Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Konferencja Naukowo-Techniczna
Konferencja Naukowo-Techniczna

Informacje prasowe

 

parts2clean 2017 - Nowe wyzwania związane z czyszczeniem

2017-04-06

To samo dotyczy branży samochodowej, branży dostaw komponentów, technologii medycznej, inżynierii mechanicznej, lotnictwa, inżynierii precyzyjnej i mikroinżynierii, optyki, elektroniki i wielu innych sektorów nowoczesnego przemysłu: celem czyszczenia części przemysłowych jest zapewnienie niezbędnego stopnia czystość wymaganego w procesie późniejszej obróbki lub długotrwałego, bezawaryjnego działania danej części lub elementów.

 

Nowe wyzwania związane z czyszczeniem, które należy rozwiązać na
parts2clean 2017
Bądź przed konkurencją
z najnowocześniejszymi rozwiązaniami do czyszczenia
 

Właściwie oczyszczone części przynoszą wartość dodaną w przemysłowym procesie produkcyjnym. Globalne trendy, takie jak elektromobility, lekka konstrukcja, przemysł 4.0, trwałość, krótkie serie produkcyjne w związku z coraz większą globalizacją, stwarzają nowe wyzwania dla firm na całym świecie - w tym specjalizujących się w przemyśle i czyszczeniu powierzchni. Wszystkie te kwestie będą wyraźnie widoczne na kolejnych parts2clean, które odbędą się w dniach 24 do 26 października w Stuttgarcie.

W odpowiedzi na rosnące potrzeby przemysłu dotyczące bardziej wysoce zautomatyzowanego procesu czyszczenia i integracji w środowiskach fabrycznych, wystawcy parts2clean przedstawią inteligentne koncepcje i rozwiązania automatyzacji adaptacyjnych procesów czyszczenia. Są to systemy umożliwiające ciągłą kontrolę wanny czyszczącej, w pełni zautomatyzowane dozowanie dodatkowego środka czyszczącego, ciągłe pozyskiwanie i dokumentowanie wszystkich parametrów procesu.

Zwiedzanie z przewodnikiem - najszybszy sposób na najlepsze rozwiązania

Wycieczki z przewodnikiem do wybranych stoisk wystawienniczych umożliwiają zwiedzającym skoncentrowanie się na konkretnych obszarach przemysłowych i czyszczeniu powierzchni, a także w celu zebrania istotnych informacji w oszczędny i zwięzły sposób. Wycieczki odbędą się dwukrotnie podczas całego show, w dwóch językach (angielskim i niemieckim).

Więcej / more

 

Źródło: SCHULZ. PRESSE. TEXT.

 

 

Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.