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL®. Długa lista branżowych nowości oraz bogaty program towarzyszący z udziałem cenionych ekspertów generuje ogromne zainteresowanie tysięcy profesjonalistów – przedsiębiorców, wykorzystujących technologie obróbki metali w procesach produkcyjnych.

 

Targi nie do podrobienia

 

Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 28-30 listopada 2017 r w EXPO Kraków. To jedno z największych tego typu spotkań branżowych w Europie Środkowo-Wschodniej. W zeszłym roku na Targach zaprezentowało się 461 wystawców, których stoiska odwiedziło ponad 9000 specjalistów z całego świata. 

 

Bogaty program wydarzeń

Zwiedzający, którzy pojawią się na targach EUROTOOL® będą mogli skorzystać z szerokiej gamy imprez towarzyszących, cieszących się olbrzymią popularnością. Targom będą towarzyszyły m.in. Międzynarodowe Targi Obróbki, Łączenia i Powlekania Blach BLACH-TECH-EXPO. To pierwsza w Polsce impreza poświęcona obróbce blach. Wydarzenie adresowane jest do specjalistów zajmujących się produkcją, przetwórstwem i dystrybucją blach. Podczas targów prezentowany jest cały łańcuch technologii obróbki tego surowca. 

Nieodłącznym elementem targów są także branżowe salony tematyczne, które pozwalają na poszerzenie wiedzy, wymianę kontaktów oraz znalezienie oferty dostosowanej specjalnie do potrzeb zakładu.

Fachowo i merytorycznie

Tym, co rokrocznie przyciąga dużą liczbę Zwiedzających na Targi EUROTOOL® – oprócz prezentacji branżowych nowości – jest również mocny program merytoryczny. 22. edycja również powinna zadowolić nawet najbardziej wymagających gości. Naukowcy z krakowskiego Instytutu Zaawansowanych Technologii Wytwarzania poprowadzą w seminarium o tematyce „Zaawansowane Technologie Wytwarzania”, a przedstawiciele Polskiej Unii Dystrybutorów Stali opowiedzą o rynku stalowym w panelu dyskusyjnym Forum Techniczne Branży Stalowej - „Rynek Centów Serwisowych i Wyrobów Płaskich”. W programie tegorocznego wydarzenia nie zabraknie także nowości. Naukowcy z Instytutu Mechaniki Precyzyjnej poprowadzą warsztaty, w których zaprezentują stanowisko do badania stentów. Przeprowadzą również doświadczenia za pomocą urządzeń: Kulotester i Wirotest. Pierwszy służy do badania powłok, a drugi do pomiaru badań NDT metodą prądów wirowych. 

 

  

 

Bezpłatny wstęp na Targi dla specjalistów

Drogą elektroniczną możliwa jest już bezpłatna rejestracja on-line na to prestiżowe wydarzenie. Na stronie organizatora znajdują się szczegółowe informacje dotyczące harmonogramu imprezy wraz z formularzem zgłoszeniowym.

Międzynarodowe Targi  Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów
EUROTOOL® 
28-30 listopada 2017 r., EXPO Kraków,
www.eurotool.krakow.pl

 

Źródło: Targi w Krakowie Sp. z o.o.

 

Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.