Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

STOM 2023

Informacje prasowe

 

Doskonałe przygotowanie powłoki lakierniczej podzespołów maszyn rolniczych

2023-03-23

Maszyny rolnicze są stale narażone na trudne warunki klimatyczne i pogodowe. Z tego powodu optymalne przygotowanie powłoki lakierniczej jest niezbędne, aby maszyny mogły sprostać tak ciężkim warunkom. Wyprodukowana na zamówienie śrutownica do zawieszek z ciągłym posuwem RHBD-K 22/27-HD, zamontowana w nowej fabryce działającego na całym świecie producenta, znacząco przyczynia się do osiągnięcia tego celu.

Firma Trotec stawia na dostępność w całej Polsce

2023-03-23

W kwietniu 2023 firma Trotec organizuje dwa wydarzenia, które mają na celu dotarcie do klientów, przedsiębiorców i pasjonatów technologii laserowych w całej Polsce – wiosenną trasę laserową z urządzeniem Rayjet 50 oraz otwarcie nowego Showroomu w Bydgoszczy.

Platforma RBTX zyskuje nowego partnera w postaci wiodącego producenta cobotów Universal Robots

2023-03-22

Roboty od dawna są niezbędne w branży. Jednak w szczególności małe i średnie przedsiębiorstwa często stają przed pytaniem: jak zautomatyzować procesy w sposób opłacalny i przy niewielkim wysiłku? Od 2019 platforma igus RBTX, która łączy dostawców i użytkowników robotyki, oferuje proste i niedrogie rozwiązania. Obecnie, RBTX współpracuje również z Universal Robots — jednym ze światowych liderów rynku lekkich robotów przemysłowych i współpracujących.

EuroSkills Gdańsk 2023

2023-03-22

EuroSkills Gdańsk 2023 to ósma edycja odbywającego się co dwa lata konkursu EuroSkills – największego w Europie wydarzenia związanego z kształceniem zawodowym i doskonaleniem umiejętności. Odbywający się co dwa lata i organizowany przez WorldSkills Europe wraz z 32 krajami członkowskimi, EuroSkills gromadzi setki młodych profesjonalistów z krajów całej Europy, którzy rywalizują o szansę zostania najlepszym w Europie w wybranej przez siebie umiejętności.

FANUC Polska zaprasza na XVI edycję Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL

2023-03-21

Podczas zbliżających się targów Stom – Tool firma FANUC zaprezentuje wyjątkowe aplikacje doskonale wpisujące się w aktualne wyzwania rynkowe. Dzięki takim rozwiązaniom producenci zyskują nowe możliwości podnoszenia efektywności, lepszego wykorzystania zasobów, w tym pracowników, surowców i energii, a w efekcie ograniczania kosztów wytwarzania.

Oszczędzanie wody także może przynosić zyski

2023-03-21

Optymalizacja procesów i maksymalne oszczędzanie zasobów naturalnych oznacza nie tylko lepszą realizację zasady zrównoważenia, ale także większą efektywność ekonomiczną. Zyskuje na tym nie tylko dostawca, ale także klienci i środowisko.

DMG MORI: ZAPRASZAMY NA TARGI STOM-TOOL W KIELCACH

2023-03-17

W dniach od 28 do 31 marca 2023 roku podczas targów STOM-TOOL w Kielcach zaprezentujemy Państwu najnowsze technologie i rewolucyjne innowacje z branży. Przedstawimy Państwu również nasze elastyczne rozwiązania z zakresu automatyzacji oraz cyfryzacji.
poprzednia - 12345 - następna »
Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.