Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

TOOLEX 2023

Informacje prasowe

 

SORMA PREZENTUJE NOWY KATALOG OSAWA

2021-12-07

Sorma, wiodąca włoska firma zajmująca się projektowaniem i dystrybucją narzędzi dla przemysłu metalowego, przedstawia nowy katalog Osawa. „Jesteśmy zaszczyceni mogąc zaprezentować na rynku nowe wydanie katalogu Osawa, które pokazuje nasze zaangażowanie w dostarczanie naszym klientom niezawodnych i innowacyjnych rozwiązań w zakresie wiercenia i frezowania” – mówi Alessandro Sorgato

 

SORMA PREZENTUJE NOWY KATALOG OSAWA


Nowy katalog Osawa – kompletna oferta wysokowydajnych rozwiązań w zakresie wiercenia i frezowania.
 

Sorma, wiodąca włoska firma zajmująca się projektowaniem i dystrybucją narzędzi dla przemysłu metalowego, przedstawia nowy katalog Osawa.

„Jesteśmy zaszczyceni mogąc zaprezentować na rynku nowe wydanie katalogu Osawa, które pokazuje nasze zaangażowanie w dostarczanie naszym klientom niezawodnych i innowacyjnych rozwiązań w zakresie wiercenia i frezowania” – mówi Alessandro Sorgato, Dyrektor Generalny Działu Narzędzi Zintegrowanych Sorma. „Poprzez aktualną edycją katalogu postawiliśmy sobie za cel zaoferowanie klientom nowych narzędzi, które znacznie poprawią czasy cyklu i wydajność obróbki, takich jak frezy UHF-RT z wysokim posuwem. Jednocześnie postanowiliśmy usprawnić korzystanie z katalogu poprzez zrewidowanie i uproszczenie sposobu prezentacji parametrów skrawania”.


Frezy z wysokim posuwem UHF, do zastosowań w zakresie obróbki zgrubnej i półwykańczającej o wysokiej wydajności.

W katalogu znalazły się nowe wiertłaTyphoon 372HSD, które łączą w jednej operacji wiercenie i pogłębianie, zaprojektowane w celu optymalizacji obróbki wstępnych otworów pod gwint w materiałach ISO P, M i S. HDS dostępne są w rozmiarach od M4 do M12. 

Wśród wierteł długich, Osawa oferuje Typhoon HL (długie i bardzo długie) oraz SUH Mini (bardzo długie 30xD) z krótszą powlekanąkrawędzią skrawającą, zapewniającą lepsze odprowadzenia wiórów, oraz ze zoptymalizowanymi parametrami skrawania w celu zapewnienia dodatkowej skuteczności podczas wiercenia głębokich otworów.


Nowe wiertła Typhoon 372HSD łączą funkcje wiercenia i pogłębiania w jednej operacji, optymalizując obróbkę wstępnych otworów pod gwint

 

Pod adresem https://bit.ly/OSW21PL znajduje się formularz do wypełnienia, pozwalający zarezerwować drukowaną kopię, która zostanie wysłana po jej ukazaniu się. Na stronie internetowej dostępna jest do wglądu i pobrania elektroniczna kopia Katalogu Osawa.

W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących nowego katalogu Osawa lub produktów, pracownicy firmy Sorma są zawsze dostępni pod adresem info@sorma.net


Zeskanuj kod QR, aby zarezerwować drukowaną wersję katalogu.

 

OSAWA: DWADZIEŚCIA LAT DOSKONAŁOŚCI

Osawa to marka należąca do firmy Sorma S.p.a., której celem jest dostarczanie na rynek wysokowydajnych zintegrowanych narzędzi do frezowania i wiercenia. Marka powstała w 2001 roku w wyniku synergii pomiędzy skonsolidowanym know-how firmy Sorma a najlepszymi japońskimi i europejskimi technologiami produkcji. Aby sprostać ewolucji systemów i kosztów produkcji, Sorma zwiększyła swoje inwestycje i współpracę technologiczną z partnerami, zawsze stawiając na pierwszym miejscu jakość i niezawodność. Taka organizacja sprawia, że Osawa jest w stanie sprostać szerokiemu zakresowi wymagań klientów, nawet w odniesieniu do najbardziej krytycznych zastosowań. Elastyczność produkcji, w połączeniu z wysoko wykwalifikowanym kierownictwem firmy Sorma, umożliwia Osawie oferowanie narzędzi o wysokich parametrach dla każdego zastosowania i materiału. 

 
 
Źródło: SORMA
 
 
Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.