Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Aktualności

 

Wiodące targi w Europie

2019-12-02

Zapraszamy polskich przedsiębiorców do udziału w kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Technologii i Automatyzacji Produkcji Intec oraz Międzynarodowych Targów Poddostawców Zuliefermesse, które odbędą się w dniach od 2 do 5 marca 2021 roku.

 

Wiodące w Europie targi branży metalowej i maszynowej

 

 

Targi Intec należą do grona wiodących imprez wystawienniczych dla przemysłu metalowego i maszynowego w Europie. Swoim zakresem tematycznym obejmują m.in. maszyny, obrabiarki, zautomatyzowane systemy produkcyjne, robotykę, technologię laserową, narzędzia precyzyjne, spawalnictwo, przyrządy, technikę pomiarową oraz narzędzia i formy, a także kompleksową ofertę dedykowaną zaawansowanym technologiom obróbki metali. Zobacz pełny profil targów.

  

Więcej informacji na temat targów Intec znajdą Państwo na:
www.targi-intec.pl, www.messe-intec.de.

 

 

Wiodące targi dla branży dostawców dla przemysłu

Międzynarodowe Targi Poddostawców: Części, Komponenty, Moduły, Technologie Zuliefermesse są wiodącym w Europie spotkaniem B2B dla przedsiębiorców z branży metalowej, tworzyw sztucznych oraz przedsiębiorstw poddostawczych dla wszystkich sektorów przemysłu. Do grona wystawców należą duże, średnie, jak i małe zakłady produkcyjne będące dostawcami modułów, komponentów i części m.in. dla: sektora budowy maszyn, urządzeń i narzędzi, motoryzacji, maszyn rolniczych, pojazdów szynowych, elektroniki, elektrotechniki, sektora tworzyw sztucznych, przemysłu lotniczego, medycyny, przemysłu optycznego, instalacji energetycznych oraz zakłady poszukujące zleceń związanych z produkcją indywidualną i usługami przemysłowymi. Zobacz pełny profil targów.

Targi Zuliefermesse odwiedzane są przez przedstawicieli firm, które poszukują konkurencyjnych ofert i chętnie zlecą zewnętrzne wykonanie detali z metalu, żelaza, tworzyw sztucznych czy materiałów kompozytowych, wykonanie podzespołów, modułów i komponentów, półproduktów lub gotowych komponentów. Zakres tematyczny targów obejmuje także takie zagadnienia jak: procesy jako technologiczne usługi poddostawcze; materiały kompozytowe; narzędzia do produkcji modułów i części poddostawczych oraz technologie produkcyjne czy obróbka mechaniczna.

 

   

Targi Intec oraz Zuliefermesse odbywają się co dwa lata. W 2019 roku w ramach duetu targowego Zuliefermesse i Intec zaprezentowało się łącznie 1 324 wystawców z 31 krajów, natomiast odwiedziło go 24 400 specjalistów z branży z 41 krajów - to wielki potencjał do nawiązania nowych, międzynarodowych kontaktów kooperacyjnych i skutecznej promocji na międzynarodowym rynku. Wspólny termin obu imprez stwarza profesjonalną platformę prezentacji wszystkich etapów produkcji przemysłowej – od narzędzi, części, komponentów i usług produkcyjnych poprzez obrabiarki, centra obróbcze, linie produkcyjne, aż po automatyzację i cyfryzację produkcji. 

Zobacz relację z ostatniej edycji targów.

 Więcej informacji na temat targów znajdą Państwo na:
www.poddostawcy.pl, www.zuliefermesse.de oraz www.intec-messe.de.

 

Kontakt:
Sylwia Petrażycka
Manager ds. targów
Targi Lipskie Polska Sp. z o.o.
ul. Jana Olbrachta 29, lok. 5, 01-102 Warszawa 
tel: (22) 414 44 71, 73
 

Oficjalny przedstawiciel na Polskę

 

Źródło: Targi Lipskie Polska Sp. z o.o.

 

Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.