Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Targi Lipskie 5-8.02.2019
Targi Lipskie 5-8.02.2019

Informacje prasowe

 

Rozpoczęła się rezerwacja stoisk na targi EuroBLECH 2018

2017-10-10

EuroBLECH 2018, 25. Międzynarodowe Targi Technologii Obróbki Blach, odbędą się w dniach 23–26 października 2018 roku na terenach wystawowych w Hanowerze w Niemczech. Na rok przed tymi najważniejszymi na świecie targami technologii obróbki blach, które ponownie zajmą w Hanowerze osiem pawilonów, ich organizator, firma Mack Brooks Exhibitions, rozpoczął rezerwację stoisk. Wyniki ostatniej imprezy w 2016 roku były bardzo pozytywne: uczestniczyło w niej 1505 wystawców z 41 krajów, zajmując powierzchnię wystawienniczą netto 87 800 metrów kwadratowych, a także 60 636 odwiedzających ze 102 krajów.

 

Rozpoczęła się rezerwacja stoisk na targi
EuroBLECH 2018

Jakość i innowacje w technologii obróbki blach prowadzą do Przemysłu 4.0 

Podczas następnych targów, oprócz głównych tematów, takich jak konstrukcje lekkie, hybrydowe procesy produkcyjne i wytwarzanie przyrostowe, w centrum uwagi znajdzie się produkcja sieciowa. Zwiększanie efektywności, poprawa wydajności maszyn i systemów, łączenie podzespołów w sieci i konserwacja predykcyjna w celu ograniczenia przestojów – to kluczowe punkty Przemysłu 4.0. Aby ten trend trafił do rzeczywistości produkcyjnej, przede wszystkim należy wprowadzić wysokiej jakości wysublimowane systemy, jak również innowacyjne oprogramowanie i systemy All-in-One. Fabryka Przyszłości opiera się też na zwiększonym bezpieczeństwie danych, a także ogólnej współpracy firm w celu opracowywania nowych rozwiązań.

„Pierwsze dające się zastosować systemy Przemysłu 4.0 zostały już zaprezentowane podczas targów EuroBLECH 2016. Od tego czasu obserwujemy szybki rozwój. Z niecierpliwością będziemy śledzić dalszą ewolucję tego trendu i jego pozycję w branży produkcyjnej – od małych i średnich przedsiębiorstw po duże korporacje. Oznacza to olbrzymie możliwości i potencjał dla producentów i dostawców maszyn i rozwiązań w przemyśle obróbki blach” – mówi Nicola Hamann, dyrektor zarządzająca firmy Mack Brooks Exhibitions, będącej organizatorem targów EuroBLECH.

„Dlatego z ogromną przyjemnością pragniemy ponownie zaoferować naszym wystawcom wysokiej jakości międzynarodową platformę do prezentacji ich najnowszych maszyn, systemów i rozwiązań. Na targach EuroBLECH 2018 będą oni mogli zaprezentować je wyspecjalizowanej publiczności targowej, która jest gotowa zainwestować w najnowszą technologię. Targi EuroBLECH 2018 odbędą się po raz 25 w swojej historii, a jako najważniejsze na świecie targi technologii obróbki blach ponownie będą wizytówką rozwoju technologicznego i barometrem trendów w gospodarce. Będziemy budować platformę, aby wspierać branżę technologii obróbki blach w jej długoterminowym rozwoju” – kontynuuje Nicola Hamann. 

Targi EuroBLECH 2018 ponownie odbędą się w halach nr 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 i 27 na terenach wystawowych w Hanowerze w Niemczech. Od konwencjonalnych maszyn i systemów po najnowsze technologie, profil targów EuroBLECH jest wyraźnie usystematyzowany i obejmuje cały łańcuch produkcyjny: blachy, półprodukty i produkty końcowe, przenoszenie, demontaż, formowanie, gięcie blach, łączenie, spawanie, obróbkę rur/profili, obróbkę powierzchniową, obróbkę struktur hybrydowych, narzędzia, części do maszyn, kontrolę jakości, systemy CAD/CAM/CIM, wyposażenie fabryk oraz badania i rozwój. Firmom zainteresowanym umieszczeniem w ich odpowiednim sektorze technologicznym organizatorzy zalecają jak najszybszą rezerwację powierzchni wystawowej.

Firmy zainteresowane wystawieniem się na targach EuroBLECH 2018 mogą też zamówić broszurę wystawcy dostępną w trzech językach. Zawiera ona informacje dotyczące targów, dostępnych stoisk, a także dodatkowe szczegóły na temat wystawy. Nowo zaprojektowana strona internetowa wystawy www.euroblech.com oferuje szczegółowe informacje o tej międzynarodowej imprezie, takie jak profil targów, fakty i liczby dotyczące wystawy, szczegóły na temat rezerwacji stoisk i internetowy formularz rezerwacji, interaktywny plan kondygnacji oraz materiał wideo i zdjęcia z poprzedniej edycji. Nowoczesny dynamiczny projekt strony internetowej targów umożliwia łatwe korzystanie z niej na komputerach stacjonarnych i urządzeniach przenośnych. 

www.euroblech.com

 

 

 

Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.