Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Top

Aktualności

 

EuroBLECH 2021 przełożone!

2020-11-18

Mack Brooks Exhibitions ogłosiła dziś przesunięcie terminu EuroBLECH, który miał się odbyć na terenach targowych w Hanowerze w Niemczech w dniach od 9 do 12 marca 2021 r. Kolejna 26. Międzynarodowa Wystawa Technologii Obróbki Blach EuroBLECH powróci do swojego normalnego cyklu. i trwać będzie od 25 do 28 października 2022 r.

 

EuroBLECH 2021 przełożone: 26. Międzynarodowa Wystawa Technologii Obróbki Blach odbędzie się w dniach 25 - 28 października 2022 r. w Hanowerze, Niemcy 

EuroBLECH zorganizuje cykl wydarzeń cyfrowych w 2021 roku

Mack Brooks Exhibitions ogłosił dziś przesunięcie terminu EuroBLECH, który miał się odbyć na terenach targowych w Hanowerze - Niemcy, w dniach od 9 do 12 marca 2021 r. Kolejna 26. Międzynarodowa Wystawa Technologii Obróbki Blach EuroBLECH powróci do swojego normalnego cyklu i trwać będzie od 25 do 28 października 2022 r. Decyzja ta została podjęta w świetle trwającej pandemii Covid-19 oraz po rozmowach ze wszystkimi wystawcami i partnerami, które miały miejsce w ostatnich tygodniach i miesiącach. Niepewność co do utrzymujących się ograniczeń w podróżowaniu była również czynnikiem przyczyniającym się do tej decyzji ze względu na prawdziwie międzynarodowy charakter targów EuroBLECH.

Mówiąc o ogłoszonej decyzji, Nicola Hamann, dyrektor zarządzający Mack-Brooks Exhibitions, powiedział: „Po obszernych rozmowach ze wszystkimi uczestnikami podjęliśmy decyzję o powrocie do naszego normalnego cyklu imprez i zorganizowaniu kolejnego pokazu w pierwotnym miejscu. Opierając się na bieżących międzynarodowych wydarzeniach związanych z pandemią Covid-19, obejmujących dalsze blokady i ograniczenia podróży, uważamy, że na tym etapie najbardziej odpowiedzialną decyzją jest odroczenie. Miejmy nadzieję, że to wczesne ogłoszenie zapewni czas na ustabilizowanie się wpływu COVID-19 na całym świecie i gdy będzie to bezpieczne, zapewni, że wydarzenie będzie mogło kontynuować swoją kluczową rolę w ponownym zbliżaniu globalnego przemysłu obróbki blach. Podejmując tę decyzję teraz, pozwalamy na planowanie bezpieczeństwa, EuroBLECH powróci do pierwotnego harmonogramu imprez i tym samym w 2022 roku wróci na dobre”.

„Wraz z niedawną inauguracją EuroBLECH Digital Innovation Summit położyliśmy kamień węgielny pod hybrydowe podejście do naszego wydarzenia EuroBLECH, które umożliwi nam organizację serii wydarzeń cyfrowych w 2021 roku dla branży obróbki blach. W rezultacie EuroBLECH w takiej postaci, w jakiej znamy, powróci dla wszystkich uczestników w 2022 r., ale w związku z tym że branża powoli ożywa, w międzyczasie będziemy oferować możliwość regularnych spotkań, nawiązywania kontaktów i prowadzenia interesów w bezpiecznym formacie online. Na targach EuroBLECH DIGITAL było bardzo widoczne, że obecnie istnieje potrzeba zjednoczenia się branży aby rozpocząć działalność biznesową”, kontynuował Nicola Hamann. Dalsze informacje na temat harmonogramu cyfrowej serii wydarzeń zostaną ogłoszone w odpowiednim czasie.

Zespół EuroBLECH będzie ściśle komunikował się z klientami i partnerami w nadchodzących tygodniach i miesiącach oraz podziękuje swoim wystawcom, partnerom, dostawcom i odwiedzającym za wsparcie w tym trudnym czasie. 

Co dwa lata największa na świecie wystawa technologii obróbki blach przyciąga najlepszych specjalistów z branży z całego świata. Pokaz skierowany jest do specjalistów na wszystkich szczeblach zarządzania w małych i średnich firmach oraz dużych przedsiębiorstwach ze wszystkich kluczowych sektorów przemysłu. Organizując ogromną liczbę pokazów maszyn na żywo, EuroBLECH jest znany wśród międzynarodowych profesjonalistów zajmujących się obróbką blach jako najważniejsze wydarzenie mające na celu znalezienie inteligentnych rozwiązań i odpowiednich maszyn, urządzeń i materiałów dla ich firm. 

Niedawna inauguracja pierwszego EuroBLECH Digital Innovation Summit przyciągnęła 5500 międzynarodowych uczestników z 91 krajów i obejmowała opcje spotkań, seminaria internetowe na temat najnowszych trendów branżowych oraz prezentacje wystawców, a także setki prezentacji produktów wystawców. Aktualizacje i dalsze informacje można znaleźć na stronie wydarzenia: www.euroblech.com

 

Źródło: EuroBLECH Press Office

 

Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.