Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Top

Aktualności

 

EuroBLECH Digital Innovation Summit 2020

2020-10-23

Pierwszy EuroBLECH Digital Innovation Summit, odbywający się w Internecie w dniach 27-30 października 2020 r., jest bardzo oczekiwanym wydarzeniem handlowym i sieciowym dla globalnej społeczności blacharzy, na którą wpłynął trwający kryzys Covid-19.

 

W przyszłym tygodniu rozpoczyna się EuroBLECH Digital Innovation Summit 2020: nowe cyfrowe miejsce spotkań międzynarodowej społeczności blacharzy

Program seminariów internetowych i teatr prezentacji online, aby podsumować wyjątkowe wrażenia odwiedzających

 

EuroBLECH Digital Innovation Summit 2020

EuroBLECH Digital Innovation Summit to czterodniowe wydarzenie handlowe, sieciowe i internetowe dla profesjonalistów z całego łańcucha technologii obróbki blach. Zwiedzający mogą wirtualnie spotkać odpowiednich wystawców, obejrzeć prezentacje produktów i śledzić seminaria internetowe na temat aktualnych trendów w branży, a następnie odbywać się na żywo sesje pytań i odpowiedzi. Podobnie jak w przypadku wydarzeń na żywo, odwiedzający mają kilka możliwości skontaktowania się z wystawcami: upuść wizytówkę na wirtualnym stoisku, umów się na spotkania z wystawcami lub natychmiast skontaktuj się z wystawcami podczas przeglądania wirtualnego stoiska. Wydarzenie online będzie otwarte od 27 do 30 października 2020 r., Od 8:00 do 16:00 czasu GMT. Zwiedzający mogą uczestniczyć bezpłatnie, a platforma jest teraz otwarta do rejestracji i wstępnej rezerwacji spotkań.

Odkryj najnowsze innowacje technologiczne: kino prezentacyjne i prezentacje produktów

Zwiedzający mogą zapoznać się z najnowszymi innowacjami, prezentowanymi w Wirtualnym Teatrze Prezentacji przez wybranych wystawców EuroBLECH. Każda prezentacja wystawcy trwa około 15 minut i będzie prezentować najnowsze innowacje i technologie produktowe, a następnie odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi na żywo. Firmy prezentujące swoje najnowsze osiągnięcia to Bystronic Laser, Lantek, Lumentum, Mazak, Prima Power, Salvagnini i TRUMPF Group. Ponadto wirtualne prezentacje produktów tworzą wirtualne stoisko i pozwalają odwiedzającym bardziej szczegółowo poznać nowe produkty i usługi wystawców EuroBLECH.

Wirtualne spotkania z wystawcami

Funkcja kojarzenia jest teraz dostępna do organizowania wcześniej zarezerwowanych spotkań, a wszystkie spotkania odbywają się w dniach 27-30 października na żywo na platformie EuroBLECH Digital Innovation Summit. Umawianie się na spotkanie jest bardzo łatwe i intuicyjne, nie jest wymagane żadne oprogramowanie innych firm. Zwiedzający po prostu logują się, wypełniają swój profil swoimi zainteresowaniami, a następnie mogą rozpocząć wyszukiwanie wystawców w celu wysłania zaproszeń na spotkania.

 

EuroBLECH staje się CYFROWY: Program seminariów internetowych

Codzienny program seminariów internetowych prowadzonych przez ekspertów branżowych stanowi okazję do zdobycia przydatnych informacji na temat najnowszych zmian rynkowych, a także wiedzy technicznej dotyczącej nowych zastosowań i rozwiązań branżowych. Kluczowi gracze z branży, a także organizacje branżowe zapewniają ekskluzywny wgląd w najnowsze technologie i studia przypadków z takich tematów, jak cyfryzacja, technologia formowania i separacji, automatyzacja i optymalizacja procesów. Językiem konferencji jest głównie język angielski. Program webinarium składa się z ośmiu prowadzonych przez siebie sesji, po których następuje sesja pytań i odpowiedzi na żywo w celu udzielenia odpowiedzi na pytania publiczności.

