Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Informacje prasowe

 

LTA zapewnia wsparcie dzięki kompleksowej wiedzy specjalistycznej PRAWDZIWYCH PROFESJONALISTÓW ZAWSZE POD RĘKĄ

2020-03-11

LTA ceni sobie kontakt z klientem poprzez rozwój rozwiązań fi ltracyjnych dostosowanych do jego potrzeb i wymagań, a także skuteczne wsparcie posprzedażowe. Profesjonalne wsparcie i kompleksowa obsługa świadczone przez pracowników serwisowych LTA zapewniają najlepszą możliwą dostępność systemów fi ltracji. Zapobiegawcze harmonogramy konserwacji oferują najlepsze procedury utrzymania najwyższego bezpieczeństwa operacyjnego, które pomogą uniknąć produkcyjnych przestojów i wydłużyć żywotność systemów.

 

LTA zapewnia wsparcie dzięki kompleksowej wiedzy specjalistycznej PRAWDZIWYCH PROFESJONALISTÓW ZAWSZE POD RĘKĄ

Sieć partnerów serwisowych LTA stanowi podstawę szybkich i skutecznych prac konserwacyjnych, przeglądów, napraw i wymiany części zamiennych. Partnerzy serwisowi wybrani przez LTA Lufttechnik GmbH zapewniają usługi najwyższej jakości według standardów branży.

Inteligentna koncepcja konserwacji jest kluczem do wysokiej wydajności i maksymalnej dostępności. Konserwacja LTA obejmuje gruntowne czyszczenie i kontrolę niezbędnych elementów mechanicznych i elektrycznych, komponentów, osprzętu i wyposażenia bezpieczeństwa. Po konserwacji, testy przeprowadzone na urządzeniu weryfikują działanie systemu. Następnie urządzenie kierowane jest do eksploatacji i przygotowywany jest raport wydajności. W ramach umowy serwisowej (w ramach usług pakietowych) kontrole konserwacji zapobiegawczej są przeprowadzane zgodnie z ustalonym harmonogramem. Te regularne kontrole zapewniają najwyższe możliwe bezpieczeństwo operacyjne, pozwalające uniknąć w ten sposób przestojów produkcyjnych i wydłużające żywotność.

KORZYŚCI:

  • Sieć wykwalifikowanego personelu serwisowego
  • Wyjątkowa dostępność i bezpieczeństwo obsługi
  • Niskie koszty organizacyjne przy przewidywalnych kosztach

 

Grupa JUNKER
Grupa JUNKER z siedzibą w Nordrach w Niemczech jest światowym liderem w produkcji szybkich szlifierek CBN. Blisko 1500 pracowników na całym świecie utrzymuje przewagę technologiczną firmy. Renomowane firmy motoryzacyjne i ich dostawcy, a także producenci narzędzi i inne branże ufają innowacyjnym koncepcjom szlifowania JUNKER. Niezależnie od tego, czy chodzi o produkcję masową, czy w małych seriach, szlifierki JUNKER działają precyzyjnie, ekonomicznie i niezawodnie.
Oprócz Erwin JUNKER Maschinenfabrik GmbH, LTA Lufttechnik GmbH i ZEMA Zselics, Ltda. należą również do grupy JUNKER. LTA Lufttechnik GmbH produkuje systemy filtracji powietrza i ochrony przeciwpożarowej dla handlu i przemysłu. ZEMA uzupełnia grupę jako specjalista do mielenia korundu.

 

Źródło: Erwin Junker Maschinenfabrik GmbH

 

Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.