Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Aktualności

 

Tajwańska Misja Handlowa

2018-09-12

Tajwańska Rada Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA) zaprasza do udziału w bezpłatnych spotkaniach handlowych z grupą 23 tajwańskich przedsiębiorców reprezentujących branżę elementów złącznych.

 

 Tajwańska Misja Handlowa 
z branży elementów złącznych 
do Włoch, Hiszpanii i Republiki Czeskiej.

 

24 września - 7 października 2018 r. Tajwańska Rada Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA) poprowadzi branżową delegację 25 dostawców elementów złącznych do Włoch, Hiszpanii i Czech. Celem misji jest zbadanie możliwości rynkowych i nawiązanie kontaktów handlowych z krajami europejskimi.

Dlaczego tajwańskie elementy złączne?

Można powiedzieć, że "Tajwan jest Królestwem Elementów Złącznych". Wysokiej jakości materiały, utalentowani pracownicy techniczni, długoletnie doświadczenie w produkcji, stabilne zaopatrzenie w materiały, wydajny system wspierający produkcję, rozsądne ceny, szybka dostawa – to wszystko sprawia, że Tajwan jest najlepszym partnerem dla niezliczonych nabywców elementów złącznych w ponad 150 krajach świata. W 2017 r. Tajwan był czwartym co do wielkości eksporterem elementów złącznych na świecie, z eksportem wartości 4,3 mld USD (wzrost o 13% w stosunku do roku poprzedniego). Ta olbrzymia wartość eksportu oznacza, że najprawdopodobniej część elementów złącznych stosowana w przeciętnym gospodarstwie domowym pochodzi z Tajwanu.  

Kompleksowe rozwiązania w branży elementów złącznych

Delegacja składa się z renomowanych producentów specjalizujących się w różnych dziedzinach, gdzie mają zastosowanie elementy złączne. Jeśli chodzi o zastosowanie w budownictwie mamy firmy: RAY FU ENTERPRISE CO., LTD., SHEH FUNG SCREWS CO., LTD., SHUENN CHANG FA ENTERPRISE CO., LTD., STEEL STONE CO., LTD.. Poza tym ANCHOR FASTENERS INDUSTRIAL CO. LTD, ADVANCED GLOBAL SOURCING LTD. i CHUN MEN INDUSTRIAL CO., LTD. to dostawcy głównie dla przemysłu motoryzacyjnego. MIN HWEI ENTERPRISE CO. LTD. jest z kolei czołowym producentem małych śrub ze stali nierdzewnej. Uczestnicy delegacji zaprezentują odwiedzającym szeroką gamę produktów, w tym wkręty samowiercące, wkręty do suchej zabudowy, wkręty do dachów, nity zrywalne, elementy złączne do samochodów, śruby, podkładki, maszyny do produkcji śrub i wiele innych.

Pierwszym przystankiem delegacji są targi elementów złącznych we Włoszech (Fastener Fair Italy 2018). Pierwsza edycja targów miała miejsce w 2016 roku i od tego czasu cieszą się one coraz większym zainteresowaniem. Uczestniczy w nich większość ważniejszych firm z ten branży we Włoszech. 

Poza tym spotkania handlowe odbędą się w Hiszpanii i Czechach dając członkom delegacji możliwość zaprezentowania starannie wybranych próbek najbardziej innowacyjnych produktów.

Aby wziąć udział w bezpłatnych spotkaniach handlowych z tajwańskimi dostawcami w Pradze w Republice Czeskiej lub otrzymać szczegółowe informacje, zapraszamy do kontaktu:

Taiwan Trade Center Warsaw (nadzorowanie spotkań w Pradze)

Paweł Kotański pawel@ttcw.it.pl tel. (22) 370 52 13

 

 

 

Zaproszenie / Invitation

 

 

W 2017 r. Tajwan był czwartym co do wielkości eksporterem elementów złącznych na świecie, z eksportem wartości 4,3 mld USD (wzrost o 13% w  stosunku do roku poprzedniego). Przedsiębiorstwa tajwańskie zaopatrują największe globalne koncerny, m.in. BMW, Mercedes, GM, Caterpillar, John Deere oraz Boeing.

 

Przedsiębiorcy z Tajwanu zaprezentują elementy złączne wszelkich typów i zastosowań, w tym dla branż: budowlanej, motoryzacyjnej, meblarskiej, przemysłu i innych.

Kiedy?  

4 października, czwartek, w godzinach 10:00 – 17:00

Gdzie?

Hotel Ambassador Zlatá Husa w Pradze, Czechy

(Václavské náměstí 840/5, 110 00, Praha 1)

Kto przyjeżdża?

Lista firm tajwańskich wraz z oferowanymi produktami:

http://bit.ly/ListFastenerTTM  

Katalog delegacji: http://bit.ly/FastenerTTMCatalogue

Jak się zarejestrować?

1)      Online – wypełniając formularz zgłoszeniowy: http://bit.ly/FastenerTTMregister

2)      Mailowo - przesyłając wypełniony formularz na adres: pawel@ttcw.it.pl

Formularz zgłoszeniowy do pobrania: http://bit.ly/FastenerTTM_form

3)      Telefonicznie – kontaktując się z Taiwan Trade Center Warsaw pod numerem: +48 22 370 52 13

Osoba kontaktowa: Paweł Kotański, pawel@ttcw.it.pl

 

Spotkania mają charakter indywidualny i są umawiane na konkretną godzinę, w związku z tym osoby zainteresowane prosimy o kontakt w celu rejestracji i ustalenia godziny spotkania.

 

Uprzejmie prosimy o rejestrację do 28 września.

 

Ilość miejsc jest ograniczona!

 

Organizatorzy:

Bureau of Foreign Trade, MOEA

Taiwan External Trade Development Council

 

Taiwan Trade Center Warsaw, ul. Emilii Plater 53, 17 p., 00-113  Warszawa

|tel.: +48 22 370 52 10 |warsaw@taitra.org.tw  |http://warsaw.taiwantrade.com |FB: @TaiwanTradeCenterWarsaw

 

 

 

Źródło: Taipei World Trade Center Co., Ltd. - Sp. z o. o. Przedstawicielstwo w Polsce

 

 

Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.