Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

HURCO VinMax
HURCO VinMax

Informacje prasowe

 

CENTRUM EDUKACJI TECHNICZNEJ HAAS W TARNOWIE

2017-09-23

W dniu 22 września 2017 r., w Tarnowskim Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego odbyło się uroczyste otwarcie Centrum Edukacji Technicznej Haas.

30 lat firmy Datacomp - niepowtarzalna promocja!

2017-09-23

Z okazji 30-lecia firmy Datacomp przygotowała niepowtarzalną promocję!

W dniach 25.09.2017 - 29.09.2017 wybrane produkty można nabyć do 30% taniej!

Wytaczanie w ciszy i łączności z operatorem

2017-09-23

Wprowadzając zaawansowany pakiet rozwiązań dla firm produkcyjnych umożliwiający im przyspieszenie w zakresie wykorzystania technik cyfrowych i koncepcji Industry 4.0 w obróbce, specjalizująca się w narzędziach skrawających i systemach narzędziowych firma Sandvik Coromant zadbała o wyposażenie odświeżonej oferty swoich wytaczaków Silent Tools™ w funkcje komunikacji z użytkownikiem. Innowacja jest częścią stworzonego przez firmę pakietu CoroPlus® – zestawu uzupełniających się rozwiązań dla warsztatów obróbki skrawaniem pragnących włączyć się w nabierający rozpędu proces cyfryzacji przemysłu

Pojazdy elektryczne – podstawa transportu przyszłości?

2017-09-22

Temat pojazdów elektrycznych i rozwoju zrównoważonej infrastruktury od lat obecny w innych krajach, coraz częściej jest podejmowany również w Polsce m.in. w kontekście wypracowania wspólnej polityki transportu ekologicznego. Czy jesteśmy na dobrej drodze? Jaka jest szansa wprowadzenia w najbliższej przyszłości bardziej ekologicznego i wydajnego transportu? Takie i podobne kwestie zostaną poruszone podczas Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO® Poland 2017, które odbędą się w dniach 25-27 października w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Organizatorem wydarzenia jest REECO Poland.

Pierwsza w Polsce premiera SOLIDWORKS 2018 w EXPO SILESIA

2017-09-22

Już 3 października 2017 roku podczas targów TOOLEX i WIRTOTECHNOLOGIA, odbędzie się pierwsza w Polsce premiera najnowszej wersji popularnego SOLIDWORKS`a. Nowości wprowadzone w SOLIDWORKS 2018, podczas specjalnego seminarium, przedstawi autoryzowany dystrybutor oprogramowania – firma CADWorks.

CadMouse Wireless to nowy standard dla mobilnych stacji roboczych

2017-09-22

Firma 3Dconnexion, dostawca profesjonalnych myszy 2D i 3D, rozszerza swoje portfolio o mysz CadMouse Wireless. Ta wysoce wydajna mysz komputerowa to bezprzewodowy odpowiednik myszy CadMouse, pierwszej na świecie myszy komputerowej dedykowanej dla profesjonalnych użytkowników aplikacji CAD. Jej kompaktowy, ergonomiczny design wspierać ma inżynierów i projektantów w ich codziennej pracy. Właściwości specyficzne dla środowiska CAD, takie jak dedykowany przycisk środkowy, inteligentne kółko czy optyczny czujnik o rozdzielczości 7200 dpi mówią same za siebie: CadMouse Wireless nie będzie kolejną przeciętną myszą.

25 lat BASF Polska: imponująca historia rozwoju

2017-09-22

BASF Polska świętuje jubileusz 25-lecia! Celem wydarzenia, obok podsumowania dotychczasowych kamieni milowych w rozwoju firmy na polskim rynku, jest także podkreślenie jak BASF widzi rolę chemii w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań dla realizowania najważniejszych wyzwań przemysłu, społeczeństwa i środowiska. Jubileusz BASF Polska ma być okazją do spojrzenia w przyszłość. Wraz ze Strategicznym Partnerem Jubileuszu, United Nations Global Compact Poland, firma pokazuje jak przemysł chemiczny może wspierać wdrażanie Celów Zrównoważonego Rozwoju w Polsce.
poprzednia - 123 - następna »
Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.