Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Datacomp
Datacomp

Aktualności

 

Tradycja i prestiż - XXII edycja Targów EUROTOOL®

2017-11-20

Do rozpoczęcia jednego z najważniejszych spotkań branży obróbki pozostały niespełna dwa tygodnia. Tylko do 24 listopada możliwa jest bezpłatna rejestracja on-line. Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL® odbędzie się w dniach 28-30 listopada 2017 r. w EXPO Kraków.

PaintExpo - w kierunku rekoredowych liczb

2017-11-20

W przypadku procesów malowania i powlekania, zakłady lakiernicze i firmy prowadzące wewnętrzne operacje lakiernicze na całym świecie stoją przed wyzwaniem zmniejszenia kosztów, a jednocześnie podnoszeniem jakości, wydajności, elastyczności i trwałości proces malowania.

TARGI ELEMENTÓW ZŁĄCZNYCH FASTENER POLAND

2017-11-09

W dniach 28-30 listopada w EXPO Kraków odbędą się premierowe na polskim rynku Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND. Wśród 100 Wystawców zobaczymy producentów i dystrybutorów z Belgii, Chin, Czech, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Polski, Słowenii, Tajwanu, Turcji, USA, Wielkiej Brytanii oraz Włoch.

Warsaw Industry Week

2017-10-30

Rewolucja przemysłowa na świecie, także w Polsce, staje się faktem. Już po raz drugi przedstawiciele branży przemysłowej spotkają się na Targach Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week 14-16 listopada, w Ptak Warsaw Expo, by rozmawiać o rozwoju Przemysłu 4.0., który w bardzo szybkim tempie zmienia otaczający nas świat.

AMB 2018 - cyfrowa droga

2017-10-27

Obecne badania dowodzą, że firmy niemieckie widzą większe możliwości w digitalizacji. Badani decydenci są optymistami i twierdzą że sektor Industry 4.0 pomoże im osiągnąć większą sprzedaż, a jednocześnie obniżyć koszty. Firmy badane oczekują wzrostu sprzedaży i oszczędności w ciągu trzech lat o średnio ponad 10 procent, zwłaszcza ze względu na wyższą wydajność pracowników i poprawę efektywności maszyn.
Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.