Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Informacje prasowe

 

Galika na Targach MACH-TOOL

2019-06-01

Podobnie, jak w ubiegłych latach, firma GALIKA weźmie udział w tegorocznej edycji targów obrabiarek i narzędzi Mach-Tool w Poznaniu. Na naszym stoisku będziemy prezentować trzy nowe obrabiarki sterowane numerycznie, których światowe premiery odbyły się w ciągu ostatniego roku. Maszyny wyróżnia zaawansowany poziom technologiczny i najnowsze rozwiązania techniczne.

 

 

 STUDER

Uniwersalna szlifierka sterowana numerycznie favorit to jeden z trzech nowych modeli w ofercie firmy Studer, wprowadzonych na rynek w bieżącym roku. Konstrukcja maszyny oparta o korpus mineralny Granitan®, precyzyjny układ przeniesienia napędu i pomiaru, zapewniają najwyższe dokładności i powtarzalność w produkcji seryjnej. Lider w relacji cena – możliwości, o szerokim i uniwersalnym spektrum zastosowań – poza szlifowaniem wałków i otworów, możliwa jest obróbka gwintów i zarysów niekołowych. Cztery warianty rozstawu kłów: 400, 650, 1000, 1600 mm oraz 5 wariantów konfiguracji wrzeciennika szlifującego, pozwalają optymalnie dobrać obrabiarkę do charakteru i wielkości szlifowanych detali. Łatwość obsługi i programowania zapewnia dialogowe oprogramowanie StuderWIN i duży ekran dotykowy.

INDEX

Tokarka uniwersalna INDEX B400 jest kontynuacją dostosowywania maszyn niemieckiego producenta do standardów Przemysłu 4.0 . Wyposażona jest w najnowocześniejsze sterowanie Siemens 840D solution line z nakładką iXpanel. Dzięki nakładce operator ma nieograniczony dostęp do najważniejszych dokumentów produkcyjnych począwszy od zleceń i rysunków technicznych po informacje o statusie produkcji a skończywszy na danych dotyczących stanu obrabiarki. INDEX B400 charakteryzuje się także imponującymi parametrami technicznymi jak 82 mm przelot wrzeciona przy max średnicy uchwytu 315 mm oraz masie całkowitej obrabiarki na poziomie 8 ton. Tokarka sprosta obróbce najcięższych materiałów a dodatkowo dzięki solidnej konstrukcji mechanicznej wykona je najszybciej i najdokładniej na rynku.

 

ONA

QX4 to najnowszy model drążarki wgłębnej wyprodukowany przez ONA. Wyposażony jest w pełni cyfrowy generator ONA Kore, który łączy w sobie najnowsze osiągnięcia działu R&D oraz doświadczenie zdobyte z cenionych na rynku starszych generacji. Opracowany Burning Expert System optymalizuje proces erozji i dostosowuje go do warunków obciążenia w czasie rzeczywistym. Ponadto kataloguje każdą iskrę zgodnie z jej jakością i eliminuje te, które nie przyczyniają się do jakości obróbki co powoduje znaczny wzrost wydajności. QX4 może być wyposażona w Ekologiczny System Filtracji opatentowany przez ONA i zapewniający oszczędności min. 5,125 € rocznie !

 

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska GALIKA na targach Mach-Tool w Poznaniu, na którym obecne będą wszystkie opisywane obrabiarki.

Hala 3, stoisko 25

ZAPRASZAMY!   

 

 

 

 

Źródło: GALIKA Sp. z o.o.

 

Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.