Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Aktualności

 

Europa jutra. Silna, czyli jaka? XXIX Forum Ekonomiczne

2019-08-09

Jeśli początek września, to Forum Ekonomiczne. Jeśli Forum Ekonomiczne, to Krynica. Od dwudziestu dziewięciu lat to najważniejsze spotkanie politycznych i ekonomicznych elit Europy Środkowo-Wschodniej. W tym roku hasło przewodnie konferencji brzmi – „Europa jutra. Silna, czyli jaka?”

Automatyzacja i cyfryzacja w Hali 2

2019-08-05

Aktywne kształtowanie przyszłości cyfrowej: obrabiarki high-tech oferujące stałą łączność, portal dla klientów my DMG MORI, zorientowane na klienta rozwiązania automatyzacji i WYTWARZANIE PRZYROSTOWE na stoisku DMG MORI na targach EMO.

ITM Industry Europe – targi ery cyfrowej

2019-08-04

Silnej pozycji w branży przemysłowej nie buduje się szybko. To lata ciężkiej pracy opartej na wnikliwych analizach rynku, biznesowych relacjach i zaufaniu. Grupa MTP organizując od kilku dekad targi przemysłowe, stworzyła w Poznaniu centrum światowych trendów tego sektora.

Program wspierający parts2clean

2019-07-23

Odpowiednio wyczyszczone części i komponenty są podstawowym wymogiem w każdej gałęzi przemysłu, aby zapewnić integralność dalszych procesów i bezproblemową funkcjonalność produktu. Parts2clean w Stuttgarcie podkreśla różne opcje optymalizacji procesów. Specjalne wyświetlacze i program forum zapewniają uczestnikom cenne informacje i wiedzę na wiodących międzynarodowych targach części przemysłowych i czyszczenia powierzchni.

Gestalt Robotics automatyzacja przemysłu

2019-07-19

Poszukiwane są start-upy. Wiele znanych firm stara się nawiązać z nimi kontakt i / lub zainwestować w nie. Thomas Staufenbiel, jeden z trzech założycieli Gestalt Robotics GmbH w Berlinie, jest tak poszukiwanym biznesmenem.

Mistrzowie Jakości Komponentów

2019-07-11

Nie ma wątpliwości, że cechy takie jak części bez zadziorów, wykończenie powierzchni i czystość mają decydujący wpływ na jakość komponentów. DeburringEXPO prezentuje oferty w skoncentrowany i wszechstronny sposób, który nie ma sobie równych w żadnym innym wydarzeniu. Targi odbędą się w Centrum Wystawowym w Karlsruhe w dniach 8-10 października 2019r., zapewnią również cenne know-how na dwujęzycznym forum ekspertów.

Postaw na AMB 2020

2019-07-09

Okres rejestracji na AMB 2020 zakończył się 30 czerwca 2019 r. Zespół projektowy zaczyna teraz analizować otrzymane formularze rejestracyjne i przygotowuje pierwsze propozycje rozmieszczenia stoisk wystawowych.

Region ASEAN koncentruje się na przemyśle obrabiarkowym

2019-07-02

Pod hasłem „German High Tech in Metal Working” około 50 niemieckich firm zaprezentuje się na Metalex, największych targach obróbki metali w regionie ASEAN.

15-lecie SCHUNK Polska

2019-06-28

Wizje zaczynają się od pytań. Najważniejsze dla nas jest to, co możemy zrobić lepiej, by wcielić w życie innowacyjne pomysły, osiągnąć poprawę jakości produkcji i wydajności i tym samym wzmocnić pozycję rynkową naszych Klientów. Im lepiej dla Państwa – tym lepiej dla nas.

Inteligentne oprogramowanie na EMO Hannover

2019-06-13

Celem AMendate GmbH z Paderborn jest przeniesienie produkcji addytywnej na wyższy poziom. Nowa firma planuje przygotować swoje najnowsze oprogramowanie na czas targów EMO w Hanowerze, gdzie zaprezentuje swoją innowację na wspólnym stoisku start-up.
poprzednia - 12 - następna »
Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.