Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Aktualności

 

AMB obchodzi jubileusz

2019-04-11

W dniach 15-19 września 2020 r. serce obróbki metalu będzie biło już po raz dwudziesty w Stuttgarcie. Każdy renomowany wystawca zaprezentuje swoje innowacje w zakresie obróbki metali i przetwórstwa przez pięć dni na Międzynarodowych Targach Obróbki Metali AMB.

 

AMB obchodzi jubileusz

Międzynarodowe Targi Obróbki Metali odbędą się w 2020 r. po raz 20. 
Faza rejestracji już się rozpoczęła


Oczekuje się, że około 90 000 międzynarodowych gości handlowych i 1500 wystawców weźmie udział w targach AMB 2020 w centrum targowym w Stuttgarcie.
 

Ta unikalna platforma powstała wraz z branżą w 1982 roku i od tego czasu jest systematycznie rozwijana. AMB ustanowiła nowe rekordy w 2018 roku. Nigdy wcześniej nie było tak dużo powierzchni wystawienniczej (125 800 metrów kwadratowych) zajmowanej przez tak wielu wystawców (1553), a odwiedzających (91 016 z 83 krajów) zarejestrowano w Centrum Targowym w Stuttgarcie. „Wraz z nową halą Paul Horn Hall (hala 10) zrobiliśmy ważny krok w Planie Głównym Messe Stuttgart w 2018 r., a także w celu dalszego rozwoju AMB – które pilnie wymagały zwiększenia ilości powierzchni wystawienniczej”, powiedział Ulrich Kromer von Baerle, dyrektor generalny Messe Stuttgart. Według Kromera von Baerle, wyniki ostatniego roku finansowego są potwierdzeniem, że Messe Stuttgart może kontynuować prace nad planami rozwoju, które zostały ogłoszone w planie generalnym na 2025 rok.

 
Ulrich Kromer: Dyrektor Generalny Messe Stuttgart
 

Dyrektor generalny Messe Stuttgart ponownie spodziewa się, że tereny targowe zostaną w pełni zajęte przez AMB 2020.„Zwiększenie powierzchni wystawienniczej pozwoliło nam przebudować hale zgodnie z tematami. Ta nowa struktura okazała się bardzo popularna i dlatego zostanie dokładnie dostosowana do roku 2020” - dodał Kromer von Baerle. Ponad 90 000 oczekiwanych gości znajdzie rozwiązania i koncepcje rozwoju produkcji i spotka się z obecnymi i potencjalnymi partnerami podczas AMB 2020.


Wystawcy AMB przedstawią rozwiązania i koncepcje przyszłej produkcji.
 

Wystawcy zaprezentują wówczas wszystkie swoje innowacje w dziedzinie produkcji, obrabiarek do obróbki metali, precyzyjnych narzędzi, systemów pomiarowych i zapewnienia jakości, robotów, obróbki elementów i narzędzi, oprogramowania i inżynierii przemysłowej, komponentów, zespołów i akcesoriów. Najnowsze tematy będą obejmować na przykład digitalizację w produkcji, produkcję addytywną w obróbce metali lub dalszy rozwój e-mobilności.


Najnowsze tematy na AMB 2020 będą obejmować, na przykład, digitalizację w produkcji, produkcję addytywną w obróbce metali lub dalszy rozwój e-mobilności.

 

AMB od 15 do 19 września 2020 r. jest ustaloną datą w dzienniku branżowym. Faza rejestracji dla wystawców już się rozpoczęła i potrwa do 30 czerwca 2019 r.

 

O AMB

Oczekuje się, że na 20. targach AMB, które odbędą się w Centrum Targowym w Stuttgarcie w dniach od 15 do 19 września 2020 r., przybędzie około 90 000 gości z całego świat  oraz 1500 wystawców. Na powierzchni wystawienniczej 120 000 metrów kwadratowych (brutto) głównymi tematami  będą innowacje i rozwój przemysłu, obrabiarki do obróbki metali, narzędzia precyzyjne, systemy pomiarowe, roboty, technologia obsługi narzędzi, oprogramowanie przemysłowe i inżynieria, komponenty, zespoły i akcesoria. AMB 2020 będzie wspierany przez VDMA Precision Tools Association, VDMA Software and Digitalization Association oraz German Machine Tool Builders 'Association (VDW).

Źródło: Landesmesse Stuttgart GmbH

 

Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.