Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Targi Lipskie 5-8.02.2019
Targi Lipskie 5-8.02.2019

Informacje prasowe

 

Durr Ecoclean GmbH staje się Ecoclean GmbH - Zmiana nazwy firmy

2017-12-11

Po sprzedaży większości udziałów grupie SBS (Shenyang Blue Silver) w kwietniu tego roku Dürr Ecoclean stał się Ecoclean. Ecoclean działa teraz jako niezależna marka na rynku pod patronatem SBS Ecoclean Group.

 

Zmiana nazwy firmy
Durr Ecoclean GmbH staje się Ecoclean GmbH

 

Po sprzedaży większości udziałów przez Durr AG na rzecz producenta maszyn SBS Group (Shenyang Blue Silver), Ecoclean stała się niezależną marką pod patronatem SBS Ecoclean Group.

W wyniku opisanej powyżej zmiany właściciela, 24 października 2017 roku firma została przemianowana na Ecoclean GmbH .

Nowa strona internetowa jest dostępna pod adresem www.ecoclean-group.net, adresy e-mail zostały zmienione na formę: imię.nazwisko@ecoclean-group.net.

Zainteresowane osoby prosi się o zaktualizowanie danych według nowej nazwy firmy (Ecoclean GmbH), domeny e-mail (imię.nazwisko@ecoclean-group.net) i adresu internetowego (www.ecoclean-group.net).

Oprócz nowej nazwy firmy nie dokonano innych zmian. Forma prawna (GmbH), numer rejestracyjny w Rejestrze Handlowym, jak również numer identyfikacyjny VAT pozostają niezmienione, podobnie jak numery telefonów i adres.

Podstawowa działalność koncentruje się na czyszczeniu przemysłowym i obróbce powierzchni. Nie dokonano zmian w rozwoju maszyn i procesów produkcyjnych. Ciągłość działalności i wysoka jakość produktów i usługi są nadal gwarantowane na najwyższym poziomie.

Więcej / more

 

 

 

www.ecoclean-group.net

 


Źródło: Ecoclean GmbH

 

Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.