Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

VI Ogólnopolska Konferencja Naukowo--Techniczna
VI Ogólnopolska Konferencja Naukowo--Techniczna

Aktualności

 

Postaw na AMB 2020

2019-07-09

Okres rejestracji na AMB 2020 zakończył się 30 czerwca 2019 r. Zespół projektowy zaczyna teraz analizować otrzymane formularze rejestracyjne i przygotowuje pierwsze propozycje rozmieszczenia stoisk wystawowych.

 

Postaw na AMB 2020

Okres rejestracji dobiegł końca: wystawa ponownie w całości zarezerwowana
Wystawcy opowiadają o swoich 20 AMB


Oczekuje się, że około 90 000 międzynarodowych gości handlowych i 1500 wystawców weźmie udział w targach AMB 2020 w centrum targowym w Stuttgarcie. Foto: Messe Stuttgart

„AMB jest stałym elementem w kalendarzu branżowym. Dowodem na to jest także duże zapotrzebowanie na powierzchnię wystawienniczą na AMB 2020” - powiedział Gunnar Mey, dyrektor departamentu przemysłu w Messe Stuttgart. Jest pewne, że 20. AMB, które odbędzie się w Centrum Targowym w Stuttgarcie w dniach 15-19 września 2020 r., również zostanie całkowicie zarezerwowane i zajmie cały obszar terenów targowych.

 

Co jednak uczyniło AMB tak atrakcyjnym dla wystawców i odwiedzających przez lata? Cztery firmy, które uczestniczyły w AMB w 1982 r., Opowiadają o związku z wystawą.

Lothar Horn, dyrektor zarządzający Paul Horn GmbH, widzi szczególny związek z AMB: „Jesteśmy blisko związani z AMB i stale się rozwijamy. W 1982 roku wystawiliśmy się na tej imprezie jako mała firma ze Szwabii. Obecnie bierzemy udział w AMB, które jest światowym liderem w dziedzinie narzędzi precyzyjnych. Dla nas AMB jest jak nasz własny salon, w którym witamy naszych klientów. To również jasno określa standard tego, co chcemy zaprezentować pod względem nowych produktów i innowacji.” 


20. AMB, które odbędzie się w Centrum Targowym w Stuttgarcie od 15 do 19 września 2020 r., również zostanie całkowicie zarezerwowane i zajmie cały obszar terenów targowych. Foto: Messe Stuttgart

 

Zdaniem Holgera Hehla, dyrektora ds. Sprzedaży w Chiron-Werke GmbH & Co. KG, AMB jest zdecydowanie najważniejszym elementem konstrukcji obrabiarek i idealnym miejscem spotkań dla przemysłu w południowych Niemczech. Dodał: „Każdy lider na światowym rynku przedstawia tutaj swoje innowacje i mamy platformę do szczegółowego pokazywania klientom cięcia metalu i zainteresowanych stron”.

 
Każdy renomowany wystawca przedstawi swoje innowacje i dalszy rozwój dla przemysłu obróbki metali i przemysłu przetwórczego podczas pięciodniowej wystawy. Foto: Messe Stuttgart

 

Werner Gerstner, kierownik sprzedaży w Carl Zeiss AG, uczestniczył w pierwszej AMB w 1982 r. I nadal jest pod wrażeniem koncepcji wystawy. „AMB zawsze wyznaczało standardy i wspierało wiele zmian w technologii. Tutaj analizowany jest każdy ważny temat, a wystawcy prezentują swoje portfolio rozwiązań dotyczących, na przykład, mobilności elektrycznej, Industry 4.0 lub Internetu rzeczy”.


Oczekuje się, że około 90 000 międzynarodowych gości handlowych i 1500 wystawców weźmie udział w targach AMB 2020 w centrum targowym w Stuttgarcie. Foto: Messe Stuttgart
 

Antonio Bottazzo, kierownik sprzedaży w Fritz Studer AG, członek United Grinding Group, może potwierdzić dalszy rozwój od krajowych targów do Międzynarodowej Wystawy Obróbki Metali: „AMB systematycznie rozwijało się przez lata i teraz przyciąga do Stuttgartu gości z całego świata.”

 

Firmy, które zarejestrowały się przed datą zamknięcia 30 czerwca 2019 r., otrzymają pierwsze propozycje umieszczenia od jesieni 2019 r. Zainteresowane firmy, które nie zarejestrują się przed datą zamknięcia, mogą zostać na razie umieszczone na liście oczekujących.

 

 

O AMB
Oczekuje się, że około 90 000 międzynarodowych gości i 1500 wystawców weźmie udział w 20. AMB, które odbędą się w Centrum Targowym w Stuttgarcie w dniach 15–19 września 2020 r. Na powierzchni wystawienniczej brutto przekraczającej 120 000 metrów kwadratowych najważniejszymi punktami targów będą: innowacje i rozwój produkcji obrabiarek do obróbki metali, narzędzia precyzyjne, systemy pomiarowe i zapewnienie jakości, roboty, technologie obróbki detali i narzędzi, oprogramowanie i inżynieria przemysłowa, komponenty, zespoły i akcesoria. AMB 2020 będzie wspierany przez: VDMA Precision Tools Association, VDMA Software and Digitalization Association oraz German Machine Tool Builders 'Association (VDW).

 

 

Źródło: Landesmesse Stuttgart GmbH

 

Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.