Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Aktualności

 

Przemysłowa wiosna w tym roku jesienią

2020-09-16

Cykl wystaw spod znaku STOM wraz z towarzyszącymi wydarzeniami cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno wystawców jak i zwiedzających z Polski i zagranicy. Wraz z „Przemysłową Wiosną” wracamy z premierowymi produktami.

 

Przemysłowa wiosna w tym roku jesienią

Cykl wystaw spod znaku STOM wraz z towarzyszącymi wydarzeniami cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno wystawców jak i zwiedzających z Polski i zagranicy. Wraz z „Przemysłową Wiosną” wracamy z premierowymi produktami, po nagrody targowe, na spotkania, po nowe kontakty biznesowe, szukać kontrahentów, ciekawi tego, co u konkurencji. Wracamy do miejsc, w których początek ma nasz sukces. Wracamy na targi!

 

Debiut roku!

Bogatą ofertę cyklu uzupełni kolejne specjalistyczne wydarzenie Targi Technologii i Komponentów Łącznych i Mocujących STOM-FIX. 

W zakresie branżowym wystawy pojawią się m. in.: 

* łączniki i mocowania przemysłowe * mocowania konstrukcyjne * systemy montażu i instalacji * technologia produkcji elementów złącznych * usługi

 

Opinie wystawców  

Ten rok jest wyjątkowo trudny dla całego biznesu w Polsce i na świecie. Pomimo przeciwności mocno wierzymy w dalszy dynamiczny rozwój naszej gospodarki i chcemy aktywnie uczestniczyć w tym procesie. Targi STOM w Kielcach to miejsce, z którego zawsze wyjeżdzamy z wieloma podpisanymi kontraktami i owocnie nawiązanymi nowymi relacjami. Obecna sytuacja pokazuje jak bardzo nasz kraj potrzebuje robotyzacji, dlatego tym bardziej zapraszamy wszystkich na Targi STOM-ROBOTICS. 

Artur Wojewoda 
Prezes Zarządu Yaskawa Polska Sp. z o.o.

 

Moja firma bierze udział w Targach STOM, gdyż jest to dla nas najważniejsze wydarzenie branżowe w roku. Targi to świetna okazja do bezpośredniego spotkania z Firmami zainteresowanymi ofertą oraz do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. W targach uczestniczymy już kilka lat i za każdym razem jesteśmy zadowoleni z ilości osób odwiedzających nasze stoisko oraz z samego poziomu organizacji wydarzenia.

Karolina Zych-Masłyk 
Marketing Manager SOLIDEXPERT Polska Sp. z o.o. Sp.k.

 

Bierzemy udział w tym wydarzeniu, ponieważ doceniamy znaczący wzrost znaczenia Polski w branży europejskich producentów konstrukcji stalowych. Polska jest i była bardzo dobrym rynkiem dla Ficep w ostatnich latach, nawet biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia (wirus). Stale posiadamy informacje o nowych maszynach, opcjach i rozwoju, którymi możemy się podzielić z naszymi (potencjalnymi) klientami. 

Alina Daniela Moldovan 
Marketing & Communication FICEP S.p.a.

 

Jesteśmy na targach STOM, bo targi to najlepsze miejsce do tego żeby móc znów zobaczyć się z Państwem! Przemysł będzie się rozwijał tylko wtedy, kiedy będziemy mogli mieć z Klientami bezpośredni kontakt. Takie możliwości zawsze dawały targi. Do zobaczenia w Hali E Stoisko 25

Anna Świtała
Dyrektor Generalny DIG Świtała Sp. z o.o.

 

Obszary tematyczne Przemysłowej Wiosny

 

  • STOM-TOOL: narzędzia i maszyny do obróbki metali
  • STOM-BLECH & CUTTING: obróbka i cięcie blach
  • STOM-ROBOTICS: roboty przemysłowe, oprogramowanie innowacyjne technologie
  • STOM-LASER: najnowsze technologie laserowe
  • STOM-FIX: komponenty łączne i mocujące
  • SPAWALNICTWO: urządzenia i technologi spawalnicze
  • TEiA: elektronika i automatyka
  • WIRTOPROCESY: technologie projektowania i tworzenia prototypów
  • DNI DRUKU 3D: urządzenia i technologa dla druku

 

Masz pytanie? Napisz do Nas.

Piotr Pawelec
Menedżer Projektu
tel 41 365 12 20 
kom 48 606 447 384 
 
Piotr Odzieme
Zastępca 
tel 41 365 13 34 
kom 48 797 339 397

 

Do zobaczenia w Kielcach.

 

 

Źródło: Targi Kielce S.A. 

 

Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.