Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Informacje prasowe

 

Firma Studer AG przedstawi na targach EMO nową linię szlifierek numerycznych

2019-08-13

Priorytetem, którym od lat kieruje się firma Studer definiując strategię rozwoju, jest połączenie zaawansowanych i wszechstronnych możliwości szlifowania cylindrycznego z jak największą precyzją i powtarzalnością w procesie produkcji seryjnej.

 

Firma Studer AG przedstawi na targach EMO nową linię szlifierek numerycznych

 

Bieżący rok jest przełomowy i wyróżniający w zakresie nowości wprowadzonych na rynek. Seria trzech znanych modeli szlifierek: favorit, S 33 oraz S 31 została oparta o wspólne, nowe założenia. Podstawowe zmiany dotyczą konstrukcji i cech korpusu oraz dostępnych wariantów konfiguracji wrzeciennika szlifującego. Wyróżnikiem precyzji i powtarzalności procesu jest rozdzielczość pomiarowa osi liniowych 0,00001 mm oraz osi obrotowej wrzeciennika 0,00005°. Wszystkie trzy modele będą prezentowane na targach EMO w Hanowerze na wspólnym stoisku grupy United Grinding, do której należy Studer. Ekspozycję uzupełnią dwie inne szlifierki: S 41 z napędami liniowymi, dedykowana do skrajnie precyzyjnej obróbki finalnej średnich i dużych detali oraz wyposażona w cztery wrzeciona uniwersalna szlifierka otworowa S 131. Oczekujemy na spotkanie z Państwem w Hanowerze, w dniach 16 – 21 września, na stoisku B24 w hali 11. Korzystając z poniższego linku, możecie Państwo uzyskać bezpłatny bilet wstępu:

https://www.studer.com/en/fritz-studer-ag/events-trade-shows/emo-2019/

 
 
 
Źródło: GALIKA Sp. z o.o.
 
Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.