Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Informacje prasowe

 

Yamawa prezentuje nową linię gwintowników Z-PRO

2020-01-22

Poprzez wprowadzenie gwintowników VUSP i VUPO, Yamawa prezentuje pierwszą rodzinę gwintowników z nowej linii Z-PRO, stanowiącą owoc całej zgromadzonej przez lata wiedzy i doświadczenia oraz zapewniającą klientom produkt na najwyższym poziomie w zakresie innowacji i przyjętych rozwiązań technologicznych.

 

Japońskie przedsiębiorstwo Yamawa prezentuje nową linię gwintowników Z-PRO, zapewniających najwyższą jakość gwintowania. 

Gwintowniki VUSP (gwintowniki spiralne do otworów nieprzelotowych) i VUPO (gwintowniki z odpowiednim wlotem do otworów przelotowych) zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić uzyskanie maksymalnych osiągów, zarówno w produkcji seryjnej, jak i w przypadku przetwarzania małych partii, bez uszczerbku dla wydajności, niezawodności i jakości.

„Obecny scenariusz produkcji zobowiązuje naszych klientów do poszukiwania maksymalnej elastyczności, aby jak najszybciej i z najwyższą możliwą jakością spełnić różne wymagania – komentuje Alessandro Sorgato, AD Yamawa Europe – z nowymi gwintownikami VUSP i VUPO z linii Z-PRO, przeznaczonymi do stosowania w nowoczesnych wielofunkcyjnych centrach obróbczych, możemy zapewnić naszym klientom uzyskiwanie maksymalnej wydajności na różnego rodzaju materiałach, takich jak stal, stal węglowa, stal stopowa, stal nierdzewna i aluminium, zarówno w przypadku obróbki z użyciem oleju do cięcia, jak i emulsji”.

Gwintowniki VUSP i VUPO zostały zaprojektowane w celu osiągnięcia ciągłego i niezawodnego gwintowania oraz znacznego wydłużenia okresu użytkowania dzięki wyjątkowej kontroli wiórów. Narzędzia te wykonywane są ze specjalnej spiekanej stali, produkowanej zgodnie ze specyfikacją Yamawa, która zapewnia maksymalną odporność na zużycie. Charakteryzują się znacznymi innowacjami w projektowaniu rowków, co pozwala na ponadprzeciętną kontrolę wiórów.

Linia Z-PRO znacznie poszerza i tak już wiodącą na świecie ofertę gwintowników i narzędzi do gwintowania, zarówno pod względem jakości, jak i różnorodności produktów. Zdolność produkcyjna przedsiębiorstwa Yamawa wynosi 1 600 000 narzędzi miesięcznie w 4 fabrykach w Japonii, a każdy gwintownik opuszczający fabrykę podlega potrójnej kontroli jakości.

 
 
YAMAWA wytwarza narzędzie do gwintowania od ponad 90 lat z nadzieją spoglądając w przemysł maszynowy.
Pan Jokichi Watanabe założył firmę w Shibuya-Ku, Tokyo w 1923 roku. Od tamtej pory, YAMAWA rozwija swoje technologie wraz z rozwojem Japońskiego przemysłu maszynowego.
YAMAWA biorąc pod uwagę oczekiwania klientów nieustannie skupia się na badaniach i rozwoju swojej technologii oraz rozwiązań.
 
 
Źródło: Yamawa
 
Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.