Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Aktualności

 

Za nami TOOLEX 2018

2018-10-09

Blisko 500 Wystawców z 15 krajów, reprezentujących prawie 600 światowych marek i nowości z branży wzięło udział w najważniejszym, jesiennym wydarzeniu dla branży - 11. edycja Międzynarodowych Targach Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX.

 

TOOLEX 2018 


narzędzie biznesowego sukcesu

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

11. edycja Międzynarodowych Targów  Obrabiarek, Narzędzi i Technologii TOOLEX za nami. Targi TOOLEX skupiły blisko 500 Wystawców z 15 krajów, które na 15 tys. m kw. reprezentowały około 600 światowych marek z branży obrabiarkowo-narzędziowej.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Podczas uroczystej gali wręczono medale i wyróżnienia miedzy innymi do firm: DMG MORI, HURCO, GF MACHINING SOLUTIONS, SYSTEM POLAND MODULA, CORMAK, SUMITOMO ELECTRIC HARTMETALL GMBH, STERNISKO INDUSTRY, TRIMILL A.S., H2O GMBH, STIGAL. Nagrody specjalne przyznano wielu firmom z okazji obchodzonych w tym roku Jubileuszom. Wśród wyróżnionych znalazła się firma MARCOSTA Ryszard Starzec, która w tym roku obchodzi Jubileusz 30-lecia istnienia na rynku obrabiarkowym.

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 Imponującym i wysoko ocenianym pod względem efektywności targom towarzyszył bogaty program seminariów i prelekcji.

Jednym z wydarzeń towarzyszących drugiego dnia targów było Forum Swiss Precision, organizowane przez Swiss Business Hub Polska z siedzibą w Ambasadzie Szwajcarii. Uczestnicy forum mieli okazję zapoznać się z najnowszymi szwajcarskimi rozwiązaniami używanymi w procesie obróbki. Wśród firm zaproszonych do prezentacji znalazły sie: Erowa, GF Machining Solutions, Gudel, Jenoptik oraz Oerlikon Balzers. W wydarzeniu wzięła również udział Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza. Po zakończeniu Forum odbyło się krótkie przyjęcie, podczas którego uczestnicy mogli skosztować tradycyjnej potrawy Raclette. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

Podczas targów zawarto liczne transakcje, nawiązano nowe relacje biznesowe oraz kontynuowano dotychczasowe interakcje ze stałymi kontrahentami. Targi TOOLEX sukcesywnie wyznaczają trendy a wystawcy potwierdzają, że to doskonałe narzędzie biznesowego sukcesu 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Relacja / foto: Paweł Mróz

 

Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.