Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Aktualności

 

SurfaceTechnology GERMANY 2020

2020-03-13

Jakie możliwości i wyzwania oferuje digitalizacja w technologii powierzchni? W jaki sposób możesz skutecznie prowadzić działalność pomimo nowych wymagań w zakresie polityki energetycznej i ochrony środowiska? Odpowiedzi na te pytania będą udzielane podczas SurfaceTechnology GERMANY w dniach 16-18 czerwca 2020 r.

 

SurfaceTechnology GERMANY 2020:
Koncentracja na digitalizację i efektywność

Od nowych klientów oczekujemy dyskusji na temat aktualnych trendów technologicznych do prawie rodzinnych spotkań sieciowych w branży - to wszystko sprawia, że targi SurfaceTechnology GERMANY są tak cenne. Do międzynarodowych Targów Techniki Powierzchniowej pozostało niewiele czasu. Ponad 200 firm jest zarejestrowanych. Odpowiada to obecnie powierzchni około 6200 metrów kwadratowych. Ponad jedna czwarta firm przyjeżdża do Stuttgartu z zagranicy, aby móc pokazać użytkownikom technologii powlekania całe spektrum rozwiązań, produktów i usług z technologii powierzchni.

„SurfaceTechnology GERMANY będzie magnesem dla całej branży technologii powierzchni i dla jej użytkowników”, mówi Olaf Daebler, globalny dyrektor SurfaceTechnology GERMANY w Deutsche Messe AG. „Galwanizatorzy są z nami podobnie jak projektanci klientów końcowych, którzy szukają rozwiązań powłokowych dla swojego produktu.” 

Najważniejszymi tematami na targach będą nadal efektywność energetyczna i oszczędność energii, wydajność materiałowa i zasobowa w całym procesie powlekania oraz przyjazna dla środowiska obróbka wstępna.

 

Źródło: Deutsche Messe AG

 

Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.