Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Top

Informacje prasowe

 

SW ulepsza doświadczenie użytkownika dzięki nowemu panelowi sterowania C|one

2020-12-04

Większość nowoczesnych ekranów dotykowych to ekrany wielodotykowe. Dwoma palcami można powiększać lub pomniejszać obraz na smartfonie lub obracać obraz na tablecie – to gesty, które są tak normalne, że większość ludzi prawie nie zwraca uwagi na to, że je wykonuje. Interakcja ta odzwierciedla nasz sposób myślenia i współdziała z technologią.

Budowa maszyn: jasna przyszłość komponentów standardowych

2020-12-04

Projektowanie maszyn pod kątem przyszłej wydajności zawsze stanowi wyzwanie i wymaga uwzględnienia wielu różnych czynników, takich jak rozwijające się technologie oraz nowe sposoby produkcji i montażu. Aby zmniejszyć tę niepewność zaleca się stosowanie standardowych komponentów - wyjaśnia Martin Ahner, trener prowadzący szkolenia na temat produktów i dyrektor norelem ACADEMY.

MacroLocx z SYSTEM 3R

2020-12-04

W przemyśle, tam gdzie trwa obróbka skrawaniem, Macro z System 3R jest synonimem precyzji.
I to nie z jednego, ale co najmniej kilku powodów: MacroNano, MacroHighPerformance
i MacroStandard. Palety i uchwyty z tymi nazwami są ciągle dokładnie sprawdzane pod względem dokładności wykonania zanim opuszczą fabrykę System 3R. Lata tej dokładnej produkcji wyrobiły dobrą markę słowu Macro z System 3R.

Szybciej, skuteczniej i wydajniej dzięki pulsującemu strumieniowi

2020-12-03

Technologia czyszczenia suchym lodem quattroClean stała się ekonomicznym i niezawodnym procesem częściowego i pełnego czyszczenia szerokiej gamy części. Nowo opracowana dwuskładnikowa dysza pierścieniowa dla pulsującego strumienia umożliwia teraz więcej oszczędności kosztów oraz korzyści techniczne w operacjach czyszczenia CO2.

Molding Expo: Razem do produkcji narzędzi

2020-12-03

Molding Expo w dniach od 8 do 11 czerwca 2021 r. po raz kolejny stanie się rynkiem przemysłu i pomysłów do wytwarzania narzędzi, wzorów i form. Dzięki szerokiemu zakresowi tematów prezentujących najnowsze osiągnięcia w branży, atrakcyjny program towarzyszący wniesie cenny wkład w targi. Jako partner techniczny Molding Expo, WBA Aachener Werkzeugbau Akademie GmbH będzie teraz odgrywać ważną rolę w organizacji programu towarzyszącego.

Kennametal prezentuje nową linię narzędzi z PCD

2020-12-03

Firma Kennametal wprowadza nową linię obrotowych narzędzi z PCD do obróbki aluminium, zapewniających nawet 10-krotnie większą produktywność od narzędzi z węglików. Wiertła, rozwiertaki i frezy palcowe z nowej oferty zapewniają wyjątkowo długą żywotność i odporność na zużycie, nawet w przypadku wysokościernych stopów aluminium i są dostępne z bardzo krótkim czasem realizacji.

Polska firma JG Group oraz turecki producent narzędzi Turcar zwycięzcami konkursu ANCA Tool of the Year

2020-12-02

28 zgłoszeń, 1,2 milionów wyświetleń w mediach społecznościowych i ponad 4,5 tysiąca głosów - ANCA Tool of the Year nagradza wkład nowoczesnych narzędzi skrawających w branży produkcyjnej, chirurgii, obróbce drewna i wielu innych. Narzędzie wytwarzane przez jednego z finalistów, firmę Ocmandy, jest zastosowane w produkcji zewnętrznych profili okien muzeum Luwr w Paryżu. Konkurs ten ma na celu nagrodzenie i wyróżnienie narzędzi, które kształtują nasz świat.
poprzednia - 123456 - następna »
Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.