Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Aktualności

 

DeburringEXPO - Międzynarodowe miejsce spotkań

2020-09-11

Rynki, łańcuchy dostaw, technologie i procesy produkcyjne ulegają zmianom. Całe sektory dostosowują się do zaistniałej sytuacji. Ta transformacja sprawia, że coraz ważniejsze jest, aby firmy zademonstrowały swoją obecność i działały jako dostawcy rozwiązań. Jeśli chodzi o gratowanie i produkcję związaną z precyzyjnym wykończeniem powierzchni, nie da się obejść bez targów DeburringEXPO.

 

IV Wiodące Targi Technologii Gratowania i Precyzyjnego Wykańczania Powierzchni, 12-14 października 2021 - Rozpoczęły się przygotowania

DeburringEXPO - Międzynarodowe miejsce spotkań technologii gratowania i precyzyjnego wykańczania powierzchni

IV wiodące targi technologii gratowania i precyzyjnego wykańczania powierzchni odbędą się w Centrum Wystawienniczym w Karlsruhe w dniach 12 do 14 października 2021. Portfolio targów obejmuje obróbkę komponentów wyprodukowanych za pomocą wszystkich technologii ze wszystkich branż i sektorów. Forum eksperckie, cieszące się dużym zainteresowaniem jako źródło wiedzy, uzupełnia program wystawy bardzo praktycznymi, tłumaczonymi symultanicznie prezentacjami (niemiecki <> angielski).


Wystawcy na DeburringEXPO oferują rozwiązania pozwalające skutecznie i niezawodnie spełniać wymagania zmieniających się rynków i branż.
 

Z 97% satysfakcją wystawców, DeburringEXPO osiąga poziom akceptacji nieporównywalny z żadnymi innymi targami. Wynika to między innymi z bardzo wysokiego odsetka uczestniczących ekspertów odwiedzających (94%), którzy są zaangażowani w podejmowanie operacyjnych decyzji inwestycyjnych. A ci decydenci poszukują ukierunkowanych rozwiązań na wiodących targach technologii gratowania i precyzyjnej obróbki powierzchni. „Goście przyjeżdżają na wydarzenie z konkretnymi zadaniami. Uwagę skupiono między innymi na technologii medycznej, przemyśle motoryzacyjnym i inżynierii mechanicznej. Nasze spotkania potwierdziły, że wymagania dotyczące jakości wykończenia powierzchni wciąż rosną” - powiedział Mathias Schnabel, kierownik sprzedaży i upoważniony sygnatariusz w Benseler Entgratungen GmbH & Co. KG, po ostatniej prezentacji na targach w październiku 2019 roku.

Korzyści z optymalizacji parametrów

„Wyzwania, przed którymi stoją firmy z praktycznie wszystkich gałęzi przemysłu wytwórczego, mają również wpływ na procesy wykańczania powierzchni, takie jak gratowanie, zaokrąglanie, produkcja powierzchni precyzyjnych i czyszczenie. Poza tym te etapy procesu stają się coraz ważniejsze na rosnącym rynku komponentów ”, wyjaśnia Hartmut Herdin, dyrektor zarządzający organizatorów targów fairXperts GmbH & Co. KG. Kluczowe wymagania w tym zakresie to ciągłe doskonalenie jakości, zwiększona wydajność, optymalizacja, automatyzacja i cyfryzacja procesów, a także rozwiązania dla części i komponentów wytwarzanych przy użyciu nowych i zmodyfikowanych technologii produkcji, na przykład detale wytwarzane addytywnie i elementy z materiałów hybrydowych. 

Jako specjalistyczne targi, DeburringEXPO precyzyjnie przedstawia te kwestie, oferuje pełny przegląd aktualnych i nowych rozwiązań oraz prezentuje aktualne trendy w różnych sektorach przemysłu. To wszystko sprawia, że wiodące targi technologii gratowania i precyzyjnego wykańczania powierzchni są idealnym miejscem do prezentacji odpowiednich rozwiązań, a także do tworzenia i rozbudowy sieci oraz wykrywania nadchodzących technologii na wczesnym etapie. Wiodące firmy z branży, w tym liczni liderzy rynkowi i technologiczni, widzą to samo i już ponad rok przed otwarciem imprezy dokonały rezerwacji na swoje stoiska targowe. „Stoba Sondermaschinen GmbH zdecydowała się oczywiście ponownie uczestniczyć w DeburringEXPO w 2021 r., ponieważ postrzegamy te targi jako ważny czynnik prezentacji i marketingu naszych procesów wykańczania krawędzi i powierzchni, takich jak elektrochemiczna obróbka metali i obróbka laserowa. Obecnie organizacja i uczestnictwo w targach wiąże się z pewnym ryzykiem. Ale w rzeczywistości targi stanowią żywy obraz sytuacji gospodarczej i są w stanie ukazać trendy techniczno-gospodarcze w skoncentrowanej formie. Umożliwiają zwiedzającym i wystawcom udział w bieżących wydarzeniach. Targi są również dobrą okazją do lepszego zrozumienia tego, jak dostosowują się różne sektory przemysłu. My, jak i cała grupa firm, intensywnie pracujemy nad zdobyciem przyczółka na nowych rynkach. Do tego celu idealnie nadaje się również DeburringEXPO”, mówi Hans-Joachim Konetzni z działu sprzedaży w Stoba Sondermaschinen GmbH, podsumowując argumenty firmy przemawiające za jej wczesną decyzją.

Większy nacisk na automatyzację i czyszczenie

Program uzupełniający podczas DeburringEXPO ododbywających się w dniach 12 do 14 października 2021 będzie nastawiony na rosnące wymagania w zakresie wydajności produkcji oraz zmieniające się technologie wytwarzania, na przykład w obszarach łączenia, powlekania i montażu. Nowy park tematyczny “Automated Deburring with Industrial Robots” (Zautomatyzowane gratowanie za pomocą robotów przemysłowych) zapewni informacje dotyczące odpowiednich rozwiązań, a także zajmie się integracją procesów gratowania i zaokrąglania w połączonym / cyfrowym środowisku produkcyjnym. Park tematyczny „Czyszczenie po gratowaniu” stawia czoła rosnącym wymaganiom w zakresie czystości technicznej.


DeburringEXPO to jedyna międzynarodowa platforma, która konsekwentnie zajmuje się gratowaniem, zaokrąglaniem i produkcją precyzyjnie wykończonych powierzchni. To sprawia, że jest to idealna platforma informacyjna i zakupowa dla rozwiązań obejmujących te etapy produkcji.
 

Transfer wiedzy jako wartość dodana

Zintegrowane 3-dniowe forum eksperckie jest uznanym uzupełnieniem programu wystawienniczego DeburringEXPO. Prezentacje tłumaczone symultanicznie (niemiecki <> angielski), cieszące się dużym zainteresowaniem jako źródło wiedzy, pozwalają odwiedzającym poszerzyć swoją wiedzę w zakresie gratowania i zaokrąglania, a także produkcji precyzyjnie wykończonych powierzchni. Poza tym przykłady oparte na rzeczywistych praktykach i wzorcowych rozwiązaniach dostarczają pomysłów i bodźców do optymalizacji procesów we własnej firmie.

Więcej informacji, cały program wystawy i wstępna lista wystawców są dostępne na stronie
www.deburring-expo.com

 

Źródło: fairXperts GmbH & Co. KG

 

Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.