Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Aktualności

 

OPEN HOUSE PLESZEW '2019

2019-10-28

W dniach 22-25.10.2019 r. byliśmy świadkami dni otwartych w Firmie DMG MORI w Pleszewie. Otwarcie nowej hali "XXL" było podsumowaniem rocznej pracy wielu osób i firm z regionu Wielkopolski.

 

OPEN HOUSE PLESZEW '2019


Podczas wizyty w Pleszewie do zwiedzenia udostępniono jedną z najnowocześniejszych na Świecie fabryk przemysłu obrabiarkowego. Prezentacja nowoczesnych obrabiarek DMG MORI oraz trendów i innowacji w obróbce wiórowej i technologii druku przestrzennego jeszcze bardziej przybliżyła nam wszystko to co związanie jest z Przemysłem 4.0.

 

Praca  „na żywo” siedemnastu najbardziej zaawansowanych technologicznie obrabiarek, w tym obrabiarek wyposażonych w systemy automatyzacji zachwycić mogła najbardziej wymagających odbiorców. Zaprezentowano również gamę lokalnie produkowanych obrabiarek serii CLX i CMX, a także niestandardowe rozwiązania technologiczne dla przemysłu lotniczego, motoryzacyjnego oraz budowy narzędzi i form.

 

Zwiedzanie wyjątkowej hali produkcyjnej, XXL Machining, przeznaczonej do obróbki bardzo dużych komponentów maszyn było ukłonem w kierunku najbliższej przyszłości, która przynieść może kolejne sukcesy całej Grupie.

Zbigniew Nadstawski - Prezes FAMOT Pleszew Sp. z o.o.- w swoim przemówieniu podziękował za wspólną pracę przy budowie nowej hali. Wśród wyróżnionych znalazły się między innymi regionalne firmy jak i indywidualne osoby. Nawiązując do sportowej gry dziękował za zaangażowanie kierownictwu Grupy DMG MORI, jej pracownikom oraz władzom miasta, które chętnie wspierały inwestycję.

Na zakończenie uroczystości wszyscy zgromadzeni uczestniczyli w symbolicznym przecięciu wstęgi otwarcia Hali XXL.

 

 

 

Relacja / foto: Paweł Mróz

 

Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.