Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Top

Informacje prasowe

 

Najnowszy eRs Cloud, czyli pełna kontrola nad pracą wycinarki laserowej i strategiczne dane dzięki funkcjonalnym raportom, od EAGLE

2021-04-06

EAGLE, wypuszcza na rynek najnowszą wersję systemu raportującego eRs Cloud, dzięki któremu wgląd w szeroki zakres danych z maszyny będzie możliwy z każdego zakątka świata. Wystarczy laptop lub smartfon wraz z dostępem do Internetu, aby uzyskać podgląd wartościowych danych swojej wycinarki laserowej, przedstawionych w formie personalizowanych raportów.

 

Najnowszy eRs Cloud, czyli pełna kontrola nad pracą wycinarki laserowej i strategiczne dane dzięki funkcjonalnym raportom, od EAGLE

Dokonując zakupu wycinarki laserowej, przedsiębiorcy decydują się na kosztowną inwestycję. Nie dziwi więc fakt, że chcieliby w 100% wykorzystać możliwości swojej maszyny. Dokładnie tym kierowali się projektanci najnowszego systemu EAGLE – eRs Cloud. Czas cięcia, status maszyny, informacje o wykonanych programach, procentowe zużycie gazów, czy działalność operatora to tylko niektóre z wielu dostępnych w systemie danych. Znajdziemy w nim dwie wersje raportów: statyczne oraz dynamiczne. Pierwsze z nich są dostępne wraz z rozbudowanymi, szczegółowymi opisami i mogą być wysyłane mailowo pod wskazane adresy, cyklicznie i automatycznie. Z kolei możliwość tworzenia własnych dynamicznych dashboardów pozwala na dowolną konfigurację raportów, a co za tym idzie na wielowymiarową analizę zarówno graficzną jak i analityczną. Opcja exportu danych do popularnych formatów stanowi dodatkową korzyść.

Przejrzysty i elastyczny w obsłudze interfejs to wielka zaleta tego systemu. - Projektując najnowszą wersję eRs Cloud kierowaliśmy się przede wszystkim tym, aby dostęp do danych odbywał się w czasie rzeczywistym, ale równie ważne było dla nas to, aby był on jak najbardziej elastyczny. Chcieliśmy dać użytkownikom możliwość jak największej personalizacji raportów - mówi Grzegorz Kisielewicz, Product Manager w EAGLE.

System eRs Cloud posiada szerokie możliwości w zakresie porównywania danych. Dla przykładu przygotowane w formie dynamicznego dashboardu dane z liczników maszyn można skonfrontować choćby dla ilości wymiany stołów, czy porównania czasu emisji wiązki. Z kolei Pivot, czyli tabela przestawna online pozwala na dokonanie bieżącej analizy wykonywanych programów z podziałem na czas, operatorów i maszyny. 

- Decydując się na korzystanie z eRs Cloud klient oprócz pełnej kontroli nad pracą maszyny i operatorów, zyskuje interaktywne, w pełni konfigurowalne narzędzie zapewniające dostęp do danych w czasie rzeczywistym, co dziś, w dobie pracy zdalnej jest szczególną wartością. Dane, które pozyskuje z maszyny w formie raportów to strategiczne informacje, które umiejętnie wykorzystane pozwolą mu na optymalizację kosztów, zwiększenie wydajności, ale również określenie trendów produkcyjnych – dodaje Kisielewicz.

System jest dostępny w czterech wersjach różniących się od siebie stopniem zaawansowania. Posiada trzy poziomy dostępu: właściciela, menadżera i technologa. Może być stosowany dla wszystkich wycinarek laserowych EAGLE, również tych, działających już u klientów, a także dla wycinarek laserowych innych producentów.

 

Źródło: POWER-TECH

 

Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.