Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Informacje prasowe

 

DMG MORI na targach AMB

2018-08-23

Na tegorocznej wystawie AMB w Stuttgarcie, która potrwa od 18 do 22 września, DMG MORI zaprezentuje - w hali 10 po raz pierwszy w historii - na powierzchni obejmującej w przybliżeniu 2200 m² swoje najnowsze osiągnięcia z innowacyjnego portfolio.

 

 

Zintegrowana cyfryzacja, kompleksowe rozwiązania automatyzacji, WYTWARZANIE PRZYROSTOWE i doskonałość technologiczna w branży medycznej, produkcji matryc i form to główne tematy stoisk DMG MORI na targach AMB.

 

Strategiczne kierunki na przyszłość
w Hali 10

  • Zintegrowana digitalizacja: od planowania i przygotowania, przez produkcję, po monitoring i serwis
  • 13 pionierskich rozwiązań w zakresie automatyzacji: większa wartości dzięki automatyce end-to-end
  • PRODUKCJA PRZYROSTOWA: cztery kompletne łańcuchy procesowe 
  • LASERTEC 30 SLM 2. generacji: elastyczny moduł proszku rePLUG do wymiany materiału w czasie krótszym niż dwie godziny
  • Doskonałość technologii: kompleksowa wiedza na temat matryc i form oraz sektora medycznego
  • 32 eksponaty high-tech gotowe do IoT
  • LASERTEC 75: niskie koszty dzięki krótszym czasom procesu

 


DMG MORI prezentuje swoje dziedziny przyszłości (digitalizacja, automatyzacja, produkcja przyrostowa i doskonałość technologiczna) podczas AMB 2018 - w hali 10 po raz pierwszy w historii.

 

Producent obrabiarek będzie się koncentrował na swoich strategicznych obszarach przyszłości: DMG MORI kształtuje Industry 4.0 ze zintegrowaną digitalizacją. Podstawowymi obszarami tej pracy są CELOS do mapowania cyfrowych przepływów pracy, nowe rozwiązania programowe do planowania produkcji w celu optymalizacji wewnętrznych procesów, cykli technologicznych, a także CAD / CAM i rozwiązań symulacyjnych.

DMG MORI zamienia kompleksowe rozwiązania automatyzacji w rzeczywistość dla swoich klientów w ramach procesu indywidualnego i ex-works.

DMG MORI zaprezentuje zautomatyzowane wersje 13 z 32 maszyn. Co więcej, będzie demonstrowała wszystkie funkcje digitalizacji i automatyzacji co 30 minut w "cyfrowej fabryce " na stoisku targowym.

W dziedzinie PRODUKCJI PRZYROSTOWEJ, LASERTEC 30 SLM 2. generacji w przyjaznej dla użytkownika konstrukcji stealth będzie wyświetlał elastyczny moduł proszku rePLUG, który umożliwia wymianę materiału w mniej niż dwie godziny. DMG MORI będzie również demonstrował swoje technologie dla sektorów w branży produkcji matryc i form oraz sektora medycznego.

 


Zintegrowana digitalizacja: od planowania i przygotowania, przez produkcję, po monitoring i serwis.

 


AMB 2018: DMG MORI na przestrzeni o powierzchni około 2200 m² zaprezentuje 13 zaawansowanych technologicznie maszyn wyposażonych w kompleksowe rozwiązania automatyzacji. Będzie to prezentacja drugiej generacji systemu Robo2Go.

 


WYTWARZANIE PRZYROSTOWE: Elastyczny moduł proszku rePLUG z LASERTEC 30 SLM drugiej generacji umożliwia wymianę materiału w mniej niż dwie godziny.

 

Więcej / more

 

 

 

Źródło: DMG MORI Polska Sp. z o.o.

 

 

 

Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.