Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Aktualności

 

Taiwan Smart Machinery Delegation

2019-10-30

Od 13 do 15 listopada będziemy gościli w Polsce delegację tajwańskich kluczowych producentów inteligentnych maszyn do obróbki metali.

 

Taiwan Smart Machinery Delegation

Producenci tokarek, centrów obróbkowych CNC, maszyn dwukolumnowych, szlifierek i spawarek zaprezentują polskim przedsiębiorcom inteligentne rozwiązania w technologii obróbki metali głównie dla przemysłu motoryzacyjnego.

 

 

W skład delegacji wchodzą:

  • Palmary Machinery  https://www.palmary.com/en - producent szlifierek różnych typów
  • KAO MING Machinery (https://www.kaoming.com) – tajwański lider produkcji centrów obróbkowych. W swojej ofercie firma posiada m. in. dwukolumnowe centra obróbkowe, centra obróbkowe z 5 osiami, pionowe centra obróbkowe oraz hydrauliczne wiertarki promieniowe,
  • SIGMA CNC Technology Machinery (https://www.sigma-tw.com/) – producent centrum obróbkowych CNC (w tym dwukolumnowych), precyzyjnych szlifierek
  • DA JIE Electricity Machinery Industrial (http://www.dajieco.com ) – wiodący producent spawarek w Azji

             

Tajwan ściśle współpracuje z Polską. W 2018 roku był 11. największym eksporterem obrabiarek do Polski, 8. największym dostawcą tokarek i centrów obróbkowych oraz 9. największym dostawcą maszyn do wiercenia i szlifierek. Pozycja ta odzwierciedla konkurencyjne możliwości badawczo-rozwojowe Tajwanu jako miejsca, gdzie wytwarza się produkty doskonałej jakości, które spełniają wysokie wymagania polskich producentów.

TAITRA to niedochodowa organizacja sponsorowana przez rząd tajwański i stowarzyszenia handlowe, której zadaniem jest wspieranie wymiany handlowej Tajwanu z krajami na całym świecie, pomoc w organizowaniu targów, misji i innych imprez handlowych. Pełni rolę pośrednika ułatwiającego przedsiębiorstwom z całego świata pozyskanie wartościowych dostawców z Tajwanu.

 

 

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:

Taiwan Trade Center Warsaw

Paweł Kotański

pawel@ttcw.it.pl

tel. 22-370 52 13

warsaw.taiwantrade.com.tw
www.taitra.org.tw

 

 

 

Źródło: Taipei World Trade Center Co., Ltd. - Sp. z o. o.

 

Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.