Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Fotorelacje

 

Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX 2018 za nami

2018-10-08

Blisko 500 Wystawców z 15 krajów, reprezentujących prawie 600 światowych marek i nowości z branży wzieło udział w najważniejszym, jesiennym wydarzeniu dla branży - 11. edycja Międzynarodowych Targach Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX.

 

TOOLEX 2018
narzędzie biznesowego sukcesu
za nami

 

 

Blisko 500 Wystawców z 15 krajów, reprezentujących prawie 600 światowych marek i nowości z branży wzieło udział w najważniejszym, jesiennym wydarzeniu dla branży - 11. edycja Międzynarodowych Targach  Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX.

 

Podczas uroczystej gali wręczono medale i wyróżnienia. Wśród wyróżnionych firm znalazła się firma MARCOSTA, która w tym roku obchodzi Jubileusz 30-lecia istnienia na rynku obrabiarkowym.

 

 

Imponujące i wysoko oceniane pod względem efektywności targom towarzyszył bogaty program seminariów i prelekcji.

Jednym z wydarzeń towarzyszących drugiego dnia targów było Forum Swiss Precision, organizowane przez Swiss Business Hub Polska z siedzibą w Ambasadzie Szwajcarii. Uczestnicy forum mieli okazję zapoznać się z najnowszymi szwajcarskimi rozwiązaniami używanymi w procesie obróbki. Wśród firm zaproszonych do prezentacji znalazły sie: Erowa, GF Machining Solutions, Gudel, Jenoptik oraz Oerlikon Balzers. W wydarzeniu wzieła również udział Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza. Po zakończeniu Forum odbyło się krótkie przyjęcie, podczas którego uczestnicy mogli skosztować tradycyjnej potrawy Raclette. 

 

  

Wystawcy potwierdzają, że TOOLEX to doskonałe narzędzie biznesowego sukcesu - to tutaj zawierają liczne transakcje, nawiązują nowe relacje biznesowe i kontynuują dotychczasowe interakcje ze stałymi kontrahentami. Targi TOOLEX sukcesywnie wyznaczają nowe trendy!

 

 

 

 

 

Relacja / foto: Paweł Mróz

 

Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.