Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Aktualności

 

Formujemy przyszłość

2019-11-29

Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM® organizowane w Bydgoszczy to fenomen, który nie tylko pomaga wystawcom w promocji produktu i firmy, ale i wpływa korzystnie na rozwój gospodarczy całego regionu. Kolejna, czwarta już edycja odbędzie się w dniach 3-5 marca 2020 roku w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym.

 

Formujemy przyszłość

4. Targi INNOFORM® w Bydgoszczy ponownie wskażą kierunki rozwoju branży

W mieście swoją siedzibę ma 190 przedsiębiorstw zajmujących się przetwórstwem tworzyw sztucznych i ok. 30 narzędziowni. Zatrudnienie znajduje łącznie ok. 4000 osób i wciąż rośnie zapotrzebowanie na nowych wykwalifikowanych pracowników. Wraz z rozwojem firm, rozwijają się targi, które pozwalają na integrację branży, wymianę kontaktów i budowę trwałych relacji. W ciągu trzech dni można pozyskać nowych Klientów - decydentów, którzy przyjeżdżają w konkretnym celu: poznać nowości i wdrożyć je w swojej firmie, uzupełnić park maszynowy i nawiązać współpracę z podwykonawcami. - W zeszłym roku byliśmy na Targach INNOFORM® po raz pierwszy. Po wydarzeniu, w przeciągu 2-3 miesięcy, udało się sfinalizować kontrakty na sprzedaż 3 maszyn! Zalążek tych rozmów pojawił się tu, na targach. Czułem, że ta edycja już od pierwszej minuty trwania będzie bardzo udana. Nie pomyliłem się -  na naszym stoisku cały czas mieliśmy Klientów. Co więcej, spotkaliśmy takie firmy, których nie spotkalibyśmy nigdzie indziej! – podsumował minioną edycję Mateusz Haberski z firmy HIGH TECHNOLOGY MACHINES Sp. z o.o.

Z każdym dniem lista wystawców rośnie. Swój udział potwierdziły takie firmy jak: ANDRYCHOWSKA FABRYKA MASZYN DEFUM S.A., A. MARCINIAK OT, CT MACRO, EMUGE-FRANKEN TECHNIK, CBT POLSKA, FANUC POLSKA, FORMTECH,  GLAMAR, HALBRONN SAS, INAUTOM POLAND, INTEGRA TOOLS, KIPP, KNARR, MEUSBURGER, MILAR, MOLDE MATOS, STÄUBLI ŁÓDŹ, SUMARIS, TENACO, TRANSCORN. 

Wystawcy zaprezentują m.in.: narzędzia specjalne, narzędzia skrawające do obróbki metali, wykrojniki, tłoczniki, technologie, obrabiarki i urządzenia do obróbki ubytkowej, technologie, urządzenia i materiały do inżynierii odwrotnej, przyrządy i urządzenia kontrolno-pomiarowe, wyposażenie zakładów przemysłowych i wiele więcej. 

W programie towarzyszącym nie mogło zabraknąć cieszącej się niesłabnącą popularnością Giełdy Kooperacyjnej, która jest idealnym miejscem do podejmowania biznesowych rozmów i ich finalizacji. Każdego roku zainteresowanie budzi Strefa Usług Przemysłowych - specjalnie przygotowana część wystawy, skierowana do firm podwykonawczych, chcących pozyskać nowe zlecenia. 

W młodości siła, dlatego program targów tworzony jest również z myślą o tych, którzy swoją przygodę z branżą dopiero rozpoczynają.  – Zawsze chętnie witamy uczniów i studentów, którzy na targach mają możliwość poznania nowych technologii i zobaczenia w praktyce tego, o czym uczą się w trakcie zajęć szkolnych. Z czasem osoby te same znajdą zatrudnienie w firmach wystawców lub może założą własną działalność. Od pierwszej edycji targów organizujemy zwiedzanie wystawy ze specjalistami, którzy pokazują uczniom najciekawsze maszyny i dzielą się wiedzą – powiedziała Beata Łoś, Komisarz Targów. 

Tak jak region kujawsko-pomorski jest liderem w wytwarzaniu narzędzi na światową skalę, tak Międzynarodowe Targi Kooperacji Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM® są numerem jeden wśród wydarzeń o tej tematyce w naszym kraju. Już dziś warto zarezerwować sobie czas, aby w marcu odwiedzić Bydgoszcz. 

Więcej informacji na www.innoform.pl

 

 
 
Źródło: Targi w Krakowie
 
Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.