Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Informacje prasowe

 

Premiera na lato od 3Dconnexion: CadMouse Pro Wireless Left

2019-07-11

3Dconnexion, światowy lider w produkcji zaawansowanych urządzeń do nawigacji w 3D, ogłasza wprowadzenie do oferty modelu CadMouse Pro Wireless Left – zaawansowanej ergonomicznie, pełnowymiarowej myszy dla specjalistów CAD, którzy preferują lub potrzebują myszy dla osób leworęcznych.

Grupa JUNKER w EMO Hannover 2019

2019-07-10

Innowacyjne i przyszłościowe rozwiązania do precyzyjnych i inteligentnych procesów. Grupa JUNKER z markami JUNKER, LTA i ZEMA prezentuje swoje szerokie portfolio produktów na targach EMO 2019 w Hanowerze. Z 2.200 wystawcami z 44 krajów, wiodące na świecie targi branżowe zajmujące się obróbką metali, które przyciągają ponad 130 000 ekspertów z branży.

Nowy wymiar produkcji sieciowej

2019-07-09

umati - uniwersalny interfejs obrabiarek na żywo na targach EMO Hannover 2019 od 16 do 21 września z ekscytującą prezentacją. „Około 50 producentów obrabiarek z całego świata połączy siły, aby pokazać, jak umati umożliwia wykorzystanie danych maszynowych” - mówi dr Alexander Broos, kierownik projektu umati i Head of Research and Technology at the EMO organiser VDW (German Machine Tool Builders’ Associationon). Odwiedzający targi przeżyją na żywo korzyści, jakie oferuje standardowy interfejs.

JUNKER I ZEMA WSPÓLNIE DĄŻĄ DO SUKCESU

2019-07-01

Szlifierki JUCRANK 6S 10-10 firmy JUNKER i NUMERIKA G 1500 PLUS firmy ZEMA ustawione w linii zapewniają najlepsze wyniki podczas obróbki wałów korbowych.

Jak skaner 3D w składzie porcelany…

2019-06-27

Technologie 3D coraz śmielej wkraczają do nowoczesnych przedsiębiorstw sprawdzając się w kolejnych branżach, działach i dziedzinach. Najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne są obecne w naszych domach, miejscach pracy czy środkach transportu i powoli stają się naszą codziennością. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę z tego jak bardzo nowoczesna technologia przyczynia się do powstania wyrobów, które goszczą w naszym codziennym życiu.

Mały, kompaktowy i ekonomiczny: nowy bezsmarowy napęd z paskiem zębatym firmy igus

2019-06-27

Szybka automatyzacja w ciasnych przestrzeniach montażowych: igus opracował wyjątkowo kompaktowy napęd z paskiem zębatym w oparciu
o płaski system liniowy drylin N. Nowy napęd składa się z całkowicie standardowych komponentów, a zatem jest łatwy w montażu w ciągu kilku minut i ekonomiczny. Nowy system, wyposażony w silnik i sterowanie, może przenosić obciążenia do 20 N i ma przełożenie 60 milimetrów na 1 obrót silnika.

Szybkie, ekonomiczne i trwałe wykonywanie gładkiej powierzchni podzespołów

2019-06-27

Gładkie powierzchnie są kluczowe dla innowacyjnych produktów. Dlatego wzrasta zapotrzebowanie na systemy gwarantujące najwyższą precyzję w zakresie szlifowania ekstremalnie gładkich powierzchni, jak to ma miejsce w przemyśle lotniczym i kosmicznym, motoryzacyjnym oraz maszynowym czy też medycznym i elektronicznym. Okamoto, producent szlifierek, oferuje ponadto kompleksowe systemy abrazyjne, które otwierają przed użytkownikiem drogę do uzyskiwania maksymalnej precyzji i idealnie płaskich powierzchni produktów.
poprzednia - 1234 - następna »
Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.