Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

TOOLEX 2023

Informacje prasowe

 

Katalog produktów renomowanych marek z zakresu BHP - Mewa 2022/23

2022-09-19

Już jest nowy katalog produktów renomowanych marek z zakresu BHP firmy Mewa przeznaczony dla tych, którzy już są klientami firmy. Na 316 stronach specjaliści i oraz osoby kierujące firmami, znajdą ponad 10 000 produktów przeznaczonych do prac wykonywanych w warsztatach i zakładach, w tym wyposażenie ochronne, odzież ochronną i funkcyjną, jak też sportowe koszulki polo oraz koszule. Cała oferta dostępna jest również w sklepie internetowym: buy4work.mewa.shop/pl.

 

Katalog produktów renomowanych marek z zakresu BHP - Mewa 2022/23

Oferta obejmuje szeroki wybór artykułów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy dla każdej branży i każdej sytuacji w wykonywanej pracy. Podział na pięć kategorii – „Obuwie ochronne“, „Rękawice robocze“, „Odzież“, „Ochrona i higiena skóry “ oraz „Ochrona dróg oddechowych, oczu, słuchu i głowy“ – pozwala szybko odnaleźć optymalny element niezbędny do uzupełnienia posiadanej odzieży roboczej lub ochronnej. Oferta obejmująca artykuły BHP, jakie można zamówić na podstawie katalogu, stanowi uzupełnienie usług firmy Mewa dla jej klientów. 

Nowe artykuły

Na podstawie katalogu można zamawiać m.in. nowe modele z aktualnych kolekcji takich producentów jak Elten, Puma, Toworkfor, Helly Hansen i U-Power. Większy jest wybór rękawic roboczych firmy Korsar Kori-Dex, ponadto pojawiła się oferta rękawic jednorazowych firmy Grippaz. Nowość stanowią chłodzące tekstylia marki E.Cooline. Można je aktywować wodą, potem działają do 20 godzin niczym klimatyzacja. W katalogu znaleźć można kamizelki chłodzące, t-shirty, bandany i opaski na czoło firmy E.Cooline Powercool.

Promocja z okazji wydania nowego katalogu

Mewa oferuje promocję dla nowych modeli artykułów firmy Korsar Kori-Dex. Dla zamówień rękawic roboczych w pakiecie testowym, złożonych do dnia 30.09.2022 r. przewidziany jest rabat do 47%.

Szybka dostawa w całej Europie

Na wszelkie pytania dotyczące aktualnej oferty chętnie odpowiemy telefonicznie lub mailowo. Nasze usługi obejmują również zarządzanie obuwiem, w ramach którego wspieramy firmy w doborze odpowiednich rozmiarów obuwia roboczego dla pracowników oraz materiału, z jakiego jest ono wykonane, oferujemy także możliwość zwrotu w ciągu 14 dni. Możliwe jest także zamówienie artykułów ze swoim logo.

 
Mewa 
Mewa od 1908 roku oferuje tekstylia przemysłowe w systemie pełnej obsługi i tym samym jest pionierem zasady „Textilsharing” (wynajem tekstyliów). Obecnie firma Mewa w oparciu 46 lokalizacji w całej Europie zaopatruje odbiorców w odzież roboczą i ochronną, czyściwa bawełniane, maty olejowe i wycieraczki wejściowe wraz z ich praniem, czyszczeniem, naprawą, składowaniem i logistyką. W uzupełnieniu użytkownicy mogą zamówić także artykuły BHP. Około 5 700 pracowników obsługuje ponad 190 000 klientów z przemysłu, handlu, rzemiosła i gastronomii. W 2021 roku firma Mewa osiągnęła obrót w wysokości 770,4 mln euro i tym samym stała się wiodącą firmą w segmencie zarządzania tekstyliami. Za swoje zaangażowanie w obszarze zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego działania, jak też za sposób, w jaki kształtuje swoja markę, firma była wielokrotnie wyróżniania. Więcej informacji: www.mewa-service.pl


Źródło: MEWA
 
Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.