Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Targi Lipskie 5-8.02.2019
Targi Lipskie 5-8.02.2019

Informacje prasowe

 

Certyfikat HR Najwyższej Jakości dla Siemensa

2018-01-11

Firma Siemens wzięła udział w Badaniu HR Najwyższej Jakości za rok 2017, realizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami (PSZK) i jako jedna z 45 firm została nagrodzona certyfikatem HR Najwyższej Jakości 2017.

 

Certyfikat HR Najwyższej Jakości dla Siemensa

 

Celem badania było uhonorowanie firm, które na tle innych wyróżniają się organizacją polityki personalnej, wyznaczają trendy w zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz upowszechniają wysokie standardy branży HR w Polsce. W procesie certyfikacji przez PSZK zostały zweryfikowane najważniejsze obszary polityki personalnej, takie jak rekrutacja i outplacement, rozwój pracowników, wynagrodzenie i systemy motywacyjne, komunikacja wewnętrzna oraz employer branding.  

Nasza firma została doceniona zwłaszcza za działania związane z rozwojem pracowników, w tym m.in. bardzo wysoko ocenione programy skierowane do managerów – Manager S-Class i Manager@Siemens oraz do specjalistów – Specjalista S Class.

Przygotowane przez nas programy rozwojowe mają na celu rozwijanie umiejętności potrzebnych na danym stanowisku. Te skierowane do managerów pomagają wzmocnić kompetencje kierownicze, co przekłada się na wzrost efektywności biznesowej nie tylko ich samych, ale także Siemensa jako organizacji – podkreśla Wiesława Czarnecka, dyrektor Działu HR.

 

Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami jest największym profesjonalnym stowarzyszeniem skupionym na rozwoju i promocji najwyższych standardów zarządzania kapitałem ludzkim w przedsiębiorstwach i organizacjach działających w Polsce. Od prawie 20 lat PSZK buduje członkowską sieć networkingową praktyków HRM, którzy łącznie odpowiadają za zatrudnienie ponad 4 milionów pracowników. Stowarzyszenie bada trendy i wyzwania w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim, jest platformą wymiany wiedzy i doświadczeń, a ponadto promuje najlepsze praktyki HR. PSZK to organizacja zaufania publicznego. Jej członkowie pracują w komisjach rządowych i regionalnych oraz międzynarodowych sieciach HRM.

 

 

 

Źódło: www Siemens

 

Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.