Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Targi Lipskie 5-8.02.2019
Targi Lipskie 5-8.02.2019

Aktualności

 

AMB 2018 - cyfrowa droga

2017-10-27

Obecne badania dowodzą, że firmy niemieckie widzą większe możliwości w digitalizacji. Badani decydenci są optymistami i twierdzą że sektor Industry 4.0 pomoże im osiągnąć większą sprzedaż, a jednocześnie obniżyć koszty. Firmy badane oczekują wzrostu sprzedaży i oszczędności w ciągu trzech lat o średnio ponad 10 procent, zwłaszcza ze względu na wyższą wydajność pracowników i poprawę efektywności maszyn.

 

AMB 2018 przejmuje cyfrową ścieżkę 

Nowy specjalny pokaz zatytułowany "Digital Way" / Digitalizacja w praktyce

 


System FIELD firmy Fanuc to tylko jeden z przykładów jak obrabiarki dowolnego rodzaju mogą być połączone za pomocą interaktywnej sieci. (Źródło: Fanuc)

"Inżynieria mechaniczna i budowa maszyn w Niemczech jest jedną z najsilniejszych krajowych gałęzi przemysłu - również w porównaniu z międzynarodowym przemysłem. Ta pozycja musi zostać jeszcze bardziej wzmocniona i poszerzona. Cel ten można osiągnąć jedynie poprzez wiodącą przewagę w digitalizacji w ramach sektora Industry 4.0. Poprzez przedstawienie specjalnego programu "Digital Way" podczas AMB chcemy, aby przemysł metalowy jeszcze bardziej skierował się ku tej tematyce oraz wziął pod uwagę duże zapotrzebowanie na informacje ", podkreślił Kromer von Baerle.Sieć fabryczna GEWATEC, w pełni zautomatyzowany proces produkcji oparty na kryteriach Industry 4.0, zostanie zaprezentowany podczas AMB 2018. (Źródło: Gewatec)

 

Celem AMB 2018 jest stać się platformą dla dostawców i użytkowników, a także wskazać ścieżki cyfrowej przyszłości. "W tym nowym formacie AMB podkreśli swoją pozycję jako czołową wystawę dotyczącą obróbki metalu. Wszyscy mówią o digitalizacji - w pokazie specjalnym "Digital Way" pokażemy, jak procesy biznesowe i produkcyjne można zoptymalizować w bardzo konkretnych terminach i jakie są dostępne cyfrowe modele biznesowe", wyjaśnia Ulrich Kromer von Baerle, Prezes Messe Stuttgart.


Podczas targów AMB 2018 można oglądać technologię Industry 4,0 oraz procesy digitalizacji, które odbędą się na specjalnym pokazie "Digital Way" (Źródło: Messe Stuttgart)
 

 

Więcej / more

 

 

Źródło: Landesmesse Stuttgart GmbH / Messe Stuttgart

Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.