Wtorek, 27 października 2020 r

9:00 - 10:00 GMT: Cyfryzacja i inteligentna fabryka przyszłości

Ta sesja koncentruje się na cyfrowej przyszłości obróbki blach: cyfryzacji w produkcji, cyfrowych rozwiązaniach laserowych i wielu innych. Przedstawione firmy to Bystronic Laser AG, Eckelmann AG, IBM Services, Laserline GmbH i TRUMPF Group.

14:30 - 15:30 GMT: Technologia formowania dla ulepszonego projektu

Ta sesja skupia się na technologii formowania - hartowanej ciśnieniowo stali do zastosowań motoryzacyjnych, prasowni przyszłości, stali bainitycznej i wielu innych. Firmy biorące udział w tej sesji to: Coşkunöz Holding, Fibro GmbH, thyssenkrupp Hohenlimburg GmbH oraz WBM Staalservice.

Środa, 28 października 2020 r

9:00 - 10:00 GMT: Chiny Przemysł obróbki blach po Covid 19

Ta sesja zawiera spostrzeżenia z Chin oraz jak branża obróbki blach radzi sobie z następstwami pandemii Covid 19. Firmy prezentujące się w tej sesji to Bystronic China, Chińska Izba Handlowa ds.Importu i Eksportu Maszyn i Produktów Elektronicznych, Han's Laser i Wuhan Raycus Fiber Laser Technologies Co., Ltd.

14:30 - 15:30 GMT: Technologia separacji - najnowsze technologie cięcia - plazma, laser, strumień wody i nie tylko!

Sesja skupia się na najnowszych trendach w technologiach cięcia i separacji: zaprezentowane zostaną technologie plazmowe, laserowe i wodne. Firmy biorące udział w tej sesji to Ekowa GmbH, Finepart Sweden AB, Messer Cutting Systems GmbH i Grupa TRUMPF.

Czwartek, 29 października 2020 r

9:00 - 10:00 GMT: Cyfryzacja - komunikacja maszyna-maszyna

Komunikacja maszyna-maszyna jest centralnym punktem tej sesji - oraz jak firmy produkcyjne mogą wdrażać najnowsze technologie w Przemyśle 4.0. Firmy biorące udział w tej sesji to EWM AG, Mitaş Endüstri San. Tik. TAK JAK. a także ProCom GmbH.

14:30 - 15:30 GMT: Trendy na przyszłość - technologia łączenia i formowania (w języku niemieckim)

Europejskie Stowarzyszenie Badawcze Obróbki Blach i jego partnerzy badawczy zapewnią wyjątkowy wgląd w przyszłe trendy w obróbce blach. Webinar odbędzie się w języku niemieckim. Szefowie Instytutu Technologii Formowania i Maszyn Formierskich w Hanowerze oraz Laboratorium Materiałów i Technologii Łączenia w Paderborn przedstawią nowe osiągnięcia w zakresie zrównoważonego rozwoju i cyfryzacji. Następnie odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi na żywo, podczas której udzielone zostaną odpowiedzi na pytania publiczności.

Piątek, 30 października 2020 r

09:00 - 10:00 GMT: Automatyzacja - najnowsze technologie automatyzacji w obróbce blach

Automatyzacja w obróbce blach - ważny temat dla firm borykających się z niedoborem wykwalifikowanych pracowników. Podczas tej sesji przedstawione zostaną najnowsze trendy w robotyce i laserowym cięciu rur do masowej produkcji. Firmy prezentujące to AUTOCAM GmbH, Hans Weber Maschinenfabrik GmbH, Yamazaki Mazak UK Ltd oraz J. Schmalz GmbH.

14:30 - 15:30 GMT: Optymalizacja procesów - jak zwiększyć wydajność i produktywność

Ta sesja skupi się na optymalizacji procesów, zwiększeniu produktywności i wydajniejszej produkcji. Firmy prezentujące się w tej sesji to: Cenit AG, DEMAG Cranes & Compontents GmbH, Eisenwerk Würth GmbH, Kočevar d.o.o., LAP GmbH Laser Applikationen i Prima Power.

 

Więcej informacji można znaleźć pod adresem:
https://www.euroblech.com/2020/english/event/digitalsummit/

 

Rejestracja gości na EuroBLECH Digital Innovation Summit
jest bezpłatna i dostępna pod adresem:
https://euroblech.eventnetworking.com/register

 

Źródło: EuroBLECH Press Office, Mack Brooks Exhibitions Ltd

 

Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.