Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Top

Aktualności

 

Nowa data Targów METAV

2020-03-15

METAV 2020 został przełożony na marzec 2021 r. Targi odbędą się w dniach 23 do 26 marca 2021 r.

 

Nowa data METAV została ustalona

Międzynarodowe Targi Technologii Obróbki Metali odbędą się w przyszłym roku

METAV 2020 został przełożony na marzec 2021 r. Targi odbędą się w dniach 23 do 26 marca 2021 r. „Bardzo się cieszymy, że tak szybko ustaliliśmy nową datę wspólnie z naszym partnerem, Messe Düsseldorf” mówi Dr. Wilfried Schäfer, dyrektor zarządzający organizatora METAV VDW (stowarzyszenie niemieckich producentów obrabiarek).

Po tym, jak METAV 2020, który pierwotnie miał odbyć się w dniach 10–13 marca br., musiał zostać przełożony z powodu epidemii koronawirusa, tym ważniejsze było dla organizatorów szybkie znalezienie daty zastępczej, aby wystawcy mogli bezpiecznie zaplanować swoje uczestnictwo. „Nie było to takie łatwe, ponieważ cały kalendarz targów musiał zostać ponownie posortowany z powodu wielu odwołań targów i ich odroczenia”, mówi Schäfer. Można być optymistą, że problem z koronawirusem zostanie rozwiązany na początku 2021 r. Istnieją również uzasadnione oczekiwania, że gospodarka osiągnie lepsze wyniki na początku przyszłego roku. Inżynieria mechaniczna, jako jedna z najważniejszych gałęzi przemysłu dla branży obrabiarek, zakłada silne ożywienie popytu na przezwyciężenie kryzysu koronowego. 

„Wszystkie umowy z około 460 wystawcami METAV zachowują ważność na nową datę”, potwierdza dyrektor zarządzający VDW Schäfer. W 2021 r. METAV będą najważniejszymi targami obróbki metali w pierwszej połowie roku i nadadzą tempo decyzjom inwestycyjnym na rynku niemieckim, w szczególności w krajach Beneluksu. Franz-Xaver Bernhard, dyrektor zarządzający długoletniego wystawcy METAV Hermle AG w Gosheim, również to zakłada. „Oczekujemy, że sytuacja gospodarcza ulegnie znacznej poprawie w ciągu jednego roku i że METAV w marcu 2021 r. będzie dobrą platformą do ponownego zaspokojenia rosnącego popytu.” A Hans-Jürgen Büchner, dyrektor zarządzający Iscar Germany GmbH w Ettlingen, mówi: „Będziemy również na METAV w 2021 r."

 
Źródło: Messe Düsseldorf
 
Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.