Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Targi Lipskie 5-8.02.2019
Targi Lipskie 5-8.02.2019

Aktualności

 

Złączą nas Targi!

2018-06-21

Do inauguracji drugiej edycji Międzynarodowych Targów Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND® pozostały cztery miesiące Z każdym dniem do listy Wystawców dopisywane są nowe firmy.

 

Złączą nas Targi!

 

Niemal 75% powierzchni wystawienniczej jest już zarezerwowana! Zainteresowani wydarzeniem przedsiębiorcy powinni się zatem pospieszyć, by nie przegapić szansy na zdobycie najlepszych pod względem lokalizacji stoisk.

Międzynarodowa obsada

Wśród Wystawców pierwszej edycji aż 68% stanowiły firmy z zagranicy, m.in. z Chin, Czech, Danii,  Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Słowacji, Słowenii, Tajwanu, Turcji, Wielkiej Brytanii, USA i Włoch. Imponująco prezentują się też statystyki Zwiedzających: na Targach FASTENER POLAND® oraz równocześnie odbywających się targach narzędziowo-obrabiarkowych EUROTOOL® pojawiło się niemal 11 tysięcy osób, z czego 25% to goście z zagranicy. Wiele wskazuje na to, iż tegoroczna edycja będzie co najmniej o połowę większa od poprzedniej! Chęć udziału - oprócz firm znanych z poprzedniej edycji - zgłaszają nowe (m.in. ABAKOSTEEL,  EMEK RIVETS, GP INDUSTRY SUPPORT, INOXA, NIROSTAL, NORD-LOCK POLAND, SACTO srl, SONDERSCHRAUBEN GULDNER, STEAM, ŚRUBENA UNIA S.A.) zachęcone sukcesem debiutanckiej odsłony wydarzenia. 

Do Krakowa wszyscy mają najbliżej…

Z racji położenia geograficznego drugą edycję Targów odwiedzą głównie przemysłowcy z Czech, Polski, Słowacji, Węgier, Niemiec oraz Ukrainy. Podobnie jak podczas premierowej odsłony nie zabranie gości z Europy Zachodniej i najdalszych zakątków świata. Niewątpliwym atutem Targów jest ich lokalizacja – magiczny Kraków. W sercu najbardziej uprzemysłowionego regionu kraju, pomiędzy Śląskiem a Podkarpaciem z Doliną Lotniczą, z licznymi atrakcjami pozostaje najlepszym do robienia interesów miastem w Europie. 

Debiut bardzo udany

– Już po pierwszym dniu Wystawcy i Zwiedzający bardzo targi chwalili. Pierwsi za frekwencję – wydarzenie odwiedzili specjaliści z całej Polski oraz zagraniczni przedstawiciele branży, m.in. z Czech, Słowacji, Wielkiej Brytanii i Włoch.  Drudzy z kolei za bogatą i kompleksową ofertę. Premierowa edycja przerosła oczekiwania prezentujących swoją ofertę firm. Jesteśmy przekonani, że druga będzie jeszcze lepsza – mówi Grażyna Grabowska, Prezes Targów w Krakowie.

 

Salon Kooperacji Przemysłowej

W tym roku Targom towarzyszyć będzie Salon Kooperacji Przemysłowej. Biorą w nim udział firmy przemysłowe oferujące usługi dla średnich, dużych oraz korporacyjnych przedsiębiorstw produkcyjnych. Zakres tematyczny Salonu poszerzono o usługi dla przedstawicieli branży elementów złącznych, szczególnie pod kątem cynkowania i nakładania powłok ochronnych na świeżo wyprodukowane elementy złączne, w celu ich ochrony przed korozją, nadania im lepszych cech jakościowych i wizualnych. Uczestnictwo w Salonie Kooperacji Przemysłowej pozwala pozyskać nowych partnerów biznesowych i nawiązać bezcenne kontakty z czołowymi przedsiębiorstwami z Polski oraz z zagranicy. Od debiutu na polskim rynku w roku 2011 w Salonie wzięło udział ponad 700 podwykonawców z Czech, Danii, Niemiec, Polski, Słowacji, Szwecji, Ukrainy i Węgier. Główną ideą, towarzyszącą organizacji Salonu, jest udostępnienie efektywnej przestrzeni komunikacji. Nie zabraknie również mocnego elementu merytorycznego - w przygotowaniu jest program towarzyszący, którego głównym elementem będzie 2 edycja Kongresu Elementów Złącznych, organizowana przez ELAMED, wydawcę czasopisma FASTENER.

 

 

Źródło: Targi w Krakowie Sp. z o.o.

 

Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.