Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

VI Ogólnopolska Konferencja Naukowo--Techniczna
VI Ogólnopolska Konferencja Naukowo--Techniczna

Aktualności

 

Region ASEAN koncentruje się na przemyśle obrabiarkowym

2019-07-02

Pod hasłem „German High Tech in Metal Working” około 50 niemieckich firm zaprezentuje się na Metalex, największych targach obróbki metali w regionie ASEAN.

 

Region ASEAN koncentruje się na niemieckim przemyśle obrabiarkowym

Około 50 firm zaprezentuje się na imprezie branżowej w Tajlandii

 

Najlepsze niemieckie firmy, takie jak Alfred H. Schütte GmbH & Co. KG, Gebr. Heller Maschinenfabrik GmbH, Gühring KG, MAPAL Fabrik für Präzisionswerkzeuge Dr Kress KG i Siemens AG wezmą udział w wydarzeniu branżowym w dniach 20 - 23 listopada 2019 r. 

 

Dr Wilfried Schäfer, dyrektor VDW (Niemieckie Stowarzyszenie Producentów Obrabiarek), mówi: „Tajlandia jest najważniejszym rynkiem dla przemysłu obrabiarek w regionie ASEAN, z dużym potencjałem technologii produkcji. Na rynku panuje silna konkurencja, zwłaszcza ze strony firm japońskich. Tym bardziej cieszymy się, że Niemcy są partnerem dla Metalex, a nasze firmy będą mogły zaprezentować swój potencjał innowacyjny dzięki wydarzeniu branżowemu.”


Dr Wilfried Schäfer, dyrektor VDW: „Tajlandia jest najważniejszym rynkiem dla przemysłu obrabiarek w regionie ASEAN, z dużym potencjałem technologii produkcji”. 
COPYRIGHT MESSE STUTTGART

 

Dla wystawcy Andrew Parkina,  prezesa Gebr. Heller Maschinenfabrik GmbH, duże zainteresowanie niemieckich firm na rynku południowo-wschodniej Azji nie jest przypadkiem: „Metalex zapewnia licznym wystawcom możliwość spotkania zarówno konkurentów, jak i potencjalnych klientów na imprezie. Tajlandia i Azja południowo-wschodnia są często niedoceniane w odniesieniu do ich potencjału rynkowego, jednak rynki w Azji południowo-wschodniej nadal rozwijają się pozytywnie zgodnie z naszymi oczekiwaniami i będą zyskiwać na znaczeniu dla producentów maszyn działających na całym świecie również w przyszłości.”


 Andrew Parkin, główny przedstawiciel Azji w Gebr. Heller Maschinenfabrik GmbH. COPYRIGHT MESSE STUTTGART

 

Specjalny pokaz umati, aby zaprezentować najnowszą niemiecką technologię

Nominacja Niemiec jako kraju partnerskiego w Metalex podkreśla znaczenie niemieckich firm dla światowego przemysłu obrabiarek i maszyn. Prezes Andrew Parkin potwierdza: „Znak jakości „Made in Germany” nadal ma duże znaczenie w regionie południowo-wschodniej Azji. Dla nas i dla wielu odwiedzających to wydarzenie branżowe jest doskonałą platformą do omawiania aktualnych wymagań produkcyjnych, rozwoju i trendów i tworzenia podstaw dla inwestycji. Oczekujemy nawiązania nowych kontaktów, a tym samym rozwoju możliwości biznesowych w Tajlandii i południowo-wschodniej Azji.”

W ramach wydarzenia branżowego specjalny pokaz umati przedstawi przyszłość branży.

umati (uniwersalny interfejs obrabiarek) to uniwersalny interfejs, który umożliwia integrację i instalację obrabiarek bezpiecznie, bezproblemowo i bez wysiłku w ekosystemach IT specyficznych dla klienta i użytkownika. Ten standard nie będzie obowiązywał tylko w Niemczech, ale będzie dostępny dla użytkowników na całym świecie. umati to inicjatywa VDW i 17 partnerów projektu, z których członkowie założyciele CHIRON-WERKE GmbH & Co. KG, Gebr. Heller Maschinenfabrik GmbH, GROB-WERKE GmbH & Co. KG i Siemens AG wezmą udział w specjalnym pokazie w Tajlandii.

Aktualną listę wystawców można znaleźć tutaj:

de.industryarena.com/metalex

 

O udziale kraju partnerskiego

Niemcy będą krajem partnerskim Metalex w Bangkoku, największych targach obróbki metali w regionie Asean. Od 20 do 23 listopada 2019 r., z inicjatywy VDW (Niemieckiego Stowarzyszenia Producentów Obrabiarek), Niemieckiego Federalnego Ministerstwa Gospodarki i Energii (BMWi) oraz komitetu wystawienniczo-targowego Stowarzyszenia Niemieckiego Przemysłu Targowego (AUMA) zorganizuje wydarzenie branżowe w ramach udziału Niemiec w kraju partnerskim. Zgodnie z mottem „German High Tech in Metal Working” niemieccy producenci obrabiarek i firmy z sektora obróbki metali zaprezentują się azjatyckiej specjalistycznej publiczności na powierzchni około 1200 metrów kwadratowych. Oprócz wspólnego stoiska, impreza branżowa będzie również oferować specjalny pokaz i forum z maszynami.

 

Więcej na:

www.messe-stuttgart.de/metalex

 

 

 

Źródło: Landesmesse Stuttgart GmbH

 

Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.