Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Aktualności

 

PaintExpo 2020 z silnym popytem na lokalizacje stoisk

2018-11-30

Zaledwie kilka miesięcy po zamknięciu siódmej edycji wiodących na świecie targów technologii powlekania przemysłowego, rezerwacje stoisk na PaintExpo 2020 zostały już zgłoszone przez 304 firmy z 19 krajów. Zarezerwowana powierzchnia wystawowa wynosi już ponad 74% poziomu osiągniętego podczas ostatniego wydarzenia. Jest to mocna wskazówka, że nadchodzące PaintExpo znów będą większe niż kiedykolwiek wcześniej.

 

PaintExpo 2020
silny popyt na lokalizacje stoisk

8 Międzynarodowe Targi Technologii Powlekania Przemysłowego w Karlsruhe (Niemcy) w dniach 21-24 kwietnia 2020 r. są na dobrej drodze

 


foto: PaintExpo

 

Po raz ósmy, podczas odbywających się w dniach 21 do 24 kwietnia 2020 r PaintExpo zaprezentowane będą innowacje, zastosowania, przyszłe technologie i trendy obejmujące wszystkie aspekty powłoki. Zobaczymy pełne spektrum międzynarodowych produktów i usług w zakresie technologii powłok przemysłowych w całym łańcuchu produkcyjnym. Ta unikalna na skalę międzynarodową koncentracja firm z technologiami powlekania przemysłowego jest siłą tego wydarzenia aby przyciągnąć użytkowników. 11 700 zwiedzających z 88 krajów przybyło do Karlsruhe w 2018 r. (co stanowi wzrost o 12%). Ponad jedna trzecia odwiedzających przyjechała z krajów innych niż Niemcy. Większość odwiedzających przywiozła ze sobą konkretne zadania i projekty. "Uczestniczymy w wielu targach - również w Azji i Ameryce - ale gdy najważniejsza jest jakość wystawców i zwiedzających, jakość produktów oraz zasięg, PaintExpo staje się światowym liderem. Dlatego ponownie wystawimy się w 2020 roku", wyjaśnia Frank Berg, dyrektor zarządzający Caldan Service GmbH.

Profesor dr Nils A. Reinke, dyrektor naczelny Winterthur Instruments AG w Szwajcarii, już zdecydował się wziąć udział w targach: "Wystawiamy się w PaintExpo od siedmiu lat, a udział w targach miał znaczący wpływ na rozwój naszej firmy. Zapewnia nam idealną platformę do prezentacji naszych produktów. Poza tym, dzięki szerokiemu spektrum użytkowników, zyskujemy ogromną ilość wkładu do dalszego rozwoju naszych produktów".

 

Koncentracja na powłoki przyszłości

Jürgen Haußmann, dyrektor zarządzający organizacją targów FairFair GmbH, jest przekonany, że PaintExpo będzie nadal doświadczać silnego rozwoju, jeśli chodzi o liczbę odwiedzających: "Nawet jeśli wymagania i osiągnięcia różnią się w różnych sektorach użytkowników i krajach - jako kluczowe technologie, malarstwo i powlekanie to ważny czynnik sukcesu". Jest to również ważne dla firm z wewnętrznymi działami malarskimi i zakładami lakierniczymi, aby przygotować się na nowe wymagania. Oprócz coraz ostrzejszych wymagań dotyczących jakości, oszczędności i elastyczności, obejmuje to również bardziej wydajne wykorzystanie materiałów i zasobów, a także zrównoważony rozwój. Dodatkowe kwestie obejmują postępującą cyfryzację i łączenie w sieć procesów produkcyjnych, stosowanie nowych materiałów i kombinacji materiałów oraz tendencję do indywidualizacji.

"Niezależnie od tego, czy stosowane są powłoki do metalu, tworzyw sztucznych, drewna, szkła, kompozytów lub innych materiałów, odwiedzający nadchodzące PaintExpo otrzymają ponownie odpowiednio dostosowane rozwiązania produktowe, procesowe i problemowe dzięki unikatowej, przyszłej ukierunkowanej ofercie prezentowanej przez wystawców" - mówi z przekonaniem Jürgen Haußmann.

Program wystawy obejmuje urządzenia do powlekania procesów ciekłych, proszkowych, UV, zanurzeniowych i nawojowych, farby i emalie do wszystkich procesów, systemów aplikacji, pistoletów natryskowych i atomizerów, automatyzacji i technologii przenośników, czyszczenie i obróbka wstępna, suszenie i konserwacja, technologia środowiskowa, pneumatyka, dostarczanie sprężonego powietrza i oczyszczanie spalin, uzdatnianie wody, recykling i utylizacja, akcesoria, technologia maskowania, pomiaru i testowania, zapewnienie jakości, identyfikacja, usuwanie farby, usługi , opakowania i literatura techniczna.

 

Więcej informacji oraz wstępna lista wystawców na stronie

www.paintexpo.com

 

 

Źródło: FairFair GmbH / SCHULZ. PRESSE. TEXT

 

Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.