Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Informacje prasowe

 

WIELKI POWRÓT ALIBRE!

2017-07-20

Posiadasz starszą wersję? Skorzystaj z amnestii* i zacznij od nowa! Uzyskując odnowienie opieki technicznej i nową wersję w promocyjnej cenie jak za przedłużenie opieki technicznej

Z precyzją ku lepszym produktom

2017-07-19

Stale rosnące wymagania w kluczowych sektorach przemysłu dotyczące precyzji wykonania w zakresie mikrometrycznym stanowią motywację i wyzwanie dla dostawców rozwiązań technologicznych do zapewnienia odpowiednich możliwości obróbki szlifierskiej. Producent szlifierek Okamoto wspiera firmy z branż wykorzystujących zaawansowane technologie, takie jak przemysł motoryzacyjny, optyczny, farmaceutyczny, elektroniczny czy energetyczny, opracowując dla nich nowoczesne maszyny do maksymalnie precyzyjnej obróbki, szlifowania, polerowania oraz docierania. Z tymi efektywnymi rozwiązaniami technologicznymi produkcji Okamoto będzie się można zapoznać na targach EMO na stoisku C69 w hali nr 11.

Prima Power wprowadziła nowe rozwiązania w diagnostyce maszyn

2017-07-19

Obecnie, przedsiębiorstwa z branży przemysłowej stoją przed wyzwaniem wprowadzania coraz to nowszych rozwiązań w swoich zakładach. Jednym z nich jest Prima Power, która wdrożyła technologię Remote Care, czyli zdalny monitoring pracy maszyn. Od teraz wszystkie urządzenia producenta będą wyposażone w oprogramowania mające na celu zdalne monitorowanie pracy sprzętu. Przełoży się to nie tylko na wydajność produkcji, ale również pomoże zapobiegać nieplanowanym przerwom i przestojom w jej procesie. Takie rozwiązanie skierowane jest przede wszystkim do firm, dla których jakość i bezpieczeństwo produkcji stanowią priorytet. Zaspokajanie potrzeb klienta dzięki fachowej wiedzy i najnowocześniejszym technologiom to w dzisiejszym, dynamicznie rozwijającym się świecie obowiązek.

Skonfiguruj prowadnik oraz okablowanie online w zaledwie kilku krokach

2017-07-18

Firma igus oferuje kompleksowe konfiguratory online oraz internetowe systemy eksperckie, dzięki czemu projektowanie systemów oraz kalkulacja nie zabierają dużo czasu. Na stronie internetowej firmy igus, klienci mogą nie tylko wybrać odpowiednie przewody dla zastosowań w ruchu za pomocą wyszukiwarki produktów chainfex®, ale także, dzięki rozwiązaniu internetowemu QuickChain.100 mogą w jednej chwili skonfigurować swój własny, indywidualny system e-prowadników. Narzędzia te zapewniają wiarygodne dane dotyczące wytrzymałości e-prowadników oraz przewodów, dzięki czemu wybór najbardziej opłacalnego systemu staje się jeszcze prostsze.

Oprogramowanie CAD/DAM szyte na miarę Twoich potrzeb!

2017-07-14

W aktualnej ofercie ESPRIT aż trzy interesujące promocje, dopasowane do potrzeb naszych Klientów:
* nowa wersja specjalna Haas Special
* Esprit SinglePost
* nowa edycja ESPRIT 2017

Szlifierka Fenix ZK1 otrzymuje Złoty Medal - Wybór Konsumentów targów ITM Polska 2017

2017-07-14

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że spośród wszystkich laureatów Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich ITM Polska 2017, głosami internautów i zwiedzających, zgłoszony przez Fenix Machines Sp. z o.o. Częstochowa produkt, otrzymał to zaszczytne miano.

Przemysł 4.0 – technologie jutra w zakładach przemysłowych

2017-06-28

Zwiększenie efektywności i wydajności produkcji oraz zmniejszenie jej kosztów – to główne cele dzisiejszego przedsiębiorstwa produkcyjnego, chcącego zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku. Aby to osiągnąć, każda firma musi na bieżąco wdrażać najnowsze rozwiązania nie tylko do swojego zakładu produkcyjnego, ale i całego procesu zarządzania. Wiele z nich okazało się tak innowacyjnymi, że przyczyniły się do rewolucyjnych zmian w przemyśle nie tylko na polu gospodarczym, ale i społecznym.
poprzednia - 12 - następna »
Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.