Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

MOULDING EXPO 2019
MOULDING EXPO 2019

Informacje prasowe

 

GF Machining Solutions = Wytwarzanie Addytywne

2019-03-04

GF Machining Solutions pojawi się w ramach Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce na Dniach Druku 3D oraz targach STOM-TOOL, STOM-LASER i STOM-ROBOTICS.

 

GF Machining Solutions = Wytwarzanie Addytywne

 

  • Przedstawimy nowy, innowacyjny system druku 3D opracowany wspólnie z 3D Systems.
  • Zaprezentujemy na żywo rozwiązania płynnie integrujące w procesie produkcyjnym drukarki 3D metalu z obrabiarkami GF Machining Solutions i naszymi rozwiązaniami przetwarzania końcowego.

GF Machining Solutions połączyło siły z 3D Systems w celu opracowania zintegrowanych rozwiązań produkcyjnych opartych na drukowaniu 3D. Celem tego partnerstwa jest stworzenie nowej generacji rozwiązań do wytwarzania addytywnego. Łączy ono doświadczenie firmy 3D Systems w zakresie wytwarzania przyrostowego z ekspertyzą GF Machining Solutions w obróbce ubytkowej metali, co umożliwia opracowanie bardziej płynnych i zoptymalizowanych pod kątem pracy rozwiązań poprzez integrację drukarek 3D, materiałów, oprogramowania z obróbką elektroerozyjną (EDM), jak również frezarkami i obrabiarkami laserowymi.

 

 

 

Źródło: GF Machining Solutions sp. z o.o.

 

 

Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.