Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Informacje prasowe

 

DeburringEXPO 2019 - duże zapotrzebowanie na miejsce pod stoisko

2018-10-23

Mniej więcej rok przed tym, jak DeburringEXPO po raz trzeci otworzy swoje drzwi, ponad 70 firm dokonało już wiążących rezerwacji powierzchni pod stoiska. Jest to silny sygnał rozwoju targów w zakresie gratowania i precyzyjnego wykańczenia powierzchni, które odbędą się w Karlsruhe w dniach 8 do 10 października 2019 r. Jeszcze większa uwaga zostanie zwrócona na zbliżające się wydarzenie poświęcone optymalizacji usuwanie zadziorów w przypadku elementów blaszanych i części wyprodukowanych addytywnie, a także na czyszczenie części po usunięciu zadziorów. Wartość dodana zostanie przekazana poprzez forum eksperckie DeburringEXPO, które jako źródło wiedzy zaoferuje symultaniczne (niemiecki<>angielski), wysoce praktyczne prezentacje.

 

3. Targi Techniki Gratowania i Precyzyjnego Wykańczania Powierzchni,
od 8 do 10 października 2019 r. w Karlsruhe (Niemcy)

DeburringEXPO 2019
- duże zapotrzebowanie na miejsce pod stoisko

 

Spektrum tematyczne DeburringEXPO konsekwentnie ukierunkowane na gratowanie i precyzyjne wykończenie powierzchni, zajmuje się procesami, które stają się coraz ważniejsze w produkcji części: pomimo wszystkich działań optymalizacyjnych wdrożonych przed przetwarzaniem przedmiotu obrabianego, pozostają resztki, które muszą zostać usunięte w celu zapewnienia wysokiej jakości procesów końcowych oraz w celu zapewnienia bezbłędnego funkcjonowania.

Po zaledwie dwóch wydarzeniach targi DeburringEXPO stały się międzynarodową platformą informacji i zamówień w dziedzinie gratowania i precyzyjnego wykończenia powierzchni. Potwierdzają to nie tylko osoby decyzyjne, z których 94% bierze udział w procesach decyzyjnych firmy, ale także doświadczenie wystawców w handlu. "Udało nam się nawiązać podczas DeburringEXPO kontakty z licznymi firmami z branży motoryzacyjnej i lotniczej, a także z branży hydrauliki i pneumatyki - nie tylko z firmami z Niemiec, ale także z innych regionów świata, takimi jak Włochy, Francja, Belgia, Szwecja, Dania, Stany Zjednoczone, Indie i Brazylia. Udział w targach opłacił się dla nas i wrócimy za dwa lata" - mówił Keisuke Kaga, szef sprzedaży w Europie w Sugino Machine Limited z Japonii.

Wielu innych wystawców na ostatnich targach technologii gratowania i precyzyjnego wykończenia powierzchni również to potwierdza i tym samym dokonało już rezerwacji dla swojej powierzchni pod stoiska na DeburringEXPO 2019. "Na liście wystawców już w połowie października 2018 r. znalazło się ponad 70 firm" - mówi Hartmut Herdin, dyrektor zarządzający organizatorami targów fairXperts GmbH & Co. KG. Obecni zarejestrowani wystawcy zajmą blisko 70% powierzchni wystawienniczej wynajętej w 2017 r., co jest dobrą wskazówką.

Jedne targi dla wszystkich materiałów oraz wszystkich sektorów przemysłu

Jako platforma technologiczna, DeburringEXPO zapewnia reprezentatywny przegląd odpowiednich systemów, procesów, narzędzi i sprzętu, a także systemów pomiarowych, testowych i analitycznych. Oferta wystawiennicza obejmuje obróbkę detali i komponentów wykonanych praktycznie z wszystkich materiałów technicznych oraz z niemal wszystkich sektorów przemysłu. "Na zbliżających się targach jeszcze większa uwaga niż to było na wcześniejszych wydarzeniach, będzie skupiona na usuwaniu zadziorów z elementów blaszanych, w szczególności na częściach wycinanych laserowo, tłoczonych, częściach ciętych płomieniem i drobnoziarnistymi tarczami, a także na wyrobach obrabianych addytywnie. Ponadto kładziemy większy nacisk na czyszczenie części po procesie usuwania zadziorów", dodaje Hartmut Herdin. Kolejne zagadnienia objęte ofertą wystawienniczą obejmują szkolenia i literaturę techniczną.

Wiedza jako wartość dodana - Dwujęzyczne forum ekspertów

Oferty prezentowane przez wystawców zostaną uzupełnione o zintegrowane 3-dniowe forum ekspertów podczas DeburringEXPO, które zyskało popularność jako źródło wiedzy. Symultanicznie tłumaczone prezentacje (niemiecki<>angielski), dają odwiedzającym możliwość poszerzenia swojej wiedzy w dziedzinie gratowania i precyzyjnego wykończenia powierzchni. Poza tym przykłady oparte na praktycznych i wzorcowych rozwiązaniach dostarczają pomysłów i stymulują do optymalizacji procesów we własnej firmie.

 

Więcej informacji, cały program wystawy i wstępną listę wystawców można znaleźć na stronie
www.deburring-expo.de

 

 

Źródło: DeburringEXPO  /  SCHULZ.PRESSE.TEXT.

 

 

Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.