Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Targi Lipskie 5-8.02.2019
Targi Lipskie 5-8.02.2019

Aktualności

 

AGH Racing pomaga!

2018-01-08

AGH Racing to nie tylko techniczny projekt naukowy, to przede wszystkim ludzie! Już po raz kolejny członkowie zespołu wzięli udział w akcjach charytatywnych w trakcie okresu przedświątecznego.

 

AGH Racing pomaga!

 

Dzięki zaangażowaniu i współpracy z Wydziałem Inżynierii Mechanicznej i Robotyki udało się pomóc potrzebującej rodzinie Pani Marii i Pana Wiesława w ramach ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. Zebrane pieniądze pozwoliły na zaspokojenie bieżących potrzeb oraz dały możliwość patrzenia z optymizmem w przyszłość.

- Zadbaliśmy o radość dzieci współpracujących z Grupą Pedagogów Ulicy UNO poprzez wzięcie udziału w akcji List do dzieciątka. Dzięki zbiórce pieniędzy mogliśmy powalczyć o spełnienie marzeń o idealnym prezencie pod choinkę. Dzięki listom otrzymanym od potrzebujących dzieci poznaliśmy oczekiwania trójki dziewczynek z Bytomia. Mamy nadzieję, że nasze starania zostaną nagrodzone uśmiechem na ustach obdarowanych dzieci.

- Jednak na tym nie poprzestaliśmy. W okresie przedświątecznym wsparliśmy również akcję AGH Święta Dzieciom. 12. grudnia wraz z samorządem Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki wzięliśmy udział w kwestowaniu w ramach akcji Nawrzucaj Dziekanowi. Zebrane datki zostały przekazane naszym najmniejszym przyjaciołom z fundacji Zdążyć z pomocą. Natomiast dzień później wzięliśmy udział, wraz z innymi kołami naukowymi, w uroczystym pochodzie po terenie naszej Alma Mater. Wielki przemarsz technologiczny pokazał jak ogromna jest chęć niesienia pomocy potrzebującym wśród studentów. Orkiestra Reprezentacyjna AGH, liczne koła naukowe, kadra dydaktyczna czy blisko setka wolontariuszy to wszystko wpłynęło na pełne powodzenie akcji charytatywnej. Jest nam niezmiernie miło, że jako zespół AGH Racing mieliśmy możliwość udziału w powyższych wydarzeniach.

Źródło: AGHRacing

 

Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.