Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Aktualności

 

Forum Swiss Precision na targach TOOLEX

2018-09-16

Drugiego dnia targów, w środę 3. października, odbędzie się Forum Swiss Precision. Wydarzenie organizowane jest przez Swiss Business Hub Polska z siedzibą w Ambasadzie Szwajcarii.

 

Forum Swiss Precision
na targach TOOLEX,
3 października 2018r.

 

                   

 

Uczestnicy forum będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi szwajcarskimi rozwiązaniami używanymi w procesie obróbki. 

Firmy prezentujące się pod szyldem Swiss Precision to: Erowa, GF Machining Solutions, Gudel, Jenoptik oraz Oerlikon Balzers. W wydarzeniu weźmie udział również Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza.

 

Forum zakończy się przyjęciem, podczas którego uczestnicy będą mogli skosztować tradycyjnej potrawy Raclette przy lampce szwajcarskiego wina.

 

Szwajcaria od lat prowadzi w Globalnym Indeksie Innowacyjności, a rozwiązania opracowywane przez szwajcarskie firmy cechują się zaawansowaną technologią. Polska staje się coraz ważniejszym partnerem handlowym dla Szwajcarii, również w branży maszyn. W ciągu pierwszego półrocza bieżącego roku eksport kategorii Maszyny-Elektronika-Aparatura ze Szwajcarii do Polski wzrósł aż o ponad jedną trzecią.

 

W załączeniu przekazujemy zaproszenie na Forum. Bardzo prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do 25. września (var.sbhpoland@eda.admin.ch).

 

Pobierz zaproszenie

 

Swiss Business Hub Polska, jako oficjalna część Ambasady Szwajcarii oraz przedstawicielstwo w Polsce Szwajcarskiej Organizacji ds. Promocji Eksportu i Inwestycji - Switzerland Global Enterprise (S-GE), odpowiada za wsparcie szwajcarskiego eksportu do Polski oraz promocję Szwajcarii jako lokalizacji inwestycyjnej. Do świadczonych przez nas usług należą: wsparcie lokalne, pozyskiwanie informacji rynkowych, doradztwo oraz networking dla firm szwajcarskich wchodzących na polskich rynek oraz polskich firm szukających pierwszych kontaktów w Szwajcarii.

 

Swiss Business Hub Polska


Swiss Business Hub Poland

Ambasada Szwajcarii
Al. Ujazdowskie 27
00-540 Warszawa
Tel.: +48 22 521 32 42, 54, 55

 

Osoba do kontaktu:
Renata Puszkiel
Trade Officer
Tel. +48 22 521 32 55
renata.puszkiel@eda.admin.ch

 

 

Źródło: Expo Silesia Sp. z o. o.

 

Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.