Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Intec 2023

Informacje prasowe

 

STUDER prezentuje dwie światowe premiery na GrindingHub 2022

2022-04-13

Podczas targów GrindingHub w Stuttgarcie, na wspólnym stoisku grupy UNITED GRINDING, zostaną zaprezentowane dwie nowości z oferty firmy STUDER. Odwiedź nas pierwszego dnia targów, 17 maja 2022 r., o godz. 10.00 na światowej premierze nowych produktów.

 

STUDER prezentuje dwie światowe premiery na GrindingHub 2022

Podczas targów GrindingHub w Stuttgarcie, na wspólnym stoisku grupy UNITED GRINDING, zostaną zaprezentowane dwie nowości z oferty firmy STUDER. Odwiedź nas pierwszego dnia targów, 17 maja 2022 r., o godz. 10.00 na światowej premierze nowych produktów. 

Fritz Studer AG, lider rynku i technologii w zakresie uniwersalnego, zewnętrznego i wewnętrznego szlifowania cylindrycznego, zaprezentuje dwa światowe debiuty na targach GrindingHub 2022 w Stuttgarcie. Odwiedzający będą mogli również poznać wiele innych innowacyjnych rozwiązań i nowości, prezentowanych na stoisku Grupy. Zapraszamy na uroczyste otwarcie stoiska pierwszego dnia targów, 17 maja 2022 r., o godz. 10:00.

Trwa rewolucja zorientowana na klienta

Od momentu pierwszej prezentacji filozofii C.O.R.E. na targach EMO 2021 w Mediolanie, grupa UNITED GRINDING rozpoczęła rewolucję w obsłudze swoich obrabiarek i komunikacji w lokalnych i globalnych sieciach. Zaawansowana architektura sprzętu i oprogramowania, na której opiera się C.O.R.E., polegająca na nowatorskiej koncepcji interakcji z maszyną, została niedawno uhonorowana nagrodą "Special Mention" podczas UX Design Awards 2022. Jednak C.O.R.E. to znacznie więcej niż rewolucyjny panel obsługi. Otwiera nowe możliwości tworzenia sieci, kontrolowania i monitorowania produkcji, a tym samym optymalizacji procesu. Kładzie również podwaliny pod działanie nowoczesnych aplikacji IT, a tym samym otwiera drzwi do cyfrowej przyszłości.

Ale nie tylko C.O.R.E. można poznać z bliska na GrindingHub 2022. Na stoisku UNITED GRINDING firma STUDER zaprezentuje technologie i przykłady szlifowania z nowej, niezwykle dynamicznie rozwijanej branży produkcji, jaką jest e-mobilność. Sandro Bottazzo, dyrektor zarządzający STUDER: "Z niecierpliwością czekamy na nadchodzące targi i możliwość osobistego zaprezentowania naszych osiągnięć. Jesteśmy przekonani, że będzie to nowe miejsce spotkań branżowych dla producentów szlifierek. Aby to podkreślić, jako grupa zaprezentujemy nasze produkty na powierzchni ponad 1 200 m2. Przyjdź i pozwól nam Cię zaskoczyć! "

O firmie STUDER
Od 1912 roku nazwa STUDER jest synonimem najwyższej jakości szlifierek cylindrycznych i technologii szlifowania, pochodzących ze Szwajcarii. Ofertę uzupełnia autorskie oprogramowanie, integracja systemów i serwis. Dzięki kompletnemu rozwiązaniu dostosowanemu do każdego zadania, klient otrzymuje również naszą wiedzę i doświadczenie we wszystkich aspektach procesu szlifowania. Od dziesięcioleci logo STUDER jest uznawane na całym świecie za znak jakości i gwarancję najlepszych rozwiązań. Nasze motto "The Art of Grinding" pozostaje ściśle związane z naszą filozofią i strategią działalności. 

 

Więcej na: www.galika.pl
 
 
 
Źródło: Galika Sp. z o.o.
 
Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.