Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

STOM 2023

Informacje prasowe

 

Zintegrowany projekt marketingowy TAITRA

2017-12-12

Z inicjatywy Biura Handlu Zagranicznego Ministerstwa Gospodarki Tajwanu powstał wdrożony przez Tajwańską Radę Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA) zintegrowany projekt marketingowy mający na celu promocję tajwańskiego przemysłu obrabiarkowego na rynkach eksportowych.

 

Zintegrowany projekt marketingowy
TAITRA

 

 

Witryna http://www.twmt.tw powstała w celu ułatwienia kontaktów między tajwańskimi producentami obrabiarek i ich importerami. Zawiera ona szereg istotnych informacji, w tym na temat rynku, nowości produktowych i wiadomości dotyczących wiodących firm w branży. Zagraniczni nabywcy mogą również śledzić kalendarz wydarzeń oraz aktualności. 

 

Jest to inteligentna platforma przydatna zarówno dla kupujących i sprzedających, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat branży obrabiarkowej na Tajwanie.

Szczegóły na stronie:

http://www.twmt.tw

 

 

Źródło: Taipei World Trade Center Co., Ltd. - Sp. z o. o.

 

 

Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.