Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

METAV 2020
METAV 2020

Aktualności

 

The future is cyber-physical

2020-01-21

Podobnie jak wiele udanych seriali telewizyjnych, przemysł rozwija się dzięki innowacjom opartym na sukcesach poprzedników. Dotyczy to zwłaszcza przemysłu technologii mocowania, którego produkty przekształcają się obecnie w urządzenia cyberfizyczne.

DMG MORI: Open House Pfronten

2020-01-13

„Nadal pędzimy z pełną prędkością!”, a DMG MORI dotrzymuje słowa! Lider światowego rynku zaprezentuje pierwsze, najświeższe wyniki w nowym roku podczas Open House we Pfronten. W centrum uwagi: zintegrowane koncepcje cyfryzacji, pionierskie technologie produkcyjne i inteligentne rozwiązania automatyzacyjne.

Komponenty Industry 4.0 zmieniają obrabiarki i ich otoczenie

2020-01-10

Pierwsza edycja „mav Innovationsforum Düsseldorf” odbędzie się 12 marca 2020 r. przy wsparciu VDW (Stowarzyszenie Niemieckich Producentów Obrabiarek) w ramach METAV 2020.

Rozwiązania wyznaczające trendy dla procesów zrównoważonego malowania

2020-01-08

Cyfryzacja, indywidualizacja i ochrona klimatu to megatrendy, które stanowią wyzwanie dla malarni, warsztatów lakierniczych i firm oferującymym malowanie. Targi PaintExpo oferować będą niezrównaną na skalę światową ofertę rozwiązań.

Global Industrie 2020 staje się zielony

2020-01-08

W świecie doświadczającym poważnych wstrząsów profesjonaliści z branży bardziej niż kiedykolwiek mają do odegrania kluczową rolę. Kształtowanie przyszłości przemysłu oznacza refleksję nad jego wpływem na planetę i codzienne życie milionów osób.

OPC UA ułatwia życie technikom pomiarowym

2019-12-20

Niezastrzeżony standard komunikacyjny OPC UA (Open Platform Communications Unified Architecture) rozwija się obecnie w szybkim tempie, ponieważ otwarta platforma ułatwia integrację nowych maszyn i urządzeń z produkcją.

E-trendów w logistyce już nie zatrzymamy

2019-12-16

Według raportu Statista Digital Market Outlook, Polska plasuje się na 13. miejscu wśród najszybciej rosnących rynków e-commerce na świecie. Z tak dynamicznym wzrostem tego nowoczesnego kanału sprzedaży wiążą się także zmiany w strukturze operacji logistycznych.

Olga Tokarczuk odebrała Literacką Nagrodę Nobla

2019-12-11

W sztokholmskiej filharmonii odbyła się ceremonia wręczenia Nagród Nobla, podczas której Olga Tokarczuk - piąta polska laureatka w dziedzinie literatury - odebrała dyplom i złoty medal z rąk króla Karola XVI Gustawa. Tokarczuk otrzymała Literacką Nagrodę Nobla za 2018 r.

Wiodące targi w Europie

2019-12-02

Zapraszamy polskich przedsiębiorców do udziału w kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Technologii i Automatyzacji Produkcji Intec oraz Międzynarodowych Targów Poddostawców Zuliefermesse, które odbędą się w dniach od 2 do 5 marca 2021 roku.

Formujemy przyszłość

2019-11-29

Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM® organizowane w Bydgoszczy to fenomen, który nie tylko pomaga wystawcom w promocji produktu i firmy, ale i wpływa korzystnie na rozwój gospodarczy całego regionu. Kolejna, czwarta już edycja odbędzie się w dniach 3-5 marca 2020 roku w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym.
poprzednia - 12 - następna »
Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.