Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Aktualności

 

TOOLEX – wspólnie napędzamy gospodarkę!

2020-09-25

Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX oraz Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo odbędą się zgodnie z planem, w dniach 29 września - 1 października 2020r. Pomimo niesprzyjających warunków w Expo Silesia zaprezentują się firmy z ofertą obrabiarek, narzędzi oraz technologiami wspomagającymi obróbkę.

Regionalna Rada Przemysłu Przyszłości

2020-09-25

Znamy już grono ekspertów, którym została powierzona ambitna misja działania w ramach powołanej 21 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich pierwszej Regionalnej Rady Przemysłu Przyszłości.

Przemysł potrzebuje spotkań takich jak Targi STOM

2020-09-25

Mniejsze niż zazwyczaj, ale tak samo efektywne wystawy przemysłowego cyklu spod znaku STOM w roku pandemii udowodniły, że biznesowe spotkania każdej branży są niezbędne.

PLASTPOL – cała branża w jednym miejscu

2020-09-23

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL wyjątkowo odbędą się między 6 a 8 października. Nowością będzie strefa BioTworzyw, a seminarium techniczne PLASTECH INFO tradycyjnym elementem spotkania.

PRZEMYSŁOWA WIOSNA jesienią potrzebna jak nigdy

2020-09-22

Cykl przemysłowych wystaw spod znaku STOM odbywających się w Targach Kielce w marcu z roku na rok coraz mocniej potwierdza rangę wydarzenia w globalnym przemyśle. W roku pandemii, kryzysu i osłabienia światowej gospodarki biznesowe spotkania, wyjątkowo przeniesione na wrzesień mogą okazać się kołem zamachowym dla wielu branż.

EuroBLECH Digital Innovation Summit 2020

2020-09-17

Organizowany online w dniach 27-30 października 2020 r. EuroBLECH Digital Innovation Summit stanowi długo oczekiwane wydarzenie handlowe i sieciowe dla globalnej społeczności zajmującej się obróbką blach, prezentujące szeroki program dla profesjonalistów z branży, w tym wirtualne prezentacje produktów, seminaria internetowe ekspertów i mnóstwo kojarzeń.

Przemysłowa wiosna w tym roku jesienią

2020-09-16

Cykl wystaw spod znaku STOM wraz z towarzyszącymi wydarzeniami cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno wystawców jak i zwiedzających z Polski i zagranicy. Wraz z „Przemysłową Wiosną” wracamy z premierowymi produktami.

Przemysł powalczy o kontrakty podczas Targów ITM

2020-09-14

W związku z sytuacją epidemiologiczną, wiodące w tej części Europy targi przemysłowe ITM Industry Europe zostały przeniesione z czerwca i odbędą się w dniach 3 – 6 listopada br. w Poznaniu. W odpowiedzi na wyzwania, z którymi aktualnie mierzy się branża – podczas towarzyszącemu targom Kongresowi „Industry NEXT. The New Reality”

DeburringEXPO - Międzynarodowe miejsce spotkań

2020-09-11

Rynki, łańcuchy dostaw, technologie i procesy produkcyjne ulegają zmianom. Całe sektory dostosowują się do zaistniałej sytuacji. Ta transformacja sprawia, że coraz ważniejsze jest, aby firmy zademonstrowały swoją obecność i działały jako dostawcy rozwiązań. Jeśli chodzi o gratowanie i produkcję związaną z precyzyjnym wykończeniem powierzchni, nie da się obejść bez targów DeburringEXPO.

Taiwan Excellence Plastic & Rubber Machinery

2020-09-10

Globalna produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych nieustannie rośnie ze względu na wzrost popytu na samochody, elektronikę użytkową, artykuły medyczne, opakowania i wiele innych. To z kolei napędza popyt na maszyny.
poprzednia - 12 - następna »
Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.