Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

HURCO VinMax
HURCO VinMax

Aktualności

 

Targi nie do podrobienia

2017-09-07

Świat maszyn i urządzeń do obróbki mechanicznej mocno się zmienia. Aby za tymi zmianami nadążyć, poszerzać wiedzę i w przyszłości móc korzystać z najnowszych technologii należy wybrać się na 22. Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL®. Długa lista branżowych nowości oraz bogaty program towarzyszący z udziałem cenionych ekspertów generuje ogromne zainteresowanie tysięcy profesjonalistów – przedsiębiorców, wykorzystujących technologie obróbki metali w procesach produkcyjnych.

Warsaw Industry Week

2017-09-06

Zeszłoroczna, edycja targów Warsaw Industry Week- Miedzynarodowych Targów Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych spotkała się z doskonałym oddźwiękiem w branży przemysłowej. W czasie imprezy zaprezentowały się wszystkie gałęzie sektora gospodarki: maszyny i narzędzia do obróbki metalu, drewna, przetwórstwa tworzyw sztucznych, automatyzacja i robotyzacja procesów przemysłowych. Nie zabrakło oprogramowania, metrologii przemysłowej, cięcia i szlifowania a także firm z sektora badań i rozwoju czy BHP.

Targowa premiera - FASTENER POLAND

2017-09-05

Przed nami wydarzenie, jakiego w Polsce i całej Europie Środkowo-Wschodniej jeszcze nie było. Targi w Krakowie wraz z ELAMED – wydawcą czasopisma FASTENER w dniach 28-30 listopada w EXPO Kraków zorganizują premierowe Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND. Polska jest piątym producentem elementów złącznych w Europie. Do tej pory przedstawiciele tego niezwykle szybko rozwijającego się sektora gospodarki nie mieli swojego targowego miejsca spotkań. Zainteresowanie nim na niespełna trzy miesiące przed inauguracją jest bardzo duże, spośród do tej pory zgłoszonych firm ponad 60% pochodzi spoza naszego kraju!

TOOLEX - narzędzie biznesowego sukcesu!

2017-09-04

Do Jubileuszowej 10. edycji Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX 2017 pozostał zaledwie miesiąc. W dniach 3-5 października 2017 w sosnowieckim Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia odbędą się także Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo oraz Targi Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów WIRTOTECHNOLOGIA. Takie połączenie różnych tematów targowych tworzy doskonałą platformę wymiany informacji, doświadczeń i opinii oraz daje możliwość spotkań i pozyskania zamówień w jednym miejscu i czasie.

Nowości Firmy WALTER i EWAG na targach EMO 2017

2017-08-29

Światowe premiery: nowej maszyny do erodowania i szlifowania 2 w 1 HELITRONIC VISION DIAMOND 400 L, nowego podajnika Top Loader, HELITRONIC TOOL STUDIO 3.0, Demonstracja pomiaru otworów na chłodziwo w narzędziach, Maszyny Laser Line Precision, Szóstej osi dla maszyny COMPACT LINE, Doświadczenie wirtualnej rzeczywistości, System pomiaru wideo

DeburringEXPO - bogactwo innowacji

2017-08-18

W dniach 10 do 12 października 2017 r. w centrum targowym w Karlsruhe w południowych Niemczech około 150 wystawców DeburringEXPO zaprezentuje szerokie spektrum rozwiązań dla zadań związanych z gratowaniem, zaokrąglaniem i precyzyjną obróbką powierzchni. Oprócz produktów prezentowanych przez firmy z 16 różnych krajów, odbędzie się również trzydniowe forum ekspertów. Daje to profesjonalnym zwiedzającym możliwość zapoznania się w symultanicznych prezentacjach (niemiecki <> angielski) z nowatorskimi osiągnięciami, praktycznymi przykładami i rozwiązaniami benchmarkowymi.

Ambitnie w przyszłość

2017-07-17

W tym roku parts2clean odbędzie się w centrum wystawowym w Stuttgarcie w południowych Niemczech w dniach od 24 do 26 października. Pomimo, że odbędzie się ono za około cztery miesiące, wiodące międzynarodowe targi części przemysłowych i czyszczenia powierzchni 2017 planują jedno z największych wydarzeń w ich 14-letniej historii. To obraz wyłaniający się z najwyższego jak do tej pory zaobserwowanego zainteresowania wystawców.

DeburringEXPOEXPO - Innowacyjne rozwiązania

2017-06-27

Coraz większą uwagę zwraca się na gratowanie, zaokrąglanie i wykończenie powierzchni dzięki wysoce wymagającym specyfikacjom w odniesieniu do tolerancji i jakości powierzchni przy produkcji elementów precyzyjnych. Wraz ze 125 wystawcami, którzy zarezerwowali stoiska (na15 czerwca 2017 r.), DeburringEXPO zaprezentuje na światowym poziomie kompleksową ofertę w dziedzinach obejmujące innowacje, dalszy rozwój i sprawdzone rozwiązania.

Raport końcowy ITM Polska 2017

2017-06-27

Podsumowań ciąg dalszy. Targi ITM Polska wraz z targami 3DSolutions, Modernlog i Subcontracting tworzą największe i najważniejsze wydarzenie dedykowane branży przemysłowej. Przygotowany raport graficzny zawierający konkretne dane liczbowe, w bardzo jasny i wyraźny sposób potwierdza powyższe stwierdzenie.
Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.