Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Informacje prasowe

 

HURCO na AMB 2018: Proste programowanie z opcją Solid Model Import

2018-06-19

Podczas targów AMB 2018 firma HURCO zaprezentuje kilka obrabiarek z całej gamy produk-tów, jednocześnie demonstrując szybkie i proste wdrożenie nowej opcji Solid Model Import na wszystkich typach maszyn HURCO. Opcja importu modelu bryłowego znacznie redukuje czas programowania i minimalizuje niepoprawne programowanie.

 

HURCO na AMB 2018:
Proste programowanie z opcją Solid Model Import


5-osiowy stół obrotowy umożliwia obróbkę 5-cio osiową: VC 500i
 

"Nasza opcja Solid Model Import działa teraz na wszystkich najnowszych maszynach typu HURCO gantry. Umożliwia prosty import plików w formacie modelu STEP 3D. Opcja importu interpretuje dane i umożliwia programowanie produkcji bezpośrednio na maszynie ", mówi Michael Auer, dyrektor zarządzający HURCO GmbH. Inżynierowie aplikacji od producenta obrabiarek pokażą na AMB 2018, jak łatwa jest nowa opcja importu programowania. Opcja Solid Model Import wielokrotnie potencjał błędu w programowaniu: symulacja obróbki napisanego programu jest wyświetlana razem z modelem bryłowym w jednym widoku. Dzięki temu użytkownicy mogą natychmiast sprawdzić, czy programowanie jest kompatybilne z gotowym komponentem i przerobić je w razie potrzeby. Programowanie odbywa się intuicyjnie i dlatego może być wykonane łatwo i szybko, nawet przez pracowników z mniejszym doświadczeniem.

 


Niezawodne centra tokarskie o długiej żywotności: TMM8i firmy HURCO
 

Opcja Solid Model Import działa na wszystkich maszynach HURCO

Podczas AMB 2018 firma HURCO zaprezentuje nową opcję na kilku różnych typach maszyn. Z serii 5-osiowych maszyn typu gantry będzie dostępny model VC 500i - centrum obróbkowe do szerokiej gamy zastosowań. W szczególności w przypadku obróbki 5-osiowej import plików STEP przekłada się na ogromne oszczędności czasu w programowaniu. Jako przykład wieloo-siowych centrów tokarskich do obróbki średnich detali, HURCO zaprezentuje swoją tokarkę TMM8i. Z rodziny maszyn 3-osiowych będzie można zobaczyć na stoisku firmy Air Turbine ob-rabiarkę VM 10 firmy HURCO.


Sterowanie HURCO Max5: dostosowane do praktyki i wymagań użytkownika

 

HURCO na AMB (18.09. – 22.09.2018):
Hala 10, D53

 


Zobacz video

 

O HURCO

Firma HURCO Companies Inc. została założona w 1968 roku. Firma zajmująca się technologią przemy-słową projektuje i produkuje interaktywne sterowniki komputerowe, oprogramowanie i skomputeryzowane obrabiarki i komponenty obrabiarek. Rynek końcowy produktów firmy składa się przede wszystkim z po-jedynczych i małych operacji produkcyjnych w pojedynczych i małych partiach produkcyjnych w dużych korporacjach w branżach takich jak lotnictwo, obrona, sprzęt medyczny, energia, transport i sprzęt kom-puterowy. Firma z siedzibą w Indianapolis w stanie Indiana (USA) posiada zakłady produkcyjne na Taj-wanie, we Włoszech i Stanach Zjednoczonych i sprzedaje swoje produkty do Ameryki Północnej, Europy i Azji. Jej filie w Niemczech, Włoszech, Francji, Anglii, Polsce, Chinach, Indiach, Singapurze, RPA i Sta-nach Zjednoczonych zajmują się sprzedażą, obsługą techniczną aplikacji i obsługą klienta.

www.hurco.com

 

HURCO GmbH Deutschland w Pliening koło Monachium jest spółką zależną HURCO i odpowiada za kluczową rolę zarządzania sprzedażą i obsługą klienta w całej Europie. Filia w Niemczech istnieje od 1988 roku i zatrudnia prawie 100 osób.

www.hurco.de

 

Contact: 
HURCO GmbH, Gewerbestraße 5 a, 85652 Pliening
Imke Blohm
Phone +49 89 905094 28
Fax: +49 89 905094 90

 

Źródło: HURCO GmbH / Media Contor Narjes & Junghanns GbR

 

Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.