Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Informacje prasowe

 

Wirtualny dzień klienta w UCM - 29 września 2020 r

2020-08-12

W czasach ograniczenia kontaktów, ograniczeń podróży i odwołań targów, wirtualny dzień klienta organizowany przez szwajcarską firmę UCM AG oferuje klientom i zainteresowanym stronom bezpieczny sposób bycia na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie precyzyjnego i bardzo dokładnego czyszczenia.

 

Wirtualny dzień klienta w UCM - 29 września 2020 r

Trendy, informacje i najnowsza technologia procesu precyzyjnego czyszczenia

 

Prezentacje w języku niemieckim i angielskim będą informować o aktualnych trendach i wymaganiach, a także o rozwiązaniach i innowacyjnych procesach spełniających wymagania wielu branż dotyczące coraz czystszych części. Innowacyjna UCMSmartLine, którą można indywidualnie konfigurować ze standardowych modułów, zostanie również zaprezentowana po raz pierwszy na cyfrowym stoisku targowym 29 września 2020 r.


Trendy, informacje, wydajne rozwiązania oraz innowacyjna i wysoce elastyczna linia UCMSmartLine zapewniająca wydajną precyzję i najdrobniejsze czyszczenie są głównym tematem pierwszego wirtualnego dnia klienta. Foto: UCM AG


Firmy z sektorów takich jak inżynieria medyczna, optyka, przemysł motoryzacyjny i dostawcy, inżynieria precyzyjna i mikrotechnologia, branża jubilerska, zegarmistrzowska i powlekająca, a także przetwórstwo o wysokiej czystości, stają w obliczu stale rosnących wymagań czystości związanych z zanieczyszczeniem cząstkami stałymi i powłokami / zanieczyszczeniami chemicznymi. O rozwiązaniu tych problemów często omawia się podczas wizyty na targach, ale w tym roku nie jest to możliwe. Aby poinformować klientów, użytkowników i inne zainteresowane strony na większą skalę oraz odpowiedzieć na pytania, szwajcarska firma UCM AG - oddział SBS Ecoclean Group specjalizująca się w precyzyjnym i bardzo dokładnym czyszczeniu - organizuje wyjątkowy cyfrowy dzień klienta z wirtualnym stoisku.
 

Światowa premiera wysoce adaptowalnego, modułowego UCMSmartLine

Jednym z głównych punktów programu wydarzenia internetowego 29 września 2020 r. będzie pierwsza prezentacja nowatorskiego inteligentnego rozwiązania UCMSmartLine do wydajnej precyzji i dokładnego czyszczenia. Innowacyjna i ekonomiczna seria czyszczenia ultradźwiękowego oparta jest na znormalizowanych modułach, obejmujących nie tylko zintegrowane technologie elektryczne i sterujące dla etapów procesu czyszczenia, płukania, suszenia, załadunku i rozładunku, ale także wszechstronny system transportu. Moduły służą do konfigurowania niestandardowych systemów czyszczenia wstępnego, czyszczenia pośredniego i końcowego i mogą być w dowolnym momencie dostosowane do zmieniających się wymagań i warunków rynkowych.

Rozpoznawanie trendów i dostarczanie optymalnych rozwiązań

Prezentacje z kolejnymi rundami pytań i odpowiedzi dotyczą również różnych i rosnących wymagań różnych gałęzi przemysłu. Odbędą się z opóźnieniem w języku niemieckim i angielskim. Tematy obejmują „Indywidualne rozwiązania do precyzyjnego czyszczenia”, „UCMSmartLine - modułowe rozwiązania do najdrobniejszego czyszczenia”, „Procesy oparte na rozpuszczalnikach do ultradrobnego czyszczenia” oraz „Innowacyjne procesy zapewniające najwyższe wymagania czystości”.

Dzień klienta jest bezpłatny. Wirtualne stoisko wystawiennicze można nadal odwiedzać po wydarzeniu online. Dostęp do dnia klienta i stoiska wystawienniczego pod adresem https://ucm-ag.com/virtual-customer-day/.

 

Kontact:

UCM AG, 9424 Rheineck, Switzerland, phone +41 71 88667-60, 

www.ucm-ag.com, www.ecoclean-group.net

O Grupie SBS Ecoclean 
Grupa SBS Ecoclean opracowuje, produkuje i sprzedaje przyszłościowe maszyny, systemy i usługi do zastosowań związanych z czyszczeniem części przemysłowych i obróbką powierzchni. Jej wiodące na świecie rozwiązania pomagają firmom na całym świecie w prowadzeniu wydajnej i zrównoważonej produkcji zgodnie z wysokimi standardami jakości. Baza klientów pochodzi z przemysłu motoryzacyjnego i jego dostawców, a także z szerokiej gamy sektorów rynku, od sprzętu medycznego, mikrotechnologii i urządzeń precyzyjnych, poprzez inżynierię mechaniczną i optyczną po systemy energetyczne i przemysł lotniczy. Sukces Ecoclean opiera się na innowacjach, najnowocześniejszej technologii, zrównoważonym rozwoju, bliskości klienta, różnorodności i szacunku. Grupa zatrudnia ponad 900 pracowników w 12 oddziałach w dziewięciu krajach na całym świecie.

Źródło: SBS Ecoclean Group

 

Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.