Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

VI Ogólnopolska Konferencja Naukowo--Techniczna
VI Ogólnopolska Konferencja Naukowo--Techniczna

Informacje prasowe

 

PaintExpo 2020 - Trendy oraz impuls dla technologii powlekania

2019-04-12

Po raz kolejny od 21 do 24 kwietnia 2020 r. PaintExpo przekształci centrum wystawowe w Karlsruhe w międzynarodowy rynek innowacji, zastosowań, rozwoju technologii i trendów obejmujących wszystkie aspekty technologii powlekania przemysłowego. Już pod koniec marca 2019 r., około 400 firm zarezerwowało powierzchnię pod stoiska na międzynarodowych targach. Globalni gracze z sektora przemysłowego będą pod ręką, podobnie jak innowacyjne małe i średnie przedsiębiorstwa. Pełna oferta rozwiązań ukierunkowanych na optymalizację procesów powlekania i dostosowanie ich w przyszłości będzie czekała na wszystkich odwiedzających targi.

 

8. Międzynarodowe Targi Technologii Powlekania Powierzchni w Karlsruhe (Niemcy) od 21 do 24 kwietnia 2020 r

PaintExpo 2020 - Trendy oraz impuls dla technologii powlekania

 

Jako kluczowa technologia, powłoka przemysłowa ma decydujący wpływ na łańcuch tworzenia wartości firmy - niezależnie od tego, czy chodzi o wewnętrzne operacje malowania czy warsztaty lakiernicze. Wymogi dotyczące malowania i powlekania, które muszą być spełnione przy produkcji wyrobów przemysłowych, a także towarów konsumpcyjnych, stają się coraz bardziej wymagające. Jakość malowania musi być coraz lepsza, lecz stale rosnące zapotrzebowanie na zindywidualizowane produkty, podlega ogromnej presji kosztowej. Przestrzeganie surowych przepisów dotyczących ochrony środowiska sprawia że zasoby muszą być wykorzystywane bardziej efektywnie. Nowe procesy produkcyjne, takie jak produkcja przyrostowa z nierównymi, porowatymi powierzchniami, powodują nowe wyzwania dla technologii malowania i powlekania. Również dostawcy usług lakierniczych i wewnętrzne działy powlekania skupiają się na automatyzacji i digitalizacji. Uwaga będzie skupiona na wszystkich tych kwestiach podczas zbliżającego się PaintExpo, które odbędzie się w Centrum Wystawowym w Karlsruhe w dniach 21 do 24 kwietnia 2020 r. z ofertami bardziej kompleksowymi niż gdziekolwiek indziej na świecie. Około 400 firm, w tym wszyscy liderzy rynku i technologii w branży, dokonali już rezerwacji na swoje stoisko pod koniec marca. „Zamówienia na powierzchnię wystawienniczą podczas PaintExpo - znacznie wcześniej niż przed wydarzeniem - sprawiają, że dostawcy technologii powlekania przemysłowego postrzegają wiodące międzynarodowe targi jako niezastąpione wydarzenie. A zatem już widać, że przedstawimy zwiedzającym najbardziej aktualne i kompleksowe oferty technologii powlekania przemysłowego, a także rozwiązania dla ich indywidualnych wymagań”, informuje Jürgen Haußmann, dyrektor zarządzający organizatorów imprez FairFair GmbH.

Wszystko razem - Technologie, Materiały i Sektor Przemysłowy 

Program wystawienniczy PaintExpo obejmuje wszystkie technologie powlekania przemysłowego w całej sekwencji procesu. Firmy zaprezentują innowacje, technologie, procesy i usługi w zakresie projektowania, prowadzenia i optymalizacji procesów, aby sprostać wielkim wymaganiom dotyczącym jakości i elastyczności, a także efektywności materiałowej, energetycznej i kosztowej, do malowania i powlekania komponentów wykonanych z metali, tworzyw sztucznych, drewna, szkła, itp. Wystawcy będą mogli reagować na wyzwania wynikające z tendencji do indywidualizacji, wprowadzając konsekwentnie koncepcje systemu i optymalizacji pod kątem elastyczności, jakości i wydajności.

W dziedzinie powlekania branża Industry 4.0 zyskuje na znaczeniu. Rozwiązania, za pomocą których można je wdrożyć, będą również prezentowane na targach technologii powlekania przemysłowego.

„Kompletne i w pełni reprezentatywne najnowocześniejsze oferty umożliwiają lakiernikom warsztatowym i gościom z firm zajmujących się malowaniem we wszystkich sektorach przemysłu szybkie znalezienie idealnych technicznie i ekonomicznie rozwiązań dla ich zadań”, podkreśla Jürgen Haußmann.

 

Więcej na:  www.paintexpo.com

 

 

Źródło: PaintExpo / SCHULZ. PRESSE. TEXT

 

Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.