Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Aktualności

 

Przemysł pod znakiem cyberbezpieczeństwa

2020-06-17

Przed nami pierwsze spotkanie z cyklu ITM_talks. Już 18 czerwca o godz. 11:00 będzie można wziąć udział w dyskusji online z ekspertami branżowymi na temat cyberbezpieczeństwa w kontekście rozwoju przemysłu 4.0.

 

Przemysł pod znakiem cyberbezpieczeństwa

 

Przed nami pierwsze spotkanie z cyklu ITM_talks. Już 18 czerwca o godz. 11:00 będzie można wziąć udział w dyskusji online z ekspertami branżowymi na temat cyberbezpieczeństwa w kontekście rozwoju przemysłu 4.0. Na pytanie jak nowe technologie mogą pomóc odbić się firmom po kryzysie odpowiedzą eksperci: Microsoft Polska, Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości oraz Instytutu Logistyki i Magazynowania Sieć Badawcza Łukasiewicz.

Wyjątkowe okoliczności, w których przyszło się odnaleźć małym i dużym firmom wymagają niestandardowych działań – dlatego coraz więcej przedsiębiorców z sektora przemysłowego otwiera się na nowe technologie. Transformacji cyfrowej nie da się jednak prawidłowo przeprowadzić bez zapewniania odpowiednich środków bezpieczeństwa. O nich oraz o tym w jaki sposób wykorzystać cloud computing i inne nowoczesne rozwiązania do odnalezienia się w nowej rzeczywistości opowiedzą goście ITM_talks:

                    Michał Jaworski, Dyrektor Strategii Technologicznej oraz Członek Zarządu Microsoft,

                    Katarzyna Nosalska, Członek Zarządu Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości,

                    Dr hab. Arkadiusz Kawa, Dyrektor Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytutu Logistyki i Magazynowania.

Dyskusję poprowadzi dr inż. Krzysztof Walas z Instytutu Robotyki i Inteligencji Maszynowej Politechniki Poznańskiej.  Bezpłatna rejestracja: >>KLIK<<

– Nowa rzeczywistość wymusiła konieczność przejścia od słów do czynów – wdrożenia tu i teraz rozwiązań z zakresu przemysłu 4.0, automatyzacji i robotyzacji. Podczas cyklu spotkań online ITM_talks podzielimy się z naszymi widzami solidną dawką wiedzy, jak bezpiecznie stosować nowoczesne technologie, aby dopasować się do nowych potrzeb rynkowych. Zachęcamy do bezpłatnej rejestracji na ITM_talks i oglądania pierwszej transmisji już 18 czerwca o godz. 11:00 – komentuje Anna Lemańska-Kramer, dyrektor targów ITM Industry Europe.

 

W programie kolejnych spotkań z cyklu ITM_talks:

                    What’s next? Przemysł po pandemii oczami międzynarodowego eksperta.

                    Rozwiązania szyte na miarę. Automatyzacja logistyki dla e-commerce.

                    Fabryka przyszłości – jak rozwiązania z zakresu automatyki i robotyki pozwalają budować firmom konkurencyjność na rynku.

Każdy zarejestrowany uczestnik ITM_talks otrzyma bezpłatne zaproszenie na targi ITM INDUSTRY EUROPE, które odbędą się 3-6 listopada 2020 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym samym czasie będzie można jednocześnie zwiedzić ekspozycję: targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog, 3D Solutions – targów druku i skanu 3D, Subcontracting oraz Forum Odlewniczego Focast. Wydarzeniom będzie towarzyszył dwudniowy Kongres Industry NEXT. The New Reality zaplanowany na 3-4 listopada 2020.

 

PARTNERZY ITM_TALKS

 

PARTNER GŁÓWNY

POLITECHNIKA POZNAŃSKA

 

PARTNERZY MERYTORYCZNI

MICROSOFT | FUNDACJA PLATFORMA PRZEMYSŁU PRZYSZŁOŚCI | SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ INSTYTUT LOGISTYKI I MAGAZYNOWANIA

ORGANIZATORZY

GRUPA MTP | ITM INDUSTRY EUROPE| MODERNLOG

 

Więcej na:

 

www.itm-europe.pl

 

 

Źródło: Grupa MTP

 

Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.