Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Aktualności

 

PaintExpo 2020 ostatecznie odwołane

2020-07-21

Ze względu na wciąż delikatną sytuację pandemii, ostrzejsze przepisy dotyczące higieny i dystansu dla targów w Badenii-Wirtembergii oraz utrzymujące się ograniczenia w podróżach międzynarodowych, PaintExpo 2020 zostanie w końcu odwołany. Kolejne wiodące na świecie targi technologii powłok przemysłowych odbędą się zgodnie z planem w 2022 r.

 

VIII Wiodące Światowe Targi Technologii Powłok Przemysłowych w Karlsruhe (Niemcy) od 12 do 15 października 2020 

PaintExpo 2020 ostatecznie odwołane

 

„Razem z naszymi wystawcami i partnerami mieliśmy nadzieję, że w październiku zorganizujemy PaintExpo 2020 z odpowiednimi środkami BHP dla wszystkich uczestników. Jednak w międzyczasie okoliczności uległy zmianie, między innymi z powodu nowych przepisów dotyczących organizacji targów w Badenii-Wirtembergii, tak że w końcu musimy odwołać imprezę”, informuje Jürgen Haußmann, dyrektor zarządzający FairFair GmbH. Decyzja ta została podjęta na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród wszystkich wystawców PaintExpo 2020, z których spora część była również przeciwna ponownemu przesunięciu targów.

Wiele firm boryka się obecnie z ekonomicznymi skutkami pandemii, a zatem udział w targach nie znajduje się na szczycie ich listy priorytetów. Poza tym ochrona zdrowia i zapobieganie rozprzestrzenianiu się infekcji nadal odgrywają kluczową rolę. W rezultacie kontakt twarzą w twarz i podróżowanie są ograniczone do absolutnie niezbędnej interakcji. Co więcej, firmy w niektórych przypadkach zabraniają wizyt na targach, a podróże międzynarodowe nadal podlegają ścisłym ograniczeniom. Wymagania zawarte w planowanej „Regulacji koronawirusowej dla targów” wydane przez rząd landu Badenii-Wirtembergii są kolejnym ważnym powodem decyzji o wstrzymaniu PaintExpo 2020.

„Zamierzamy teraz poświęcić całą naszą energię na przygotowanie kolejnego regularnie planowanego PaintExpo, aby zapewnić sektorowi przemysłu możliwie najlepsze warunki do udanego udziału w targach”. Kolejne targi technologii powłok przemysłowych odbędą się w centrum wystawowym w Karlsruhe w dniach 26-29 kwietnia 2022 roku.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem

www.PaintExpo.de

 

 

Źródło: FairFair GmbH
 
Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.